0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Molia, komentiraite i moia problem!
« Отговор #20 -: Май 10, 2006, 16:50:23 pm »
само да ти кажа че доста повече момичета биха се включили в темата ти ако беше написана на български. аз лично не си направих труда да прочета твойте мнения - нямам време за губене. пък ти както искаш така го разбирай.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Molia, komentiraite i moia problem!
« Отговор #21 -: Май 10, 2006, 17:02:23 pm »
Цитат на: Lilly
само да ти кажа че доста повече момичета биха се включили в темата ти ако беше написана на български. аз лично не си направих труда да прочета твойте мнения - нямам време за губене. пък ти както искаш така го разбирай.


Izmiava me samo tova, che si otdelila vreme da komentirash formata, a ne sashtestvoto na problema!
Eto, tova e gubene na vreme!

Пиши на кирилица!
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Molia, komentiraite i moia problem!
« Отговор #22 -: Май 10, 2006, 17:08:19 pm »
не те чета. не мога да ти отговоря
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Molia, komentiraite i moia problem!
« Отговор #23 -: Май 10, 2006, 17:22:42 pm »
Цитат на: Lilly
не те чета. не мога да ти отговоря



Ne sadarjashe vapros!
 :?: Tova e prepinatelnia znak za vapros!

Пиши на кирилица!
*

    Gost

мнение
« Отговор #24 -: Май 10, 2006, 17:27:43 pm »
Ана-Мария,относно проблема ти-не се притеснявай,не мисля,че съотношението ЛХ/ФСХ трябва да те тревожи.Още повече,че хормоните не са  на граница на норма.Относно Диане-аз съм твърдо против,в много случаи създава проблеми след спирането му.Вземи поне още едно компетентно мнение.За добър гинеколог-ендокринолог-значи тук,в този форум хвалят много д-р Владимиров.Аз не го познавам и нямам мнение.Трябва ти добър слециалист,който да се ангажира с проблема ти.
Още веднъж съжалявам,че така беше приета в този форум.
Успех!

Редактирано заради нарушаване на правилата на форума - http://www.zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=465
Re: мнение
« Отговор #25 -: Май 10, 2006, 17:39:25 pm »
Изтрито заради нарушаване на правилата на форума - http://www.zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=465
*

    Gost

Molia, komentiraite i moia problem!
« Отговор #26 -: Май 10, 2006, 17:50:14 pm »
Изтрито заради нарушаване на правилата на форума - http://www.zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=465
Molia, komentiraite i moia problem!
« Отговор #27 -: Май 10, 2006, 18:15:59 pm »
Изтрито заради нарушаване на правилата на форума - http://www.zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=465
Molia, komentiraite i moia problem!
« Отговор #28 -: Май 10, 2006, 20:15:14 pm »
Anna - maria.....честно казано не разбирам защо се опъваш като магаре на мост...след като в тази тема http://www.zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3953 си писала на кирилица и както виждам не ти е проблем ........не е въпроса дали е на кирилица или латиница, но наистина трудно се чете....недей да правиш на инат и дай да върви темата по същество, а не да се правят разни безмислени забележки пък и ако пишеш на кирилица няма да се стига до триене на мненията ти от модераторите....както като гледам е станало.Надявам се да ме разбереш правилно........  
Цитат на: anna-maria
Цитат на: galka
Малеее, как имахте нерви да го изчетете това? :lol:  :roll:  :lol:
:lol: Ami Galka, kato taka i taka si investirala vreme da go izchetesh, vzemi drasni dva reda v otgovor! 8)

Цитат на: anna-maria
Цитат на: rally_g
Анна-Мария, не се заяждам, но защо не пишеш на кирилица, Галка имаше предвид, че на латиница много по-трудно и бавно се чете.

Ami moje i da chetete bavno, az ochakvam samo da otgovariate barzo :D

Цитат на: anna-maria

Ami procheti go, shte napravish edno dobro delo i shte se nadiavash na vazmezdie :P


.........Вероятно има причина да се редактират нещата ти.....и може би не само заради латиницата и трудното й четене  :roll:  :wink: защото още от началото тръгна с рогата напред.....нищо лошо спрямо забележките ти , но съгласи се че....тези коментари от товя страна бяха напълно излишни ;)
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Molia, komentiraite i moia problem!
« Отговор #29 -: Май 11, 2006, 08:36:09 am »
Анна-Мария, последно предупреждение имаш: пиши на кирилица и не обиждай никой. Моля в мненията ти да се съдържат само въпроси и разсъждения относно стерилитета.
Ако не спазиш тези условия ще бъдеш банната без повече обяснения.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Molia, komentiraite i moia problem!
« Отговор #30 -: Май 11, 2006, 11:32:33 am »
аз не мога да разбера, как може човек, който иска УСЛУГА, да се държи нагло с тези, от които очаква помощ?????????
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Molia, komentiraite i moia problem!
« Отговор #31 -: Май 11, 2006, 12:49:34 pm »
Цитат на: anna-maria
Zdraveite momicheta, ...

Ето го "четливо", но без редакция. Да си призная почнах да чета, но се отказах. А в някои форуми директно се трият такива постинги, които не са на кирилица.

Здравеите момичета,
обращам се кам Вас с молба за помощ! На 28 г. сам и страдам от олигоменореа - продалжителност на тзикала - 28-33 дни и продалжителност на карвенето 1и 1/2 / 2 дни.Проблема е от около 4 години - отдавах го на постоианните патйваниа изван БГ, стреса около образованието ми (следвах едновременно в три университета от две различни даржави, които заварших йспешно, в момента докторирам), смартта на баща ми, риазкото напалниаване с 15 кг за последните 2 години, предхождано от риазко отслабване през 2004. В момента тежа 74 кг и сам висока 166.
На 06.04.2006 имам измерени следните стоиности на хормоните на 5-тиа ден от тзикала:
ПРОЛАЦТИН - 289.77 ИУ/Л                 РЕФ.ГРАНИТЗИ – 59.0-619.0
ЛХ - 5.53 ИУ/л                                         РЕФ.ГРАНИТЗИ – 1.9 – 12.5
ФШ - 4.11 ИУ/л                                       РЕФ.ГРАНИТЗИ – 2.5 – 10.2
ЕСТРАДИОЛ - 144.98пмол/л                РЕФ.ГРАНИТЗИ  - 40 -606
Таи като сам с много добри вторични полови белези,не страдам от акне И себореиа, ниамам засилено окосмиаване по литзето и тиалото, с изклиучение на 3/4 косамчета около зарната на гардите, никои от тйкашните (йнгарски) спетзиалисти не счете за необходимо да ми изследва тестотерона.
След като представих резултатите от изследваниата, направени в Бг- лаб. ЦИБАЛАБ, ми казаха, че саотношението ЛХ/ФШ триабва да баде до 0.80, а при мен е над 1, което наи-вероиатно се далжи на повишен тестостерон. Констатираха сащо, при преглед с ехограф на 25 ден от тзикала, наличие на множество фоликули в единиа иаичник, които си пречели един на дрйг.
Казаха ми, че наи-вероиатно ниамам овулатзиа всеки месетз.
Предписаха ми 6 опаковки Диане 35.
Толкова сам йплашена , че ми закаснива вече 10 дни.
Много Ви молиа да коментирате по ниакакав начин хормоналните  изследваниа, симптоматиката И страничните ефекти на Диане 35, още повече с това тегло. Мислите ли, че следва да потарсиа И второ мнение в Бг.Препорачите ми добар гинеколог, плс![/b]Сардечни благодарности за отделеното време и помоща Ви,
Анна-Мариа
П.С. Заради напалниването, на 08.08.2005, ендокринологат Д-р Станка Герзилова назначи изследване на ТШ ,беше в норма (1.69).
Молиа, извинете многословието
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!