0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

проф.Кременски
« -: Февруари 01, 2010, 10:55:08 am »
Бихте ли ми казали, къде в момента е офисът на проф. Кременски?
Re: проф.Кременски
« Отговор #1 -: Февруари 01, 2010, 12:13:34 pm »
Ами не е ли в Майчин дом вече? Той там приема пациенти. Ако искаш ще ти дам телефона.

Re: проф.Кременски
« Отговор #2 -: Февруари 01, 2010, 12:49:52 pm »
Ние правихме консултация при проф.Кременски през лятото на 2008,тогава приемаше пациенти в Майчин дом - София на 14 етаж.Ако искаш мога да ти дам телефон на доцентка в Плевен която е много добра също и се занимава с генетика.Проф.Кременски ни я препоръча и там правихме генетични и имунологични изследвания.

*
Re: проф.Кременски
« Отговор #3 -: Февруари 01, 2010, 12:53:49 pm »
Днес сутринта го видях в кабинет номер 3 на 14ет. в Майчин дом.
Re: проф.Кременски
« Отговор #4 -: Февруари 01, 2010, 13:33:39 pm »
Благодаря! :D

Преди няколко години ходих при него на 14-тия етаж, но бях прочела наскоро нещо за 13-ия и си мислех, че може би има някакви размествания.
Re: проф.Кременски
« Отговор #5 -: Февруари 10, 2010, 14:53:45 pm »
Здравей!
Аз също ходих миналата 2009г.при него на консултация и генетични изследвания и се намираше в Майчин дом на 14 етаж!

Re: проф.Кременски
« Отговор #6 -: Май 12, 2010, 11:30:26 am »
Здравейте и аз искам да попитам някой може ли да ми каже как да направя консултация с професора?


Огромно благодаря на доктор Стаменов!
Re: проф.Кременски
« Отговор #7 -: Май 12, 2010, 20:58:11 pm »
Здравей! Аз ходих на консултация при него,но първо се обадих на телефоните на генетичната лаборатория и си записах час за да мога да се консултирам с него,иначе той е много зает и става трудно!Ако искаш ще ти кажа тел.да се обадиш особено ако не си от София! :goodluck:

Re: проф.Кременски
« Отговор #8 -: Май 15, 2010, 17:02:16 pm »
toni_21_I,преди месец му писах на e-mail-а  и го помолих да ми даде личния си мобилен телефон.Още на следващия ден сутринта ми беше отговорил.По-добре се свържи лично с него и си уговори среща,отколкото да се занимаваш с малоумни секретарки и сестри,които ще ти вдигнат само нервите.Ако искаш ще ти дам номера му :wink:
Нищо не е такова,каквото изглежда...
Re: проф.Кременски
« Отговор #9 -: Февруари 12, 2011, 14:31:36 pm »
Извинете,а мога ли  да помоля за актуален е-ail а професора! :oops:
*
Re: проф.Кременски
« Отговор #10 -: Февруари 12, 2011, 14:58:15 pm »
Като отидох да правя генетичните в Майчин дом - на 14 етаж ми казаха, че задължително първо следва да направя консултация с генетик, макар че знаех какво искам. Та по този повод консултацията ми след чакане от около един час беше с професора.
Но не е гаранция, че по този начин ще можеш да се консултираш точно с него, че и други генетици там дават консултации.
По-добре с час. Опитай на телефоните на лабораторията: 02/9172-468; 9172-474; 9172-254;
Иначе съм му писала и във форума към неговата лабораторията - отговори ми почти веднага. Много е готин! И му е кеф да отговаря по интернет!
http://www.lmpbg.org/forum/index.php
Резултатите от изследванията ги публикуват и в интернет!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: проф.Кременски
« Отговор #11 -: Февруари 12, 2011, 15:07:16 pm »
Благодаря за инфото!
При мен нещата са следните-носител на PAI 4g/4g-но като ми е влезнала мисъл за изследване на кариотип и ме "гложди"от извесно време...,макар и с наблюдаващият ме лекар да не сме говорили за това...
*
Re: проф.Кременски
« Отговор #12 -: Февруари 12, 2011, 15:20:01 pm »
И аз се оказа, че съм с 4g/4g. Ние правихме и кариотип, но имам 3 неуспешни опита инвитро.
Ти колко процедури имаш? Повечето лекари не процедират това изследване да се прави преди старта на първа процедура, че дори и втора! По-скоро след няколко неуспешни.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: проф.Кременски
« Отговор #13 -: Февруари 12, 2011, 17:33:36 pm »
По принцип аз до момента имам два спонтанни аборта-в 5-6г.с- и двете бременности са били по естествен начин,всички останали изследвания и спермограмата са ок.
Толкова много се надявам и моля да се получат нещата.....
И тази мисъл за кариотипа просто ми се е втълпила-да не би там нещо да не е наред...
*
Re: проф.Кременски
« Отговор #14 -: Февруари 13, 2011, 20:27:16 pm »
За собствено спокойствие и ако имаш възможност ги направи тогава. При професора ще ти струват 220 лева за двамата. Поне толкова бяха преди 3-4 месеца, когато ги правих аз.
Късмет. Дано да няма проблем там!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."