0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #20 -: Март 25, 2010, 21:39:07 pm »
Ние сме № 46.. и нямаме обаждане, но няма да ги търся, не искам да ги притеснявам. Предполагам, че ще се обадят с малко закъснение-трябва да сме търпеливи! Не е приятно, че има разминаване в номерата, но какво да се прави, по-важното е, че има фонд, който работи и трябва да сме благодарни!

 :good_post:

Успех на всички!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #21 -: Март 26, 2010, 09:56:35 am »
И номер 4710 вече има заповед,преди малко ми звъннаха на 09.04.2010 ще я взема.Тези който питат за смяна на клиника,при получаване се казвало на началника и ако той позволи пишете заявление и те изготвят друга ,сега попитах :)
Аз отидох преди 2 седмици, защото чакайки заповедта за втори опит, реших да сменя клиниката. Казаха ми, че документите ми са вече в МЗ (номер 481* съм), подадох заявление за смяна, с друг входящ номер, и ми казаха като получа обаждане за получаване, да кажа, че съм за смяна на клиниката за да ми пренапишат заповедта.
Чакам!
*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #22 -: Март 26, 2010, 10:02:38 am »
И номер 4710 вече има заповед,преди малко ми звъннаха на 09.04.2010 ще я взема.Тези който питат за смяна на клиника,при получаване се казвало на началника и ако той позволи пишете заявление и те изготвят друга ,сега попитах :)
Аз отидох преди 2 седмици, защото чакайки заповедта за втори опит, реших да сменя клиниката. Казаха ми, че документите ми са вече в МЗ (номер 481* съм), подадох заявление за смяна, с друг входящ номер, и ми казаха като получа обаждане за получаване, да кажа, че съм за смяна на клиниката за да ми пренапишат заповедта.
Чакам!
Т.е. ако вече имаме обждане за заповед следва че тя е готова и следователно вече не може да се смени клиниката така ли :(
Аз четох правилника там за смяна на клиника не видях да пише :(
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #23 -: Март 26, 2010, 11:03:25 am »
№5174 е одобрен, надявам се по спокойно да си чакам заповедта.Търпение и кураж на всички чакащи!
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #24 -: Март 26, 2010, 11:37:09 am »
здравей ts71,как разбра че си одобрена?
*

    viviqn

  • *
  • 34
  • вярвам,че ще стана мама
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #25 -: Март 26, 2010, 11:48:22 am »
Званяла е  :wink:
Виктор-нашето слънце,на мама и тате щастието
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #26 -: Март 26, 2010, 11:57:25 am »
Десетина дни звънях по различно време и едва днес успях да се свържа.
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #27 -: Март 26, 2010, 13:03:39 pm »
Здравейте,момичета!Честито на всички които си взеха или скоро ще си вземат заповедите!Дано да не ви се налага да пишете пак тук.Моята приятелка е 4523 и още чака обаждане,тя не регистрирана тук и затова аз пиша от нейно име.Има ли някой около нейният номер на когото не са се обадили,че много е притеснена милата!Успех от мен и много усмивки!
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #28 -: Март 26, 2010, 14:15:34 pm »
И номер 4710 вече има заповед,преди малко ми звъннаха на 09.04.2010 ще я взема.Тези който питат за смяна на клиника,при получаване се казвало на началника и ако той позволи пишете заявление и те изготвят друга ,сега попитах :)
Аз отидох преди 2 седмици, защото чакайки заповедта за втори опит, реших да сменя клиниката. Казаха ми, че документите ми са вече в МЗ (номер 481* съм), подадох заявление за смяна, с друг входящ номер, и ми казаха като получа обаждане за получаване, да кажа, че съм за смяна на клиниката за да ми пренапишат заповедта.
Чакам!
Т.е. ако вече имаме обждане за заповед следва че тя е готова и следователно вече не може да се смени клиниката така ли :(
Аз четох правилника там за смяна на клиника не видях да пише :(
Не! Не си разбрала.
Когато ти звъннат ,че заповедта ти е готова -отиваш при директора и му казваш ,че искаш да смениш клиниката . С готовата си заповед от него ,отиваш при администрация и те ти изготвят нова . Връщаш се при директора с новата ЗАПОВЕД и той ти я разписва!
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #29 -: Март 26, 2010, 14:42:27 pm »
Не! Не си разбрала.
Когато ти звъннат ,че заповедта ти е готова -отиваш при директора и му казваш ,че искаш да смениш клиниката . С готовата си заповед от него ,отиваш при администрация и те ти изготвят нова . Връщаш се при директора с новата ЗАПОВЕД и той ти я разписва!
Именно това имах впредвит  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #30 -: Март 26, 2010, 17:56:44 pm »
Здравейте момичета, като че ли няма заповеди за номера над 5000-
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #31 -: Март 26, 2010, 18:17:57 pm »
Някой посещавал ли е болница Св Лазар?  Видяхте ли рекламката по-горе?  Приемат те и започват процедурите само с одобрена молба - без да чакат заповед, така ли да го разбирам...
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #32 -: Март 26, 2010, 18:45:17 pm »
Здравейте номер 4480 днес получи своята заповед, успех на всички и успешни процедури и на финала много здрави бебчета  :bori_016: :bori_008:
Благодаря от цялото си сърце на хората, които направиха това въможно :bighug:
*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #33 -: Март 26, 2010, 19:17:00 pm »
Някой посещавал ли е болница Св Лазар?  Видяхте ли рекламката по-горе?  Приемат те и започват процедурите само с одобрена молба - без да чакат заповед, така ли да го разбирам...
Аз не съм посещавала въпросната клиника, но това звучи абсурдно, с какво ще се удостовери, че се отпускат въпросните средства, ако не със заповедта? Според мен просто използват голямото чакане за фонда като реклама, защото в повечето клиники също се чака, а при тях явно няма голям наплив.... нормално е с това да привлекат вниманието ни. Разбира се аз само предполагам, нямам информация по въпроса.
Съжалявам, ако съм наспамила темата.
Kìyevame ulte Eywa ngahu.
*

    viviqn

  • *
  • 34
  • вярвам,че ще стана мама
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #34 -: Март 26, 2010, 21:36:32 pm »
4765 е с готова заповед.Ще я получа на 08.04..Успех на всички!
Виктор-нашето слънце,на мама и тате щастието
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #35 -: Март 29, 2010, 14:51:04 pm »
Момичета защо днес е толкова тихо тук, вече започвам да се притеснявам никой ли няма обаждане днес
*

    viviqn

  • *
  • 34
  • вярвам,че ще стана мама
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #36 -: Март 29, 2010, 16:10:56 pm »
Заседават във вторник.След това започват да звънят.
Виктор-нашето слънце,на мама и тате щастието
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #37 -: Март 29, 2010, 16:15:41 pm »
здравейте,
тъй като ми се наложи да изпращам допълнителна информация във фонда току що звъннах да питам дали са получени документите и дали ще бъдат разгледани отново утре, но учтиво ми отговориха, че утре и на 06.04 няма да има заседание :(
Очертава се дъъъъългоооооооооо чакане
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #38 -: Март 29, 2010, 16:19:05 pm »
Заседават във вторник.След това започват да звънят.
Поразрових се малко по-назд в темата и по-точно на 22 март (понеделник) и видях, че е имало обаждане за заповеди и тогава.
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #39 -: Март 29, 2010, 16:58:50 pm »
4765 е с готова заповед.Ще я получа на 08.04..Успех на всички!

Моята е 4628 и ще я получа на 7 април, но имамприятелка с №4577 и още няма обаждане??? УСПЕХ НА ВСИЧКИ!!!!