0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Селен
« -: Май 07, 2006, 07:23:04 am »
Здравейте!
Прочетох,че селенът е много важен микроелемент в борбата със стерилитетът.Може ли да се взема профилактично и под каква форма?
Ще ви бъда много благодарна ако ми разясните!Целувки и успех на всички!{}  :)

Любовта на човек към човека-това е може би най-трудното,което ни е дадено,крайността,последното изпитание и доказателство...
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Селен
« Отговор #1 -: Май 07, 2006, 12:09:31 pm »
може. по указанието на опаковката.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Селен
« Отговор #2 -: Май 07, 2006, 14:52:28 pm »
Lilly,благадаря за отговора!{} :) [/img]

Любовта на човек към човека-това е може би най-трудното,което ни е дадено,крайността,последното изпитание и доказателство...
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Селен
« Отговор #3 -: Май 18, 2006, 11:01:08 am »
не искам да отварям нова тема за това ще попитам тука става въпрос за Цинка може ли някои да ми даде по подробна информация за какво е и как и т.н.( казаха ми че е за плодовитост)
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Селен
« Отговор #4 -: Май 18, 2006, 11:22:09 am »
общо взето показанията са му почти същите като на селена, но май повече на мъже го предписват лекарите. за повече подробности си пусни гугъл. ако обаче решиш да го пиеш непременно се консултирай с лекар подходящо ли е за тебе и в каква доза. аз също мисля да питам моята лекарка дали да не го включа в менюто си и ако може в каква дозировка.
това че е микроелемент и е полезен за някои не означава че може да се приема без контрол и лекарско мнение от всички. като пример ще ти кажа че за мене йода е противопоказен а за доста хора е важно да го приемат в по-високи дози.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Селен
« Отговор #5 -: Май 18, 2006, 12:25:33 pm »
Лили права си аз всъщност мисля да си взема едни хапове алое вчера ми предложиха и останах очарована но непремено ще разпитам и за цинка и за селена абе то с билките не трябва да се прекалява па камоли с друго :wink: всичко в  прецизно количество съгласувано с лекар е полезно ( ако разбира се е необходимо).ти как си защо не влизаш в чата?
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Селен
« Отговор #6 -: Май 18, 2006, 12:33:09 pm »
без особена причина. и аз не знам защо. опитах 2-3 пъти ама се не попадам на познати никове и не ми е много удобно там. освен това като тече разговор си трябва време да се ориентираш на къде духа вятъра :lol:
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!