0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Dalia

Otgovor ot NZOK
« -: Май 09, 2006, 23:48:53 pm »
Zdraveyte,nova sam v tozi forum no s dalgogodi6ni problemi.Sled mn.lutane po klinikite mi postaviha kofti diagnoza i sega kandidatsvam za invitro.4etoh ne6ti4ko v foruma i vijdam 4e vsi4ki ste stanali napolovina lekari :!:
 Kogato si podadoh dokumentite v RZOK mi kazaha 4e do 30-40 dena 6te polu4a otgovor.Za sajelenie ve4e minaha 2 meseca.A ne razpolagam s mn.vreme(kakto vsi4ki tuk)Iskam savet ot vas.Normalno li e da se baviat tolkova mn.dokumentite mi,za6toto ve4e se pritesniavam dosta.Blagodaria na vsi4ki predvaritelno i jelaya uspeh :!:
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Otgovor ot NZOK
« Отговор #1 -: Май 09, 2006, 23:50:49 pm »
Далия, пиши на кирилилица. В подфорум Асистирани репродуктивни методи има тема "Имате ли вече отговор от НЗОК", не си едниствената, която все още няма, разгледай темата и се успокой:)
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
Otgovor ot NZOK
« Отговор #2 -: Май 09, 2006, 23:53:42 pm »
Възможно е,ако има много желаещи,може и вече да са набрали бройката за програмата и за това да не ти се обаждат.Дано скоро да имаш отговор. :goodluck:
*
Otgovor ot NZOK
« Отговор #3 -: Май 10, 2006, 10:04:14 am »
Здравей Далия! Не се притеснявай за отговора от ЗК, зависи кога си пуснала документите. Аз получих отговор на 4.05., а ги подадох на 17.02.Сега имат отговор само подалите ги месец февруари. Желая ти късмет, а съм и сигурна, че ще бъдеш одобрена. Днес най-вероятно ще ми сложат първата инжекция и съм страшно уплашена.
*

    dalia

Otgovor ot NZOK
« Отговор #4 -: Май 10, 2006, 19:59:58 pm »
RIBA,дано си права.Искрено се надявам да е така :( Аз ги пуснах 10.03 .А на теб от сърце пожелавам всичко да мине безпроблемно и най вече крайния резултат да е положителен.Стискам палци  :!:
*
Otgovor ot NZOK
« Отговор #5 -: Май 11, 2006, 21:31:50 pm »
Здравей Далия! Сигурна съм 100%, защото моите документи са подписани на 2.05, а и в ЗК казаха, че решения само от февруари са излязли. Благодаря ти за пожеланията! И аз ти стискам палци!
*

    mimij

Otgovor ot NZOK
« Отговор #6 -: Май 11, 2006, 23:39:49 pm »
Е аз пък реших да не чакам повече. Изтърва ли стимулация този месец, ще се наложи да чакам до септември, а вече не съм за чакане. Очаквам днес да ми дойде и в събота живот и здраве съм в клиниката. От там нататък - плащам всичко. Чакам бременост вече осем години. Лутах се по лекари и клиники, докато накрая ми казаха че може и да няма много месеци пред мен с овулация. Може би ще хвана последния влак, а може и да го изпусна, но да ме чака следващ. Незнам, но със сигурност знам че здравната каса ще я осъдя ако ми откаже. Моля Ви момичета стискайте ми палци за този опит.След посещението в клиниката ще ви пиша.
*

    rene_24

  • ***
  • 224
  • няма радост по -голята, от това да станеш МАМА!
Otgovor ot NZOK
« Отговор #7 -: Май 12, 2006, 09:20:32 am »
Мими Ж,аз ти пожелах късмет и в темата "какви ще ги вършем през пролетта...",но и тук пак ще ти напиша ,че стискам палци даже и на краката! Много искам всяка от нас този месец да се зарадва на :bfp:  Вярвайте в мечтите си и не спирайте да се надявате! Нали това ни крепи?????
Otgovor ot NZOK
« Отговор #8 -: Май 12, 2006, 11:58:34 am »
Здравей mimij, аз също се бях замислила дали да не си платя инвитрото, защото чакането е убийствено. Но съпругът ми е на мнение, че така или иначе плащаме здравни и е по-добре да изчакаме резултата от касата.
Пожелавам ти много късмет и стискам палци всичко да е наред. Нека това да е твоят влак. :wink:  :)



*
Otgovor ot NZOK
« Отговор #9 -: Май 12, 2006, 23:26:07 pm »
МимиЖ, пожелавам ти успех и много сили и спокойствие, нека късметът е с теб. При мен се отложи деферелина за събота, а имам болки и цикълът ми може да изпревари, това ще наложи изчакване на следващия. Проблемът ми е гонала, който е със срок до 30 юли. От опит знам, че нищо не трябва да се отлага. Пиши ни как вървят нещата при теб.
 Късмет на всички Ви момичета! ylinfant
*

    mimij

Otgovor ot NZOK
« Отговор #10 -: Май 13, 2006, 22:21:38 pm »
Здравейте днес ми е втори и ден и започна стимулацията. Има леки отклонение в ъв феликообразумащия хормон и леко завишаване на пролактина. Но пролактина ми е ясно защо. Започнахме с три дни по 500 единици puregon. Малко е множко не се надявам във вторник след поредните изследвания да се намали
*

    dalia

Otgovor ot NZOK
« Отговор #11 -: Май 16, 2006, 12:10:07 pm »
Мимиж,аз също пожелавам успех  и много късмет  :D Пиши пак как вървят нещата
*
Otgovor ot NZOK
« Отговор #12 -: Май 16, 2006, 18:47:23 pm »
нещата са зле. След три дни стимулация с 500 единици пурегон - само един хуликул. Спряхме стимулацията. Според лекаря няма смисъл, а и не е обнадежден за следващи опити
Otgovor ot NZOK
« Отговор #13 -: Май 17, 2006, 10:00:34 am »
Съжалявам, Мими, но ти не се отчайвай - има много схеми за стимулация, както и начини за предварителна подготовка - следващият път ще стане. Стискам палци
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*

    dalia

Otgovor ot NZOK
« Отговор #14 -: Май 17, 2006, 21:16:56 pm »
Не се отчайвай МимиЖ,и не се предавай :!: Следващия път може пък да стане.Не се отказвай,опитай пак.Така или иначе сте стигнали вече до тук.Хубавите неща стават бавно.Успех ти пожелавам :!: