0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

пулс на ембриона
« -: Февруари 02, 2010, 13:29:02 pm »
Здравейте момичета.Току що се регистрирах.Моля ако има някоя от вас която може да ми отговори.Малко съм притеснена.Бременна съм в 4г.с,вчера бях при док гледа ме с вагинален ехограф чух пулса на бебчо сакчето е в матката което много ме зарадва.Но тази сутрин,когато станах гърдите спряха да ме болят и малко се притесних.Моля ви,кажете това нормално ли е.Пия Утрогестан 3 по 2 но док вчера каза да ги намаля на 2 по 2.
*
Re: пулс на ембриона
« Отговор #1 -: Февруари 02, 2010, 13:32:22 pm »
Не виждам тук повод за притеснение.Още повече че вчера си била на преглед и всичко е било ок.

*
Re: пулс на ембриона
« Отговор #2 -: Февруари 02, 2010, 13:36:53 pm »
Здравей galka_malkа!
Мен също бяха спряли да ме болят гъргите съвсем в началото, след като се разбра, че съм бременна. Ходих на ултразвук и всичко беше наред. По принцип според мен, ако е само това, не се притеснявай. Но ако много се притесняваш, най-добре звънни на доктора. Лека бременност ти желая! :D
Re: пулс на ембриона
« Отговор #3 -: Февруари 02, 2010, 13:48:56 pm »
Благодаря ви момичета много сте мили.Успокоихте ме наистина.
Re: пулс на ембриона
« Отговор #4 -: Февруари 23, 2010, 11:40:47 am »
здравейте и аз на скоро разбрах че сам бременна в момента сам в началото на 6 г.с. искам да попитам кога се улавя пулса на ембриона в 4 г.с. не ли рано макар и с вагинален или може би си имала предвид 4 от зачеването .
Re: пулс на ембриона
« Отговор #5 -: Февруари 23, 2010, 12:08:09 pm »
Ами, и на мен ми се струва рано в 4 г. с. Още повече, че май по-рано се вижда пулсът  - при мен го видяхме в 6 г. с., а го чухме в 8 г. с.
Гърдите почват и спират да ме болят произволно и като цяло не съм обременена със симптоми, това не е лошо всъщност ;) Запазете спокойствие и мислете позитивно, пазете се от излишни натоварвания и късмет!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: пулс на ембриона
« Отговор #6 -: Февруари 23, 2010, 13:13:41 pm »
Ние видяхме сакчето и чухме пулса в 5 или 6 г.с. А гърдите започнаха да ме болят доста късно, мисля че някъде към 9-10 г.с.
Спокойна бременност!
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
Re: пулс на ембриона
« Отговор #7 -: Февруари 23, 2010, 16:23:22 pm »
може да не са ми пуснали музиката значи  :lol:
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: пулс на ембриона
« Отговор #8 -: Март 04, 2010, 13:08:28 pm »
Здравейте .
Искам да попитам нещо ,свързано е със сестра ми .
След дълги години ходене по мъките (както се казва ),миналият месец и беше направено инвитро (ембиотрансфера беше на 9 февруари ),след 20 дена си направи два теста които бях положителни ,днес беше на преглед от който се установило ,че има плодно сакче ,жълто тяло но не се видяло ембрион  :?
Въпроса ми е рано ли е да се види има ли ембрион , за сърдечна дейност мисля и аз ,че е твърде рано,но възможно ли е да е кухо яйце ??
В понеделник е на преглед във София (инвитрото е направено при док .Персенска ),но аз съм сигурно по притеснена и от нея  :?
*
Re: пулс на ембриона
« Отговор #9 -: Март 04, 2010, 21:59:47 pm »
Раничко е според мен. При мен се видя сакчето в 5 г.с.
Стискам палци всичко да е наред със сестра ти.

Re: пулс на ембриона
« Отговор #10 -: Март 08, 2010, 21:18:06 pm »
Момичета, искам да ви попитам и аз нещо. Днес бях на първи преглед-в 5г.с. съм.Видя се сакче, но още няма ембрион-в четвъртък влизам в 6г.с. Не трябваше ли вече да се види ембрион и кога трябва. И като го измери док каза,че е 4г.с. и 5дни. На какво се дължи разликата?