0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

 От време на време се появява някоя от нас и после-нищо,пълно затишие!Защо така?Нямаме време от ежедневните си проблеми,за да отделим няколко минутки на съфорумките си,които се отзовават в трудни за нас етапи.Нека вземем пример от момичетата в Бг,които толкова се подкрепят и помагат помежду си!Какви са резултатите от инвитрото в Гърция,колко успяха,нека се похвалят и да споделят с останалите опита си и колко отпаднаха,но не загубиха кураж и ще продължат с нови сили и занапред да се борят?Аз съм от втората групичка,борих се и не успях.Но не смятам да се отказвам,докато има надежда да изгрее слънце и на моята уличка!Искам също да изкажа най-големи благодарности към доктор Стефо Иваноф,който ме спаси след седем години ходене по мъките,болници,доктори,две неуспешни лапаро в България-Шейново,и ми подаривтори живот буквално като отстрани миома от матката,която никой друг не успя да открие!И така,чакам Ви във темата,елате да си побъбрим и ще видите,че когато има с кого да споделищ болката и трудностите си и най-вече като знаеш,че те разбират-тогава ти е по-леко.СГОВОРНА ДРУЖИНА-ПЛАНИНА ПОВДИГА!
Re: До момичетата в Гърция-къде се загубихте?
« Отговор #1 -: Февруари 02, 2010, 12:19:52 pm »
Здравей djina76,и аз съм една от жените,които имат проблеми със забременяването.Досега съм ходила на лекари само в България,но сега мисля да чуя и мнение от някой лекар от Гърция.Аз съм с ендометриоза,две лапароскопии,но въпреки лечението,пак не се чувствам добре.Този доктор,от който ти си доволна,каде преглежда,в Атина ли,ако можеш да ми дадеш някакви координати?
Re: До момичетата в Гърция-къде се загубихте?
« Отговор #2 -: Февруари 02, 2010, 18:21:45 pm »
Ти къде се намираш в момента?Да,този лекар преглежда в Атина.Адресът му е:кв.Нео Психико ул.Идрас 3 телефон(кабинета)2106752854,а мобилен 6932214319,приема понеделник,вторник,четвъртък и петък от 17.00 до 20.00ч.Къде си правила лапароскопиите и какви ти бяха диагнозите преди това и резултатите след тях.Ако и останалите 50 момичета,които са прочели темата,бяха отделили по 2 минутки да се присъединят към нас,щеше да се получи супер компанийка,но виждам ,че още не са се престрашили.Нищо,знайте,че ви чакаме да си побъбрим весело. :D
Re: До момичетата в Гърция-къде се загубихте?
« Отговор #3 -: Февруари 03, 2010, 17:59:40 pm »
Здравей отново djina76 :)Благодаря ти за информацията.Аз живея в Атина,иначе съм от Русе и там ми беше направена първата лапароскопия,при която беше установена ендометриоза :(Последва лечение,но явно не много успешно и след една година отново се наложи да бъда оперирана,този път в Тутракан.Вече мина 1 година от тогава и все още не съм забременяла.Затова ми се иска да отида и при друг лекар,да чуя друго мнение.Вече започвам да се обезкуражавам.И още нещо да те питам-този лекар грък ли е?Дано да се включат и други момичета,за да споделят и те своя опит :D
*
Re: До момичетата в Гърция-къде се загубихте?
« Отговор #4 -: Февруари 06, 2010, 16:31:52 pm »
Здравейте и от мен.Айде да се  включа и аз за да не си клюкарсствате само двечките  :lol:  Джина не че нямат време а не искат.Затова и аз ако някой потърси помощ от тука колкото мога му ппомогна и като видя че никой не се включва минаваме на лични.Няма смисъъл двама човека да си пишат самички.Преди време точно това коментирах в една от темите с една съфорумичка че ние в Гърция сме тежък  случай.Никой не иска да помага на другия сякаш незнам какво лошо искаме.За бога та тука става на въпрос за информация не за бесило.Затова предпочитам да питам момичетата в бг.отколкото да се надявам тука някой да ми отговори.И вече по рядко влизам в този подфорум.Първо че от работа аз наистина нямам време второ че вече  почвам процедура за инв.и с тея изследвания голямо тичане падна.И  трето то от моя не мога да се вреда до ком.Иначе добре си ориентирала Кремона към Иванов.То май всички ходим при него макар че лично мене ме разочарова и последно се скарахме.Но все пак си е специалист-не го отричам.И като се има впредвид че работи в ЯСО.Ако нещо ви интересува питайте.Като знам че влизате тука и аз ще го правя по чессто.
Re: До момичетата в Гърция-къде се загубихте?
« Отговор #5 -: Февруари 06, 2010, 21:28:41 pm »
Здравейте аз съм от България но правих инвитро в Гърция.Много съм доволна от клиниката Якентро в Солун.От 2 опит забременях.Като всичките ми иследвания и снимки бях правила в БГ.При първия опит занесох тези които искат тук но уви неуспешен при втория ми назначиха имунологични които правих в Плевен и тромбофилия и NK-клетки необходимо лечение и всичко е ок сега имам син на 2год.
*
Re: До момичетата в Гърция-къде се загубихте?
« Отговор #6 -: Февруари 09, 2010, 17:39:52 pm »
Да ти е живо и здраво синчето sapsovae.Но аз ако ще ходя до Солун то по  добре да си  ида в Бг.От Атина ни идва малко далечко.Джина май ти се изгуби тоя път.И да ви кажа какво ми се случи днеска.Отивам аз на доктор да си изпрося едно изследване на хормони а те тамън си сменят смените и ги сварвам и двамата.Казах за какво съм и единия веднага почна да пише и ми обяснява-ще ти го дам без час ще тиго отбележа че е спешно за да можеш да отидеш навреме да го пуснеш.Икато се започна един спор между двамата доктори-бедна ви е фантазията.Единия вика по време на цикъл др.вика след цикъл направо ме огелпиха отвсякъде.Озадачих се изцяло  8O Такова чудо не бях виждала.И ние се надяваме на помощ от тях.Абе смехория.Пази боже от такива лекари.
*
Re: До момичетата в Гърция-къде се загубихте?
« Отговор #7 -: Февруари 16, 2010, 20:57:07 pm »
Здравейте, аз съм нова във форума.. само тук успях да намеря отзиви за гинеколози в Атина.. бих искала да ви помолиа да споделите впечатлениа за доктор Елка Вачева, която е българка и има кабинет в Атина.. бременна съм от скоро и ми трябва доктор, който да наблюдава бременността ми. Ще съм много благодарна ако можете да ми препоръчате някой..
*
Re: До момичетата в Гърция-къде се загубихте?
« Отговор #8 -: Февруари 18, 2010, 16:34:35 pm »
Здравей din.Лека и успешна бременост.Аз лично не съм мн.доволна от нея.Преди години спешно отидох при нея след преглед при др.Рени Живкова понеже исках и второ мнение.Диагнозата ми при Живкова беше извънматочен жив плод и един умрял вече разлагащ се вътрематочен плод.Веднага се обадих на Вачева за да ме прегледа и тя но о
тговора и беше само за извън маточната.Др.плод изобщо не го видя.И говоря за бременост в третия месец.Прати ме при някакъв гинек.в болница Елена като тя му се обади по тел.и му каза че съм за операция.И по нейните думи едва ли не най добрия в цяла Гърция.Отивам на др.ден при него и изпадам в ужас.напреде ми един космат уранготан с цигара в устата който през цялото време ми твърдеше че не съм бременна щом съм имала мензис.Тръгнах си от там и се обадих на Иванов -за който споменаваме по горе.Видя всичко както си е.Веднага ме изпрати на някакъв специален видеозон за да определят къде точно е плода в тръбата.Платих си 80 евро и на др.ден ме оперираха.Само че имахме уговорка той да оперира а впоследствие разбрах че не е.Е взема си от мен 1500 евро плюс иката ми и при един преглед при него след година аз научавам че съм без тръба.Дори и това беше забравил да ми каже.А за сраствания след операции научих от форумите тука.От него още чакам да ми каже.Иначе със сигурност знам че за наблюдение на бременост е добър.А и си остава най евтиния доктор.Вачева и Живкова вземат мн.скъпо за преглед.Много се разточих но така ще добиеш представа кой какъв е.Успех.
Re: До момичетата в Гърция-къде се загубихте?
« Отговор #9 -: Юни 28, 2010, 00:41:30 am »
момичета знаете ли някой по-евтин хотел в центъра на Атина, ще ходим до една клиника на ул. Ипсилантоу 43, Колонаки, ако знаете нещо на близо ще е съм ви много благодарна
*
Re: До момичетата в Гърция-къде се загубихте?
« Отговор #10 -: Юли 02, 2010, 14:44:24 pm »
Здравей Деси.В коя болница ще ходите-в Еваггелизмо ли.До улицата която споменаваш най близкия хотел е ЛИОН който е на 2-3 пресечки на ул.АНАПИРОН ПОЛЕМУ зад посолството на Елветия.Незнам какви са му цените.Другите близки хотели са Шератон и Люкавиту които са скъпи и не те устройват.Иначе на центъра около Омония е пълно с хотелчета за по 20-25 евро но са си мизернички.И повечето са с общи бани.Влез в интернет все ще намериш нещо.Успех.
Re: До момичетата в Гърция-къде се загубихте?
« Отговор #11 -: Юли 05, 2010, 12:24:20 pm »
благодаря  zuzuni, намерих аз вече, казва се Каролина, 70 евро е двойната стая. А клиниката е срещу Евангелизмос. 
Re: До момичетата в Гърция-къде се загубихте?
« Отговор #12 -: Юли 12, 2013, 21:03:32 pm »
Здравейте,искам и аз да дам мнението си относно Др.Вачева.Не съм съгласна с това,което пишете за нея,тъй като често имам гинекологични проблеми и ползвам услугите й.Др.Вачева ми следеше цялата бременност,родих при нея със секцио без никакви проблеми,препоръчала съм я на всички мой приятелки и до сега отзивите за нея са били много добри.Преди това съм ходила и при други български лекари и съм убедена,че тя работи на най-достъпни цени.Препоръчвам я и на вас-кабинета й се намира на спирката на метрото в Неос Козмос.ул.Гувели9-11.Тел.6972312888,2109331690.Не съм съгласна с мнението на Зузуни,че Др.Вачева е по скъп лекар от Др.Иванов-ходила съм и при него.Моя позната беше ходила при гръцки доктор да й постави спирала и й беше взел 160 евро,а на мен Др.Вачева ми постави спиралата след раждането за 60 евро.И недейте да забравяте,че българските лекари живеят и работят в чужбина-не очаквайте български цени!!!