0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Възможно ли е след операцията...
« -: Март 28, 2010, 00:01:47 am »
Възможно ли е да ме държи мускулна треска на корема седмица след операцията??? Операцията ми е отворена за премахване на миоми на матката. Самата операция и след това се чувствах нормално за състоянието, предполагащо след такова премеждие. От няколко дни съм вкъщи, но ме боли кожата или мускула или аз не знам какво е точно!? особенно болезнено е като се пипам по корема. Раната на операцията не я усещам от това неприятно усещане...Да се притеснявам ли или да търся лекар!? оперирах се в Плевен, а съм от София.
Благодаря предварително!
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Възможно ли е след операцията...
« Отговор #1 -: Март 28, 2010, 09:16:09 am »
Не се притеснявай предварително,но отиди и се консултирай лекар  :crossfingers:
Re: Възможно ли е след операцията...
« Отговор #2 -: Март 28, 2010, 10:42:07 am »
При мен това усещане продължи доста време след операцията.
*
Re: Възможно ли е след операцията...
« Отговор #3 -: Март 28, 2010, 11:01:37 am »
Нормално е да те боли ,срязани са мусколи няма как.Със всеки ден болката ще става все по малка до 15дни ще ти мине но ще остане неприятното усещане при допир ,след това и то ще изчезне.Поне при мен беше така.Бързо възстановяване.
*
Re: Възможно ли е след операцията...
« Отговор #4 -: Март 28, 2010, 11:21:06 am »
Благодаря за бързата реакция от ваша страна  :balk_81: !!! Малко се успокойх. Просто ще зачакам малко, преди да пусна паниката да надделее  :)
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Възможно ли е след операцията...
« Отговор #5 -: Март 28, 2010, 11:27:33 am »
Мисля, че е нормално да имаш такива усещания. Както е писала Буба, все пак е имало интервенция на мускул.
Бързо възстановяване !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Възможно ли е след операцията...
« Отговор #6 -: Март 28, 2010, 20:46:40 pm »
Здравей!Разреза ми беше напречен и дълго време ходех приведена.Имах усещането,че ако се изправя нормално ще ми се отвори раната.Аз бях много слаба,възстанових се много бавно и целия корем ме болеше и най-вече там където е бил дренажа.Трябва много да се движиш.Постоянно ми се караха още в болницата ,че не трябва само да лежа.Всичко минава и се забравя.Колко дни са минали от операцията.Два месеца след моята операция вече се чувствах добре.


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!