0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
29.03-04.04.2010г.- Страстната седмица
« -: Март 29, 2010, 11:56:17 am »
Гледам, че до обяд никой не е пуснал нова тема и реших да проявя инициатива, дано нямате нищо против.
Re: 29.03-04.04.2010г.- Страстната седмица
« Отговор #1 -: Март 29, 2010, 12:51:28 pm »
Благодаря ти за темичката.
Това, което зная по въпроса е, че не само продължават постите до тогава, а и в петък не трябва да се прави никакъв секс  :oops: (това съм чувала де)  :lol: :lol:
*
Re: 29.03-04.04.2010г.- Страстната седмица
« Отговор #2 -: Март 29, 2010, 13:02:30 pm »
Честита нова седмица на всички майчета! Да са ви здрави дечицата и, разбира се, весели празници в края на седмицата! Приятно боядисване на яйца!  :)

Re: 29.03-04.04.2010г.- Страстната седмица
« Отговор #3 -: Март 29, 2010, 13:20:52 pm »
Шаноар,
естествено, че нямаме нищо против. :) Скоро и ти ще си част от отбора тук. :wink:

Да сте здрави всички - и майки, и деца!

Аз от днес започнах да приучавам Мишка на гърне. Днес на два пъти пишка в него и веднъж ака. Е, половината ако го изтърси на килима, но карай, то на килима не му е сефте. :wink: Да видим колко време ще ми отнеме. :?

Опитвам се и да я уча да се храни сама.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: 29.03-04.04.2010г.- Страстната седмица
« Отговор #4 -: Март 29, 2010, 13:33:21 pm »
Честита и Здрава нова седмица и от нас.

Кокиче, Успех в начинанието. Ето една случка от вчера в тази насока - Зори от лятото ползва тоалетната когато има нужда, но вчера татко й ме вика в банята и какво да видя, тя докато си мила ръцете изтърсила едно топченце ако  :lol:. Как е паднало от гащичките й и през крачола на панталончето й незнам, ама мноооого се смяхме.  :lol:


*
Re: 29.03-04.04.2010г.- Страстната седмица
« Отговор #5 -: Март 29, 2010, 13:45:54 pm »
Благодаря ти за темичката.
Това, което зная по въпроса е, че не само продължават постите до тогава, а и в петък не трябва да се прави никакъв секс  :oops: (това съм чувала де)  :lol: :lol:
Хубава и слънчева седмица и от нас! :D По принцип секс изобщо не трябва да се прави през целите пости, не само в петък :lol: Трябва да се пости не само физически, но и духовно, да се стремим да не нагрубяваме, да станем малко по-добри :oops: Ето на теория прекрасно го знам, но на практика :oops:
*
Re: 29.03-04.04.2010г.- Страстната седмица
« Отговор #6 -: Март 29, 2010, 13:57:32 pm »
Слънчева и здрава седмица :).Кокиче,успех в приучването на детенце.Ние от днес сме вече по добре,та ми олекна на душата :)

*
Re: 29.03-04.04.2010г.- Страстната седмица
« Отговор #7 -: Март 29, 2010, 16:41:11 pm »
Кокиче, успех в начинанието и на нас с Александра ни предстои това изпитание. Тя много обича да седи на гърнето. Ама го ползва за читалня. :lol: Сяда, взима си книжка и почва да разняснява какви са картинките. И нищо повече. Така че поръчала съм няколко комплекта гащички и потници и кат пристигнат почваме.

Моето детенце ся за празника пак се разболя. Температура, повръщане, диария. Този път по-леко го кара. Та засега съм спокойна
Здрави майки и здрави дечица, за да послещнем празниците с усмивка и настроение.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: 29.03-04.04.2010г.- Страстната седмица
« Отговор #8 -: Март 29, 2010, 16:43:00 pm »
Вчера купихме нов вид кашкавал вкъщи. Симеон беше много впечатлен, че е на дупки. Интересът му изчезна като го помириса: "Мамо, това няма да го ям, мирише на краченцата ми" :lol:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: 29.03-04.04.2010г.- Страстната седмица
« Отговор #9 -: Март 29, 2010, 16:45:38 pm »
Вчера купихме нов вид кашкавал вкъщи. Симеон беше много впечатлен, че е на дупки. Интересът му изчезна като го помириса: "Мамо, това няма да го ям, мирише на краченцата ми" :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Сия,
що така боледува Алекс? :( Хайде, скорошно оздравяване!
На Парси - също!

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: 29.03-04.04.2010г.- Страстната седмица
« Отговор #10 -: Март 29, 2010, 16:55:42 pm »
Вчера купихме нов вид кашкавал вкъщи. Симеон беше много впечатлен, че е на дупки. Интересът му изчезна като го помириса: "Мамо, това няма да го ям, мирише на краченцата ми" :lol:

Право е детето, ултра. И аз тези миризливите не ги ям.  :lol:

*
Re: 29.03-04.04.2010г.- Страстната седмица
« Отговор #11 -: Март 29, 2010, 17:00:51 pm »
Тя не беше боледувала от Коледа. Вирус има някакъв. И това ще мине. Ама ми е притеснено. :(

Ултра, Мони поне яде немиризливи, а Александра никакви не яде. :lol:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: 29.03-04.04.2010г.- Страстната седмица
« Отговор #12 -: Март 29, 2010, 17:08:34 pm »
"Мамо, това няма да го ям, мирише на краченцата ми" :lol:

ооо, вземете мерки...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: 29.03-04.04.2010г.- Страстната седмица
« Отговор #13 -: Март 29, 2010, 18:19:37 pm »
Честита темичка!
Кокиченцеуспех!
Ултра то и аз хич не ги харесвам тези миризливите :)

*
Re: 29.03-04.04.2010г.- Страстната седмица
« Отговор #14 -: Март 29, 2010, 19:40:34 pm »
Аз май най-накрая си харесах колело:
http://www.mytoys.de/Smoby-Dreirad-Be-Fun-Comfort-gr%C3%BCn-blau-orange/KID/de-mt-start/1966543
Blue_sky, имаше желание да ми помогнеш с немския  :oops: Преполагам този модел става после и на колело за по-голямо дете, така ли е?
Имам и още едно питане - незнам дали е за тази тема: Някой ще поръчва ли скоро от този сайт да си направим обща поръчка?






Re: 29.03-04.04.2010г.- Страстната седмица
« Отговор #15 -: Март 29, 2010, 23:01:12 pm »
И аз да се разпиша в темата. Моят Криси/1,10 месеца/ днес пак се изходи 3 пъти. Не е като разстройство, но се притеснявам, защото явно има проблем с някаква храна. Преди месец някъде имаше пак такъв проблем и го сложих на диета. После след като започнах да давам ентерол и хидрасек започна и слуз да има и по-рядко да ходи. Изследвахме го и нищо не се откри. Ползвам държавна кухня, но много често дават зеле, грах. Например вчера даваха агнешко с грах, днес супа от зеленчуци, второто беше пилешко със зеле и ориз, а третото крем с овесени ядки/това не го дадох/. Вече започвам да откачам на тема акане.. До скоро детето беше на диета.. Той си хапва повечко и след всяко ядене сутрин след попарата си яде и един банан. На обяд му давам супата и второто и обикновено и банан, понякога си иска и вечер банан. До скоро си ходеше по веднъж през ден, а днес 3 пъти.. Как ходят вашите деца, че наистина вече не съм добре и само го проверявам дали не се е наакал/ака само в памперс/.
Пожелавам на всички здрава седмица.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: 29.03-04.04.2010г.- Страстната седмица
« Отговор #16 -: Март 29, 2010, 23:08:54 pm »
Весела седмица и от нас!
Сия,да се оправя бързо красавицата!
Туто,щом не е рядко ,пък и да е 3 пъти не ми се виждат особено притеснителни.

Жоро ака днес 6 пъти,но не е рядко - дупето му обаче е алено направо,въпреки че веднага го измивах.Нищо не съм дала,да видим как ще е утре и ще преценя.
<br />
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: 29.03-04.04.2010г.- Страстната седмица
« Отговор #17 -: Март 29, 2010, 23:15:39 pm »
И аз да се разпиша в темата. Моят Криси/1,10 месеца/ днес пак се изходи 3 пъти. Не е като разстройство, но се притеснявам, защото явно има проблем с някаква храна. Преди месец някъде имаше пак такъв проблем и го сложих на диета. После след като започнах да давам ентерол и хидрасек започна и слуз да има и по-рядко да ходи. Изследвахме го и нищо не се откри. Ползвам държавна кухня, но много често дават зеле, грах. Например вчера даваха агнешко с грах, днес супа от зеленчуци, второто беше пилешко със зеле и ориз, а третото крем с овесени ядки/това не го дадох/. Вече започвам да откачам на тема акане.. До скоро детето беше на диета.. Той си хапва повечко и след всяко ядене сутрин след попарата си яде и един банан. На обяд му давам супата и второто и обикновено и банан, понякога си иска и вечер банан. До скоро си ходеше по веднъж през ден, а днес 3 пъти.. Как ходят вашите деца, че наистина вече не съм добре и само го проверявам дали не се е наакал/ака само в памперс/.
Пожелавам на всички здрава седмица.


Туто, според мен, няма място за притеснение, детето си е ок.
Някои хора, деца, ходят по-често по голяма нужда.
Остави детето на спокойствие.
Не му давай кухня, готви удома, това е, което мога да те посъветвам.
И не го слагай на диета...
Поздрави
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: 29.03-04.04.2010г.- Страстната седмица
« Отговор #18 -: Март 29, 2010, 23:37:58 pm »
да се изходи 3 пъти за 1 ден, ако консистенцията, вида и миризмата са обичайни, не е никакъв проблем. как ще го слагаш на диета заради такова нещо? 8O
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: 29.03-04.04.2010г.- Страстната седмица
« Отговор #19 -: Март 30, 2010, 00:12:23 am »
Консистенцията първите 2 пъти мисля е ок и цвета, а 3 път беше малко по-светло, но твърдо/виждаха се парченцата зеле от обяда/. Той започна преди месец да ми ходи така всеки ден. Започна и по 4 пъти на ден и имаше и редки изхождания. Аз понеже много се шашкам/лятото изкарахме някакъв вирус с повръщане и разтройство/ и като ми се изходи рядко реших да му дам ентерол и хидрасек. Обадих се и на педиатърката и тя ми каза да му давам и да го сложа на диета. Той като че ли тогава започна по-редки изхождания и имаше и слуз. Пусках изследвания и нямаше нищо. Явно е от храна. Щом казвате, че е ок това ходене.. Аз в последно време внимавам какво дават в кухнята, но те основно дават разхлабващи храни и педиатърката ме съветва да сменя кухнята. Аз иначе доста често си му готвя и внимавам какво го храня. Страх ме е да не направи някакъв проблем за цял живот и да му разваля стомахчето на детето. И дупето се зачервява и има като пъпки, въпреки че го мажа редовно с крем.
« Последна редакция: Март 30, 2010, 00:20:58 am от Tutto_bene »