0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Dobar ginekolg / endokrinolog-ginekolog?
« -: Май 09, 2006, 23:12:41 pm »
Zdraveite momicheta, tarsia dobar ginekolog / ginekolog-endokrinolog i molia za vashite preporaki  :cry:
Niakoi znae li neshto za D-r Nasko Gizdov ot poliklinikata na VMA?

Пиши на кирилица!
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Dobar ginekolg / endokrinolog-ginekolog?
« Отговор #1 -: Май 10, 2006, 13:34:50 pm »
е хубаво де, не можеш ли да си изложиш проблема и въпросите в една тема, а не в три :?:
и пиши на кирилица :!:
Dobar ginekolg / endokrinolog-ginekolog?
« Отговор #2 -: Май 10, 2006, 14:23:37 pm »
Цитат на: manhattan
е хубаво де, не можеш ли да си изложиш проблема и въпросите в една тема, а не в три :?:
и пиши на кирилица :!:

 A sluchaino neshto da imash da izkomentirash po temata :?:  :!:

Пиши на кирилица!
*
Dobar ginekolg / endokrinolog-ginekolog?
« Отговор #3 -: Май 10, 2006, 14:48:14 pm »
Цитат на: anna-maria

Благодаря ти!
Диане 35 само симптома ли лекува?
Можеш ли да ми препорачаш специалист и клиника? Колко от тях работят със здравната каса...без, разбира се да компенсират с качеството на услугата?

Успех и на теб!



Цитат на: anna-maria
A sluchaino neshto da imash da izkomentirash po temata :?:  :!:


Хм... Палавница! Забавляваш се, май?!  
Dobar ginekolg / endokrinolog-ginekolog?
« Отговор #4 -: Май 10, 2006, 14:59:30 pm »
Цитат на: panda
Цитат на: anna-maria

Благодаря ти!
Диане 35 само симптома ли лекува?
Можеш ли да ми препорачаш специалист и клиника? Колко от тях работят със здравната каса...без, разбира се да компенсират с качеството на услугата?

Успех и на теб!



Цитат на: anna-maria
A sluchaino neshto da imash da izkomentirash po temata :?:  :!:


Хм... Палавница! Забавляваш се, май?!  

Nishto podobno!!!
No ako tragna da se nerviram i po forumi, niama da mi ostanat nervi da sadia lekari za nemarlivost!

Yspeh, Pandichka :)

Пиши на кирилица!
*
Dobar ginekolg / endokrinolog-ginekolog?
« Отговор #5 -: Май 10, 2006, 15:19:03 pm »
Аз съм ходила при д-р Гиздов. Внимателен е, обяснява, не претупва работата ,с чувство за хумор, но незнам до колко е специалист. Работи със Здравната каса. Пуска хоромони - без проблем, но повече незнам какво да кажа. Замислих се ,защото на мен ми пусна хормоните , питах го за цитонамазка - при положение,че говорихме за желание за бебе, а той каза нея др. път..та незнам.
Ходи виж го...може и да останеш доволна.
А ти от къде си чувала за него? Някой ти го препоръча или какво?
Dobar ginekolg / endokrinolog-ginekolog?
« Отговор #6 -: Май 10, 2006, 16:02:14 pm »
Цитат на: ara
Аз съм ходила при д-р Гиздов. Внимателен е, обяснява, не претупва работата ,с чувство за хумор, но незнам до колко е специалист. Работи със Здравната каса. Пуска хоромони - без проблем, но повече незнам какво да кажа. Замислих се ,защото на мен ми пусна хормоните , питах го за цитонамазка - при положение,че говорихме за желание за бебе, а той каза нея др. път..та незнам.
Ходи виж го...може и да останеш доволна.
А ти от къде си чувала за него? Някой ти го препоръча или какво?


Veche biah pri nego, da, izkliuchitelno e vnimatelen, zanesoh my hormonalni izsledvania- paketa Cibalab Lady( Prol., LH,FSH,E2), biaha ok, s izkliuchenie na LH=5.53 i FSH=4.11, saotnoshenie 1.34, daljalo se na povisheni androgeni, a az se izjiviavam kato definitzia na jenstvenostta...otkade gi izmisli neznam...niamam dryga simptomatika za povishen testosteron...vidia samo mnojestvo foliculi v edinia iaichnik, koito si precheli edin na dryg, imam i hipomenorea(oskadna menstr.) i Gizdov kaza edna godina Diane 35.
Preporacha mi go priatelka, z-to ima vtora spetzialnost mamologia i na pregled gleda i gardite..
Ne iziavi jelanie da mi pusne novi hormonalni ili da gi prosledi....
Spomena Sindrom, no ne kaza izrichno imash SPKIA.
Pri takova saotnoshenie vazmojen li e?!

Sega iskam da nameria nai-dobria, moje bi v klinika po reproduktivna meditziana, koito da otkrie prichinata za hipomenoreata, koiato me pritesniava nai-mnogo i eventyalno da potvardi lechenieto...
Znaesh li, dali Stamenov moje da bade nameren i na drygo miasto osven v "Nadejda"? Nikade li ne raboti s kasata?

Пиши на кирилица!
*
Dobar ginekolg / endokrinolog-ginekolog?
« Отговор #7 -: Май 10, 2006, 16:41:17 pm »
Аз не мога да ти отговоря.