0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

здравеите и от мен искам да попитам след 6 инжекция веднага ли се започва стинулация или се чака да доиде мц.
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
При мен стимулацията ще започне няколко дни след поставянето на 3тата, но за 6та незнам!
*
здравеите и от мен искам да попитам след 6 инжекция веднага ли се започва стинулация или се чака да доиде мц.
Моя позната веднага почнаха, не са чакали да дойде МЦ. При нея лечението беше с 6 инжекции.

« Последна редакция: Март 29, 2010, 22:21:12 pm от Малина »


здравейте момичета, започва да ми става странно защо всички говорите за стимулации и инвитро след Золадекса след като сте с ендометриоза. Не е ли за вас това гадно заболяване единствената пречка за забременяване все пак?? При мен засега ми казаха, че това е било $добра причина$ да няма бременност до момента. Още не съм ходила при лекуващата в клиниката, но д-р Начев беше уверен, че след инжекциите ще има успех. Дано!!!
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
здравейте момичета, започва да ми става странно защо всички говорите за стимулации и инвитро след Золадекса след като сте с ендометриоза. Не е ли за вас това гадно заболяване единствената пречка за забременяване все пак?? При мен засега ми казаха, че това е било $добра причина$ да няма бременност до момента. Още не съм ходила при лекуващата в клиниката, но д-р Начев беше уверен, че след инжекциите ще има успех. Дано!!!

Сами,
много от момичетата тук имат комплексни проблеми! Има и много случаи, когато ендометриозата е направила поражения по тръбите (както е при мен)!
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Сами,
аз например изобщо нямам тръби (отстранени са), затова ще правим ин-витро/ИКСИ...

Пожелавам ти много успех! Имам няколко познати, които са забременели естествено и с ендометриоза и се радват на страхотни дечица...  :)
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

Записвам се и аз.На 19.05 ми поставиха първата инжекция Декапиптил Депо,след открита ендометриоза.Доколкото разбрах ще мина с 2,но ще видим какво ще реши доктора.Нормално ли е да ти дойде цикъла след блокажа?Успех на всички в борбата!


Огромно благодаря на доктор Стаменов!
*
Криска, как така не са ти изгорили малките огнища??? Че нали уж за това се прави операция да се изгорят огнищата???
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
САБ-Ф огнищата са били адски много и навсякъде и предполагам за това не са се занимавали.
Но ето че извадих късмет - 3 месеца лечение със Золадекс, не сме чакали цикъл а направихме директно ИКСИ и вече съм в близо 10 седмица  :wink:
*
Затова не са се занимавали? Как така няма да им се занимава, та това им е работата! Мн се ядосвам като чувам такива неща! И все пак страшно мн се радвам за теб! Честито! Мн щастие с бебчето и лека бременност!  :bighug:
Не всички огнища са на места, които могат да се третират.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Например?
по пикочния мехур, примерно.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
и аз имах по пикочния мехур, но ми ги почистиха. или поне така ми казаха.
*
Имам колежка която също имаше ЕМ, имам някакъв спомен че при нея огнищата са били на задната страна на шииката на матката ... нещо такова ... и не са ги горили.
Общо взето зависи си от доктора колко добър оператор е ...
Но сигурно има и места които са недостъпни или опасни да се горят.


Синарел спрей
« Отговор #35 -: Септември 05, 2010, 18:05:55 pm »
Здравейте момичета, ПОДАРЯВАМ Синарел 8ml, срок на годност 09/2010, неупотребяван. На някоя от вас може да послужи, живея в София.
Re: Синарел спрей
« Отговор #36 -: Септември 07, 2010, 11:01:10 am »
Синарела вече е подарен.
*
Здравейте, отново, момичета, пиша ви 2 дни след втората си лапароскопия за ендометриоза, тъкмо станах и веднага се лепнах за лаптопа; и съм поставена пред дилема - Синарел или инжекции? Също така, се чудя след като първият път Лукрин Депо не ми спряха цикъла за 6 месеца, а само за 1, не е ли добре да се смени фирмата? Според лекаря ми, няма значение, коя ще е фирмата, но ми изписа Диферелин, щом толкова съм се притеснявала.... Имам ли основание, според вас ...? До колкото знам Синарела е за манипулация преди ин витро, а аз още не планирам такова нещо, защото не съм пробвала и по нормалния път :)А трябва ли да пробвам други инжекции, или да се придържам към Лукрин Депо, които се покриват наполовина от здравната каса. Какво смятате?
*
А и още нещо, момичета, ако сте ползвали Синарел - за колко време сте изхабявали един флакон и каква е била горе-долу цената?
Благодаря ви, предварително!
Здравейте!От опит мога да кажа,че при мен Синарел не постигна желания ефект въпреки 5 месечното лечение на ендометриоза четвърта степен.Дозата ми беше няколкократно удвоявана,но безуспешно."Щадящият" организма спрей се наложи да заменя със Золадекс.Лечението продължи 6 месеца и засега всичко е ок.