0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Anonymous

Търся Серофен/Серпафар
« -: Май 02, 2006, 16:18:48 pm »
Момичета, търся 10 таблетки Серофен или Серпафар. В прословутата аптека Диана с/у Тина Киркова има само Клостил бегит. Притеснена съм, защото до 4-5 дни трябва да ми дойде, а хапчетата се започват от 3-тия ден. От тази аптека ми бяха обещали доставка за края на април. Твърдо неискам да пия Клостил, макар че наистина не ми е ясно защо точно него лекарите най-малко препоръчват...Благодаря ви предварително :heartbeat:
*

    Anonymous

Търся Серофен/Серпафар
« Отговор #1 -: Май 02, 2006, 16:19:53 pm »
Момичета, Ели 7 съм незнам защо излязох като гост :?:
*

    balmi

Търся Серофен/Серпафар
« Отговор #2 -: Май 02, 2006, 16:27:48 pm »
Привет Ели,
В аптеките никъде няма Серофен, но д-р Табакова работи предимно с него и си го доставя за клиниката. Можеш да им се обадиш и да си го купиш от тях. Мисля, че няма да имаш проблеми. Успех !!!
*
Търся Серофен/Серпафар
« Отговор #3 -: Май 02, 2006, 16:49:42 pm »
Ели, на мен Балми ми каза есента /мерси Балми  :D /, че в "Репробиомед" работят със серофен и аз си го взех оттам. Нямаше никакъв проблем. Сигурно пак имат.
Ако много закъсаш, аз имам в къщи останал малко серофен и серпафар /трябва да погледна обаче колко хапчета са, дали ще има 10 :?: / - ще ти ги дам  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Търся Серофен/Серпафар
« Отговор #4 -: Май 02, 2006, 16:51:12 pm »
Балми, мерси, но няма нито едното нито другото, преди малко им звъннах.  :cry:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*
Търся Серофен/Серпафар
« Отговор #5 -: Май 02, 2006, 16:53:40 pm »
Грейси, мерси за предложението, няма проблем  и да си ги купя. Виж , моля те колко са, ей, много тъпо положение :oops:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*
Търся Серофен/Серпафар
« Отговор #6 -: Май 02, 2006, 17:00:26 pm »
Ще погледна тази вечер и утре ще ти кажа  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Търся Серофен/Серпафар
« Отговор #7 -: Май 03, 2006, 15:37:49 pm »
Ели, аз Серофен взех от доктора си в Пловдив. Иначе - има го в Гърция, ама това съвсем не ти върши работа... Довечера мога да питам доктора дали може да даде 10 таблетки.
*
Търся Серофен/Серпафар
« Отговор #8 -: Май 03, 2006, 15:55:15 pm »
Та, ще ти бъдем много благодарни да питаш, защото ще трябва и за една друга девойка скоро  :D, а именно Фреш  :D , а пък може и други момичета да търсят.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Търся Серофен/Серпафар
« Отговор #9 -: Май 03, 2006, 15:57:19 pm »
Ако имам малко повече време - имам приятелка в Кипър, която провери, че го има по аптеките. Мога да помоля и тя да ми го изпрати - много ми е близка и няма да откаже.
*
Търся Серофен/Серпафар
« Отговор #10 -: Май 03, 2006, 16:03:51 pm »
Ей,ТА, това е супер направо! На мен ми трябва до 6-7 дни, дали можем да реагираме толкова бързо. Днес се чухме с Грейси и аз ще се възползвам от хапченцата, които са и останали, но бих искала и да си поръчам. Благодаря момичета за реакцията и добрите чувства :lol:  :lol:  :lol:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*
Търся Серофен/Серпафар
« Отговор #11 -: Май 03, 2006, 17:45:56 pm »
Поръчах вече - да видим тя колко бързо ще може да реагира...
Търся Серофен/Серпафар
« Отговор #12 -: Май 03, 2006, 17:53:49 pm »
Ех, какви сте ми Сладурки :balk_21:

Благодаря, че се сетихте и за мен :D
Благодаря ти, Бени!







*
Търся Серофен/Серпафар
« Отговор #13 -: Май 03, 2006, 18:06:58 pm »
Искам и аз МНОГО да благодаря и на ТА и на Грейс и на всички, толкова е хубаво, че ви има :biglove:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!