0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Не мога да вляза в календара
« -: Януари 27, 2010, 19:08:37 pm »
Здравейте!
Имам регистрация може би от 3 години. Родих на 13.12.2008г и горе-долу от тогава не съм влизала. Тъй като за първи път от раждането имам цикъл, реших отново да ползвам календара, но след като вляза с име и парола и реша да попълвам данни или да видя старите си графики ме връща обратно, че вероятно сесията ми е изтекла. Как да процедирам?
*
Re: Не мога да вляза в календара
« Отговор #1 -: Януари 28, 2010, 11:50:51 am »
Прочети тук как се решава това:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=39152.0


Поздрави
Re: Не мога да вляза в календара
« Отговор #2 -: Февруари 06, 2010, 20:25:34 pm »
Благодаря ви, но пък сега ми изчезна последния цикъл с графиката на цялата ми бременност, а исках да си я запиша, че да я проследявам при следваща такава. Проблем на сайта ли си е или просто някаква настройка?
Благодаря :)
*
Re: Не мога да вляза в календара
« Отговор #3 -: Февруари 18, 2010, 11:13:40 am »
Благодаря ви, но пък сега ми изчезна последния цикъл с графиката на цялата ми бременност, а исках да си я запиша, че да я проследявам при следваща такава. Проблем на сайта ли си е или просто някаква настройка?
Благодаря :)
Проблема е че е много дълъг периода - почти 2 години.
Сложих по средата един ден (около термина) с кървене за да се раздели периода на 2 части.

Поздрави
Re: Не мога да вляза в календара
« Отговор #4 -: Март 03, 2010, 09:59:44 am »
Здравейте!От 18.02 в каленфара ми под датите се появиха символи 0w1d,0w2d и т.н.В март месец тези символи също се преместиха като календара не ми дава възможни фертилни дни и следваш менструален цикъл.Можете ли да ми помогнете.
*
Re: Не мога да вляза в календара
« Отговор #5 -: Март 03, 2010, 21:06:57 pm »
Здравейте!От 18.02 в каленфара ми под датите се появиха символи 0w1d,0w2d и т.н.В март месец тези символи също се преместиха като календара не ми дава възможни фертилни дни и следваш менструален цикъл.Можете ли да ми помогнете.
Ами брои ти дните от бременноста. Честито :-)
Re: Не мога да вляза в календара
« Отговор #6 -: Март 03, 2010, 22:02:03 pm »
Благодаря ти!На 28.02 вместо да нанеса положителен тест за овулация съм сложила положителен тест за бременност.Дай боже в тази грешка да няма нищо случайно,но засега си поправих грешката.
Re: Не мога да вляза в календара
« Отговор #7 -: Април 18, 2010, 23:20:50 pm »
Привет!
Но пак имам проблем с нанасянето на данни в календара. Пробвам вече от около 20 дни, по спомен. Влизам с име и парола и като кликна на деня, за който искам да попълня инфо ми дава грешка и "Потребителя не е логнат. Може сесията ви да е изтекла, логнете се отново!". Влизам втори, трети път...и пак същото. Защо така? всеки ден ли трябва да влизам, че да мога да ползвам календара?
 
 
*
Re: Не мога да вляза в календара
« Отговор #8 -: Април 19, 2010, 10:00:01 am »
Привет!
Но пак имам проблем с нанасянето на данни в календара. Пробвам вече от около 20 дни, по спомен. Влизам с име и парола и като кликна на деня, за който искам да попълня инфо ми дава грешка и "Потребителя не е логнат. Може сесията ви да е изтекла, логнете се отново!". Влизам втори, трети път...и пак същото. Защо така? всеки ден ли трябва да влизам, че да мога да ползвам календара?
Отгорвора е - НЕ.
Настройките ти за сигурност на браузъра очевидно не позволяват употребата на кукита, поради което се получава този проблем. След като си настроиш браузъра ще може да ползваш календара нормално като всички останали.

Поздрави
Re: Не мога да вляза в календара
« Отговор #9 -: Май 04, 2010, 07:36:41 am »
Здравейте ,момичета нещо ми става с календара,от както си преисталирахме компа не ми отваря календара.Постоянно ми дава:Потребителя не е логнат или ви е изтекла регистрацията,направих си и нова регистрация ,но пак същото.Моля помогнете ми!
Re: Не мога да вляза в календара
« Отговор #10 -: Май 06, 2010, 11:20:24 am »
Аэ сьщо немога да си вляэа в календара като си попълня името и паролата иэлиэа ми пак да ги попълня и така постоянно пиша и нищо, помогнете ми
*
Re: Не мога да вляза в календара
« Отговор #11 -: Май 06, 2010, 23:33:08 pm »
Помагам и на двете ви - прочетете малко по нагоре в темата, както и съседните теми.


Поздрави
*
Re: Не мога да вляза в календара
« Отговор #12 -: Юли 24, 2010, 15:44:08 pm »
Понеже се пререгистрирах  и сега вече незнам как ми е регистрацията
Съвсем се обърках, моля за помощ.  :oops:

отново и отново ми изписва това:

Възникна грешка: 

Съобщение:
 
Грешен потребител или парола 
 
обратно

 
 


*
Re: Не мога да вляза в календара
« Отговор #13 -: Юли 26, 2010, 10:44:04 am »
Понеже се пререгистрирах  и сега вече незнам как ми е регистрацията
Съвсем се обърках, моля за помощ.  :oops:

отново и отново ми изписва това:

Възникна грешка: 

Съобщение:
 
Грешен потребител или парола 
 
обратно

Опитай тук: http://calendar.zachatie.org/work/LostPassword

Поздрави
 
 

Re: Не мога да вляза в календара
« Отговор #14 -: Юли 29, 2010, 06:45:21 am »
Имам проблем с календара - изобщо не ми се зарежда страницата  :?
Пробвах с два браузъра, все едно и също съобщение:


Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.
Apache/2.2.8 (Ubuntu) PHP/5.2.4-2ubuntu5.10 with Suhosin-Patch mod_jk/1.2.28 Server at calendar.zachatie.org Port 80


Само при мен ли е, или е някаква повреда?
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Не мога да вляза в календара
« Отговор #15 -: Юли 29, 2010, 07:06:03 am »

Само при мен ли е, или е някаква повреда?
И при мен!
-Това е невъзможно - казала Причината.
-Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът.
-Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
-Опитай... - прошепнала Мечтата.
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Не мога да вляза в календара
« Отговор #16 -: Юли 29, 2010, 08:13:08 am »
При мен също, явно има някакъв проблем....
Re: Не мога да вляза в календара
« Отговор #17 -: Юли 29, 2010, 08:55:52 am »
И при мен е така от снощи,като през деня успях да вляза
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=mimito_ge][/url]
Re: Не мога да вляза в календара
« Отговор #18 -: Юли 29, 2010, 10:07:28 am »
Същата работа - от снощи не мога да си вляза в календара.


*
Re: Не мога да вляза в календара
« Отговор #19 -: Юли 29, 2010, 10:22:07 am »
Дя, виждам че нещо не е наред.
Ще погледна при първа възможност какво става.

Поздрави