0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Anonymous

добър лекар кардиолог в София?
« -: Май 07, 2006, 13:14:27 pm »
Моля, препоръчайте ми добър лекар кардиолог, може и да не работи със здравната каса. Благодаря!
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
добър лекар кардиолог в София?
« Отговор #1 -: Май 07, 2006, 15:30:38 pm »
Здравей,хубаво ще бъде да напишеш някакво име за да знаем как да се обръщаме към теб.Иначе на въпроса ти аз посещавам д-р Пенчо Кратунков работи в УНМБАЛ"СВЕТА ЕКАТЕРИНА".И работи със здравната каса.Ако мога да ти помогна с нещо друго питай.
*

    Anonymous

добър лекар кардиолог в София?
« Отговор #2 -: Май 07, 2006, 23:11:47 pm »
Благодаря!
*
Re: добър лекар кардиолог в София?
« Отговор #3 -: Март 08, 2015, 22:51:44 pm »
И аз да помоля за препоръка за добър кардиолог, който да прегледа новородено с шум на сърцето.

Благодаря ви предварително!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: добър лекар кардиолог в София?
« Отговор #4 -: Март 08, 2015, 22:54:18 pm »
детските кардиолози са основно в Трета градска болница. питай Cygnus, тя наскоро води нейните там, че може да не види темата тук...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: добър лекар кардиолог в София?
« Отговор #5 -: Март 08, 2015, 23:26:25 pm »
Водих София, когато беше на 20 дни, заради шум на сърцето.
Трета градска, д-р Велковски. Завеждащ е на Отделение по детска кардиология. Препоръчаха ми го от няколко места, включително и от Майчин дом.
« Последна редакция: Март 08, 2015, 23:29:58 pm от Ники »

*
Re: добър лекар кардиолог в София?
« Отговор #6 -: Март 09, 2015, 01:26:10 am »
Супер сте. Голямо благодаря от името на майката!

Re: добър лекар кардиолог в София?
« Отговор #7 -: Април 20, 2015, 00:49:28 am »
За дете - д-р Маринов, 3 Градска болница.
За възрастен - д-р Димов V МБАЛ - София, по здравна каса преглежда в една от поликлиниките  в Люлин.
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: добър лекар кардиолог в София?
« Отговор #8 -: Юли 06, 2015, 14:41:12 pm »
Миналата седмица Божидар беше болен и като го преслушваха чуха шум в сърцето :( за две години никой не ми е казвал, а и аз през пубертета имах такъв шум, който после изчезна. Препоръчаха ми д-р Маринов от трета градска, но не мога да се свържа. Имам някакъв стационарен телефон - от интернет го намерих, никой не вдига.


Re: добър лекар кардиолог в София?
« Отговор #9 -: Юли 06, 2015, 16:37:59 pm »
Миналата седмица Божидар беше болен и като го преслушваха чуха шум в сърцето :( за две години никой не ми е казвал, а и аз през пубертета имах такъв шум, който после изчезна. Препоръчаха ми д-р Маринов от трета градска, но не мога да се свържа. Имам някакъв стационарен телефон - от интернет го намерих, никой не вдига.


В НКБ не разчитай на стационарни телефони.Най-добре на място.



*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: добър лекар кардиолог в София?
« Отговор #10 -: Юли 06, 2015, 18:28:34 pm »
Благодаря за бързия отговор. Но сме на 200км от София и трябва да си запиша сигурно час предварително - за да не ходим напразно :( Едва ли приемат за преглед ей така.


*
Re: добър лекар кардиолог в София?
« Отговор #11 -: Юли 06, 2015, 19:20:04 pm »
д-р Маринов преглежда всеки вторник в "Надежда", час може да се запише и онлайн:
http://www.nadezhda.bg/zapisvane-na-chas/
сумата за прегледа е 60лв. колкото и в 3-та градска.
*
Re: добър лекар кардиолог в София?
« Отговор #12 -: Юли 06, 2015, 23:25:19 pm »
Бебе, д-р Маринов е прекрасен и изключително кадърен. Съветвам те да отидете в Надежда, защото там апаратът му е многократно по-добър от този в 3-та градска. Можеш да го съчетаеш и с фетална кардиография на беба.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: добър лекар кардиолог в София?
« Отговор #13 -: Юли 07, 2015, 07:07:10 am »
Моят личен лекар е в ДКЦ-то в Трета Градска.Обадих му се да го попитам за др.Маринов,препоръча го и той.Аз посещавам др.Атанасова,при нея е по-лесно с часовете.Вторник и четвъртък е от 8:30,а понеделник и сряда е от 14:00,петък не преглежда.Може и с направление при нея.



*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: добър лекар кардиолог в София?
« Отговор #14 -: Юли 07, 2015, 15:33:30 pm »
Благодаря ви, момичета. знам, че тук винаги ще намеря помощ. Ще гледам да съчетая прегледа при него със следващото пътуване до София. Май в Надежда ще е най-добре наистина.


*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: добър лекар кардиолог в София?
« Отговор #15 -: Юли 27, 2015, 14:53:12 pm »
Успяхме да се прегледаме при д-р Маринов - и баткото и бебка са перфектни. Тревогите са били напра3ни :) Докторът е много внимателен и спокоен човек. Дано само по-малко пациенти има.


*
Re: добър лекар кардиолог в София?
« Отговор #16 -: Юли 27, 2015, 16:47:25 pm »
bebe_2013, предполагам д-р Маринов преглежда и възрастни? Каква е цената на прегледа и какво включва?
Благодаря ти предварително!  :D
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: добър лекар кардиолог в София?
« Отговор #17 -: Юли 28, 2015, 09:57:51 am »
предполагам, че преглежда и въ3растни - не го попитахме. Иначе на батко и бебката в корема прегледът беше само У3 - оглед на сърчицето и 3апис на самия пулс, баткото го и преслуша преди това. В3е ни 30лв - не 3нам толкова ли е по принцип.
3а въ3растни, до колкото 3нам, прегледът трябва да включва и кардиограма. Поне мен преди години това са ми правили.


*
Re: добър лекар кардиолог в София?
« Отговор #18 -: Юли 28, 2015, 11:02:44 am »
Благодаря ти! :)