0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Българин в Survivor USA!
« -: Февруари 19, 2010, 05:30:20 am »
Една от най-ярките звезди на всички сезони от българския Survivor - Георги Дренски, кандидаства за американското издание. И всички ние можем да му помогнем да попадне в състезанието само с един клик.
Колкото повече хора посетят страницата с клипа му, толкова по-големи са шансовете на българина да продължи в надпреварата за участие. Ако клипчето стане достатъчно популярно, той ще бъде поканен на кастинг, подобен на този, който се провежда за Survivor и в България.

ето линк към клипчето:
http://www.cbs.com/primetime/survivor/casting_call/video_player.php?vid=4505&playvid=yes
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Българин в Survivor USA!
« Отговор #1 -: Февруари 19, 2010, 10:25:09 am »
Късмет :D Дано се получи и да се гордеем с него! Посетих страницата!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Българин в Survivor USA!
« Отговор #2 -: Февруари 22, 2010, 22:27:17 pm »
 :D Подкрепих го и аз.Да изберем българското! :wink:
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Българин в Survivor USA!
« Отговор #3 -: Февруари 23, 2010, 18:28:16 pm »
И аз го подкрепих, разбира се.
Много се радвам на това, че се "кандидатира" и още повече ще се радвам ако го изберат.
В интерес на истината в Бг сървайвър ми беше любимият участник и исках той да спечели и много се ядосах, че така се нахвърлиха срещу него и го изиграха.
Тази година също много ме ядосаха жените, че му се подиграваха, че бил галантен и т.н...
Жалко....в днешно време да се подиграваме на стойностните неща и хора (поне според мен той е такъв).
Стискам палци и се надявам повече българи да го подкрепят, защото съм сигурна, че там ще се представи по-добре!
« Последна редакция: Февруари 23, 2010, 18:31:41 pm от naskomimi »


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*
Re: Българин в Survivor USA!
« Отговор #4 -: Февруари 23, 2010, 18:29:47 pm »
И от нас подкрепа! Успех на Дренски!