0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    slantze37

  • ***
  • 159
  • Това ,което не ме убива ме прави по силна!
Психологическа взаимопомощ в Бургас
« -: Февруари 06, 2010, 20:49:53 pm »
Мили момичета от Бургас с огромна радост искам да ви съобщя,че на 5 март Фондация,,Искам бебе'' започва нова група за психологическа взаимопомощ.Очаква ни страхотната ни психоложка,отворила сърцето и душата си да ни помага по трудния път към сбъдване на нашата най-съкровенна мечта да станем майки.Участието в групата е БЕЗПЛАТНО,има възможност и за индивидуални консултации.За допълнитена информация търсете или мен-Ваня Христова-координатор на Фондация,,Искам бебе''-0887823059 или Ани Михайлова-психолог-0888708107.Очакваме ви!
Re: Психологическа взаимопомощ в Бургас
« Отговор #1 -: Февруари 06, 2010, 21:18:41 pm »
Благодаря, Ванюшо, за инфото!
Браво бе - Бургас напредваме  :wink:
Това е толкова необходимо на много двойки, че трябва да се организира в по-големите градове и то често!
*
Re: Психологическа взаимопомощ в Бургас
« Отговор #2 -: Февруари 06, 2010, 22:35:17 pm »
Браво! Ваня, благодаря ти! Това е полезно и необходимо. Поне хората от големите градове ще се възползват. Как се провеждат срещите на тези групи? В няколко дни ли, през седмицата ли, или зависи от участниците?

Re: Психологическа взаимопомощ в Бургас
« Отговор #3 -: Февруари 07, 2010, 09:42:12 am »
Поздравления за инициативата! :)Кажете  къде ще се провеждат консултациите?
*
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    slantze37

  • ***
  • 159
  • Това ,което не ме убива ме прави по силна!
Re: Психологическа взаимопомощ в Бургас
« Отговор #5 -: Февруари 07, 2010, 15:46:38 pm »
Благодаря ви хора,нали знаете,че трябва ние да си помогнем за да ни помогнат и другите.Срещите са по веднъж в седмицата в удобно за всички време.Ако се налага при всяка среща се насрочва следващата.Предната група беше супер и сега не искаме да се разделяме защото вече сме приятелки.