0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Къде да намеря имуновенин?
« -: Март 10, 2010, 12:50:40 pm »
здравейте момичета знам 4е вапросът ми не е за тук но спешно се нуждая от имуновенин а не зная от къде да си го набавя в по големите складове в бг го няма 4етох нещо за центъра по паразитни болести намерих някакъв телефон от сайта им но ми отговориха че не са 4ували за такова лекарство ако някой знае някакъв телефон на който мога да попитам ще бъда много благодарна.
Къде да намеря имуновенин?
« Отговор #1 -: Март 10, 2010, 13:37:22 pm »
здравейте момичета знам 4е вапросът ми не е за тук но спешно се нуждая от имуновенин а не зная от къде да си го набавя в по големите складове в бг го няма 4етох нещо за центъра по паразитни болести намерих някакъв телефон от сайта им но ми отговориха че не са 4ували за такова лекарство ако някой знае някакъв телефон на който мога да попитам ще бъда много благодарна.

БУЛБИО го произвеждат. Намират се в сградата на НЦЗПБ.

И пусни едно търсене във форума, има писано за това.

Успех!
Re: Къде да намеря имуновенин?
« Отговор #2 -: Март 12, 2010, 12:25:05 pm »
DENII, разбирам проблема ти и на мен ми беше трудно да си намеря имуновенин, но телефона,чрез който може да го намериш е 02/8466186-пласмент. Аз преди 2 дни успях да си купя.
Успех osi_9

Там, където има любов, няма страх.
                  Апостол Йоан
Re: Къде да намеря имуновенин?
« Отговор #3 -: Март 21, 2010, 08:39:08 am »
А каква му е цената на Имуновенина? Че и аз ще трябва да си търся
Re: Къде да намеря имуновенин?
« Отговор #4 -: Юни 03, 2010, 12:27:11 pm »
В КИРМ-Плевен където правят вливания на имуновинин цената на 1 ампула ако не се лъжа беше 12,60 лв.
Re: Къде да намеря имуновенин?
« Отговор #5 -: Юни 10, 2010, 08:29:00 am »
А каква му е цената на Имуновенина? Че и аз ще трябва да си търся
Аз за 40 бр. платих 470.18.лв тел на който си запазих Имоновенин е 02-8466186 само срещу име късмет сладури :)
*
Re: Къде да намеря имуновенин?
« Отговор #6 -: Юли 10, 2011, 13:20:52 pm »
До колкото знам Имуновенина може да се замести с Липовеноз ,който струва около 18лв.Препоръчвам ти да попиташ лекаря си.При мен се получи!
*
Re: Къде да намеря имуновенин?
« Отговор #7 -: Юли 25, 2011, 13:42:57 pm »
Аз знам, че Липовеноз е заместител на Интралипид, а Имуновевин е различен. Предните две са само за NK-клетки, а имуновенина е и за антитела. Консултирайте се с имунолог.





*
Re: Къде да намеря имуновенин?
« Отговор #8 -: Юли 27, 2011, 14:54:59 pm »
Аз знам, че Липовеноз е заместител на Интралипид, а Имуновевин е различен. Предните две са само за NK-клетки, а имуновенина е и за антитела. Консултирайте се с имунолог.

Точно така е. Заместителя на Имуновенина е Киовиг.
Имам вече две ангелчета на небето