0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Въпрос към StefiZ
« -: Април 15, 2010, 15:04:08 pm »
Здравей Стефи.Разбрах че си пряко свързана с фонда затова се обръщам към теб.Знаеш ли нещо по въпроса за европейските спогодби за осигурителния фонд.Аз исках да си прехвърля моите в Бг.и преди две години ходих в НОИ да проверя как става а от там ми отговориха да взема от страната в която съм документ ,,C-18''но колкото и да опитвах тука не бяха чували за него.Искаше ми се в Бг. да кандидатствам за инвитро но ме притеснява и възможността че може да гледат на такива като мене ,,като на чужденци'' както е в момента със осиновяването на детенце.Благодаря ти предварително и на всеки който може да даде някаква информация.
*
Re: Въпрос към StefiZ
« Отговор #1 -: Април 15, 2010, 17:23:08 pm »
За съжаление не съм запозната с прехвърлянето на осигуровки, но за да кандидатстваш във Център "Фонд асистирана репродукция" е достатъчно да си българска гражданка, другото няма значение. :)
Успех!
*
Re: Въпрос към StefiZ
« Отговор #2 -: Април 16, 2010, 18:49:22 pm »
Благодаря за отговора.Но все пак ако нямам осигуровки в Бг.не мога да кандидатствам за безплатен опит.Нали.
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: Въпрос към StefiZ
« Отговор #3 -: Април 16, 2010, 19:03:50 pm »
За да кандидатстваш, не е необходимо да си здравно осигурен.Трябва да отговаряш само на условията за кандидатстване  АРТ по фонда. Успех!
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495