0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Утре сутрин в 9:15
гледайте!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
ще гледаме задължително!

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Ще се гледа :)
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Всички пред телевизорите... :thankyousign:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Всички пред телевизорите... :thankyousign:
Ами, като сме на работа?  :( Хайде, гледайте, после ще разказвате и някое мило момиче ще сложи линк към предаването!  :hug2: Успешно предаване!

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Душе, Нова тв качват предаването!Не тъжи! :hug2:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
http://mysite-bg.com/  в раздел ТЕЛЕВИЗИИ-----> БЪЛГАРСКИ ТЕЛЕВИЗИИ----->НОВА ТВ -има високо качество само за България, има и нормално качество за чужбина. Аз имам регистрация, с която влизам автоматично, така че не знам дали може да се гледа без регистрация. Но дори да изисква-отнема 2 минути.


(аз така гледах Стефу в темата за абортите)

« Последна редакция: Март 31, 2010, 08:24:26 am от Мимка »
определено ще гледам
*
*
Страхотно предаване!

Ще дават филма на Мира Добрева за сурогатното майчинство в събота по нова телевизия от 17 часа.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
*
Джами, Ради, Професоре  :bighug:
Много добро предаване се получи.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
уви, възрастовото ограничение пак остана неразбрано и незабелязано...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
  Много-добро предаване!Най ме впечатли проф.Козовски,който представи много реалистично зараждащия се проект за сурогация у нас,като намекна ,че английския модел е най-добър като реализация.Изобщо и останалите участници - Мира Добрева,Радина и Jam успяха да конкретизират доста проблемни точки,свързани със възрастта ,заплащането,психологични тестове и др.Определено много-работа ще има!Благодарим ви за всеотдайността!Не можах да не се разплача,когато даваха част от филма на Мира...Бойка,съпруга й и сбъдната им мечта...аз също бих станала сурогатна майка...безвъзмездно...защото знам...и никога няма да забравя.Браво,наистина предаването беше на ниво!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Предаването наистина беше на ниво като стегнатост и заинтересованост на Гала, екип и гости!

Джам  :thankyousign:


уви, възрастовото ограничение пак остана неразбрано и незабелязано...


Уви, Джам! :?
Акцентира се върху сурогатството, което е важно, но нека си признаем,
че възрастовото ограничение обхваща в пъти повече жени!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
мда, обхваща много повече, както и сурогатството, защото няма как да ти извадят яйцеклетки, да ги оплодят и върнат на СМ ако си на 43 г., защото ограничението е за извършване на пункция...
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Ето часта от предаването в която е темата http://www.novatv.bg/bg/videos/view/3002/
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Страхотно предаване! Страхотно представяне на Радина,Jam, Мира Добрева и проф. Козовски!
Така се зарадвах да видя Бойка и Теодор, които гледахме в "Това го знае всяко хлапе" заедно със сина им Божидар! И никак не ме изненада решението на Бойка да помогне на друга жена да стане майка! Поклон пред такива Жени!
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
Току що изгледах записа на предаването. Наистина всички бяха на много високо ниво!
:thankyousign: - не знам какво повече да кажа...Дано наистина както каза Калина до юли-август преди ваканцията на Парламента, да се приемат промените.
Прекланям се пред жени като Бойка  :balk_81:.