0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
не мога да вляза в сайта с името си
« -: Февруари 08, 2010, 17:34:06 pm »
Моля за помощ, от два дни не мога да вляза в сайта с името си. В момента се регистрирах с друго име, за да пусна тема.Имаше преди тема с обяснение какво да се направи,но не можах да я намеря. Може ли някой да ми обясни или да ми пусне линг към темата.Благодаря!!!
*
Re: не мога да вляза в сайта с името си
« Отговор #1 -: Февруари 10, 2010, 10:11:17 am »
Моля за помощ, от два дни не мога да вляза в сайта с името си. В момента се регистрирах с друго име, за да пусна тема.Имаше преди тема с обяснение какво да се направи,но не можах да я намеря. Може ли някой да ми обясни или да ми пусне линг към темата.Благодаря!!!
Щом си се логнал(а) с ново име значи проблема ти е че си си забравил(а) паролата.
От тук: http://www.zachatie.org/forum/index.php?action=reminder
Може да си получиш паролата.

Поздрави
*
Re: не мога да вляза в сайта с името си
« Отговор #2 -: Февруари 10, 2010, 18:24:24 pm »
Ами не зная какво стана, три дни не ставаше, а снощи влязох без проблеми. Даваше ми че името ми не е валидно, а не че паролата е невалидна.
Но важното е че успях :)
Благодаря :)
Re: не мога да вляза в сайта с името си
« Отговор #3 -: Март 14, 2010, 11:42:54 am »
Здравейте!Нещо съм се объркала и в офиса съм се регистрирала като desinka71, а в къщи desinka 71 с интервал.Как да го оправя? :balk_119: :balk_121:
*
Re: не мога да вляза в сайта с името си
« Отговор #4 -: Март 14, 2010, 22:20:14 pm »
Здравейте!Нещо съм се объркала и в офиса съм се регистрирала като desinka71, а в къщи desinka 71 с интервал.Как да го оправя? :balk_119: :balk_121:
Избери си единия от двата акаунта и ползвай него от двете места.

Поздрави
Re: не мога да вляза в сайта с името си
« Отговор #5 -: Март 15, 2010, 07:35:53 am »
Благодаря ти, но още като си въведа паролата и си излиза потребителсото име и не мога да го променя :oops:.
*
Re: не мога да вляза в сайта с името си
« Отговор #6 -: Март 15, 2010, 10:29:54 am »
Благодаря ти, но още като си въведа паролата и си излиза потребителсото име и не мога да го променя :oops:.
Избираш "Изход" и след това се логваш с другото име и ми пишеш кое си си избрала, за да блокирам другото.

Поздрави
Re: не мога да вляза в сайта с името си
« Отговор #7 -: Март 15, 2010, 10:41:21 am »
Избрах desinka71 без интервал. :balk_103:


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*
Re: не мога да вляза в сайта с името си
« Отговор #8 -: Март 15, 2010, 10:56:25 am »
Избрах desinka71 без интервал. :balk_103:
Ограничих другия потребител.

Поздрави
Re: не мога да вляза в сайта с името си
« Отговор #9 -: Март 15, 2010, 11:03:23 am »
Всичко е ок.Успешна седмица!


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: не мога да вляза в сайта с името си
« Отговор #10 -: Април 14, 2010, 18:45:22 pm »
Здравейте!
До преди 3-4 дни спокойно си пишех и от служебния компютър, като си влизах с името и паролата. Сега не става, непрекъснато ме изхвърля когато искам да си публикувам отговора. А от компютъра в къщи си пиша без проблем, защо се получава така?
*
Re: не мога да вляза в сайта с името си
« Отговор #11 -: Април 15, 2010, 10:09:22 am »
Здравейте!
До преди 3-4 дни спокойно си пишех и от служебния компютър, като си влизах с името и паролата. Сега не става, непрекъснато ме изхвърля когато искам да си публикувам отговора. А от компютъра в къщи си пиша без проблем, защо се получава така?
Предполагам че е свързано с промените на настройките по сигурноста на служебния ти компютър.
Да не би да са забранени кукитата?