0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
                          :D Добър ден във този леден и студен ден!  :D
                :D Важно е да има топлина в сърцата и удовлетвореност за душата!
             :D Желая на всички много здраве и успешни начинания!
         :D Нека Силата бъде с нас! :D
     :D Хубав ден,обличайте се добре и стойте на топло!

   
   
*
Re: Мразовита , но хубава седмица : 25.01.10 - 31.01.10.
« Отговор #1 -: Януари 25, 2010, 13:00:11 pm »
Честита нова седмична тем и от мен!  :lol: Дано да е по-топла от предишната, по-щастлива и по-весела!  :wink: :lol:
Бари, мерси за темичката и кафенцето!  :lol:
Хубав ден ви желая и призовавам към малко повече активност!  :wink: :lol:

*
Re: Мразовита , но хубава седмица : 25.01.10 - 31.01.10.
« Отговор #2 -: Януари 25, 2010, 13:03:13 pm »
Хоп, и аз да се запиша!  :D
Да ни е честита новата темичка и наистина, да е по-топличка и посещавана!  :D
Бари, благодаря  и за кафенцето - пийвам си с кеф! :D
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Мразовита , но хубава седмица : 25.01.10 - 31.01.10.
« Отговор #3 -: Януари 25, 2010, 13:10:45 pm »
Честита нова темичка  :D
Бари благодаря за темичката и кафенцето.

Хубав ден ви желая и призовавам към малко повече активност!  :wink: :lol:
Душе присъединявам се към призива   :D
Прекрасна седмица ви желая.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Мразовита , но хубава седмица : 25.01.10 - 31.01.10.
« Отговор #4 -: Януари 25, 2010, 13:25:24 pm »
Хубава  ,късметлийска и чудесна да е   последната януарска седмица!

Дано поне към средата стане по-топла  и  не продължи да е все така мразовита,както започна !

Предполагам даже и интернета  е замръзнал   и за това  много бавно ми зарежда :lol:!

Благодаря за кафенцето !


*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Мразовита , но хубава седмица : 25.01.10 - 31.01.10.
« Отговор #5 -: Януари 25, 2010, 15:04:54 pm »
    Аз пък да ви се "оплача" колко е студено тук. :wink: Колата ни е в гараж...е централното заключване беше замръзнало...ха,ха...голям купон.Не, че я заключваме в гаража,но нямаше как да я оставя после на центъра(отключена)...та затова утре ще пробвам да си свърша работата.Милите момичета...съжалявам ви искрено днес как сте ходили на работа...голям кочан...бррррр.
*
Re: Мразовита , но хубава седмица : 25.01.10 - 31.01.10.
« Отговор #6 -: Януари 25, 2010, 16:34:00 pm »
Е, Бари, при нас не е чак толкова студно. Ама сутринта си беше баячка.  :( Само, че моето мило момченце стана сутринта с мен и ме закара на училище. А в училище си е топло - парното не е спирно през почивните дни, а даже и климатици имаме, но не се наложи да ги пускаме. Преди малко си ме прибраха обратно в къщи.  :wink: :lol:
Е, по-хубаво си е в къщи, но няма начин, някои хора трябва да работим, инак ще сринем икономиката!  :wink: :lol:

*
Re: Мразовита , но хубава седмица : 25.01.10 - 31.01.10.
« Отговор #7 -: Януари 25, 2010, 22:16:53 pm »
Леле,момичета,навън не за жени  :lol:
Ей сега се прибирам от разходка с кучо и още не мога да се размръзна  :lol: :lol: :lol: Като ми ти брули един студен пронизващ вятър,чак миглите ми заръзнаха  :lol:
Сега ще си сипя една чашка червено винце,пък ако ще да се разчуе  :wink:
Наздраве!

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Мразовита , но хубава седмица : 25.01.10 - 31.01.10.
« Отговор #8 -: Януари 26, 2010, 08:52:31 am »
                   :D Добро утроооо!Време е за закускаааа и кафенцееее!  :D
     Е,някои отдавна са си изпили кафетата,ама на още едно няма да откажат! :wink:

     
   Меченце,мерси за винцето...ама къде е мезенцето? :lol: ...за другият път да знаеш,де... :lol:Душе ,а така,все да те карат до даскало.Момичета,обличайте се дебело...че ,тя модата иначе не топли,нали знаете. :wink:
*
Re: Мразовита , но хубава седмица : 25.01.10 - 31.01.10.
« Отговор #9 -: Януари 26, 2010, 09:00:01 am »
Добро утро!
Ето, Бари пак софрата наредила  :D Кога успя ???
Благодаря, и веднага си пийвам кафенце!
Мече, то и тук си е дето се вика "Не е за жени". :)
Душе, само така, мила, нека да те кара, няма само на топло да стои я! :wink: :D
Лек и усмихнат ден!
*
Re: Мразовита , но хубава седмица : 25.01.10 - 31.01.10.
« Отговор #10 -: Януари 26, 2010, 09:08:23 am »
Ха добро утро и от мен!
Бари,благодаря за кафенцето  :)
Аз нали съм мома за 2 седмици  :lol: и хладилникът ми зее празен,та за това нямаше снощи  мезенце  :lol:

Пете,Душе,Бари, хубав ден момичета!Аз се екипирам с 10 ката дрехи и се впускам в дебрите на студа,защото Ачко ме зове за разходка  :lol:
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Мразовита , но хубава седмица : 25.01.10 - 31.01.10.
« Отговор #11 -: Януари 26, 2010, 09:28:06 am »
      :D Пете,хубав ден и на теб!  :D Меченце,аз съм се изхитрила и отварям външната врата на нашето кученце и тя (Ванеса се казва) сама си ходи на двора в студа...Което ми напомня да й пусна снимчици скоро в темичката за домашните любимци.Айде,Меченце...приятна разходка с Ачко!
*
Re: Мразовита , но хубава седмица : 25.01.10 - 31.01.10.
« Отговор #12 -: Януари 26, 2010, 11:06:40 am »
Бари,който си има дворче си пуска кученцето,а който си няма - катери стълби до 6-я етаж  :lol: :lol: :lol:От вчера си имам и екстра - развален асансьор  :lol: прекрасно,то си ми не требе фитнес  :wink:
Ти добре ме подсещаш - не е зле и аз да пусна някой друг фотос на моя хубавец,ама на повечето снимки е или озъбен или темерутства - на мъжа ми прилича ще знаеш  :lol: :lol: :lol:
Re: Мразовита , но хубава седмица : 25.01.10 - 31.01.10.
« Отговор #13 -: Януари 26, 2010, 12:55:17 pm »
Мечо, с тези разходки по студа и аз съм в кюпа - Ники от вчера е една седмица нощна смяна... Тааа ранно сутрешно "карам кънки" в махалата :lol: Хубавото е, че няма мръзнене - кат търча с диването, така подгрявам, че накрая почвам даже да се разкопчавам  :lol:

И наистина искаме снимки, нищо че е темерутко озъбен  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Мразовита , но хубава седмица : 25.01.10 - 31.01.10.
« Отговор #14 -: Януари 26, 2010, 14:05:48 pm »
Рали,довечера ще пусна снимка на Акси.

Ходих да платя данъка на апартамента,който не е плащан от 3 години и от сумата -сърцето ме заболя :lol: :lol: :lol:

Ето по една супичка,малко позакъснял обяд за такива като мен  :wink:

*
Re: Мразовита , но хубава седмица : 25.01.10 - 31.01.10.
« Отговор #15 -: Януари 26, 2010, 14:20:03 pm »
Здравейте и от мен, слънца :)

Леле, Мече, и аз ходих и платих данъка на апартамента. Малееее, за половин година (откак, мъжа ми аз и банката сме собственици), 160 лева данък. :)

Адашке, направо ти завиждам, че имаш причина да направиш сутрешна разходка. Много е полезно. Абе сега се замислям, ще взема да купя на заека една каишка и хайде навънка. Мх, само не зная как ще го опазя от уличните песове. На една хапка ще го схрускат.

:)


Re: Мразовита , но хубава седмица : 25.01.10 - 31.01.10.
« Отговор #16 -: Януари 26, 2010, 14:58:33 pm »
Ох, говорейки за уличните песове... От сутринта още съм бясна да ви се оплача. Значи, където разхождам Дарки, до една поляна някой дава храна на уличните песове. Днес заварвам аз кой дава храна, тя една леля 50-60 годишна нейде. И почвам аз с речитатива
- Госпожо, моля ви, не хранете тук кучетата, по улицата непрекъснато ходят хора, отсреща е детска градина, кучетата се озлобяват и си пазят района, защото ги храните тук. Моля преместете мястото за хранене другаде, където няма да пречат.

И отговора...

- Ми не искам!  osi_7 osi_12 osi_7

Просто нямам думи, честно ви казвам. То бива безхаберие, бива, ама чак такъв непукизъм... просто нямам думи.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Мразовита , но хубава седмица : 25.01.10 - 31.01.10.
« Отговор #17 -: Януари 26, 2010, 15:04:56 pm »
Рали,не се ядосвай,при теб е една баба,която храни кучета,а аз живея до старческия дом и питаш ли какво ми е .Всички бабки събират песовете на квартала и само се разправям с тях.Ходя с джобове пълни с камъни.Лятото,като ни нападна една глутница,аз с едната ръка се опитвам кучето да държа,с другата камък да хвърля,пищя ,викам ,моля хората да ми помогнат - и никой нищо,седат и гледат сеир.Как се оправих - не знам.Разминах се само с ожулена ръка и леко влачене по асфалта.
Кога ли ще се обадя да ги приберат тия кучета и аз не знам защо още се подмотвам.
*
Re: Мразовита , но хубава седмица : 25.01.10 - 31.01.10.
« Отговор #18 -: Януари 26, 2010, 15:46:31 pm »
Ох, като идвам в София, най-много ме е страх от  тези песове.  :( :( :(
Привет, мацки!  :wink: :lol: Закарана на работа сутринта и прибрана от работа преди малко!  :lol: Сега около час на компа, около час - шетане, баня и т.н.  :lol:
Бари, мерси за кафенцето! А също и за предупрежденията - ама ние не сме 200-месечни, та да ходим с голи пъпчета.  :lol: Аз без боди 1-2 броя не излизам от къщи.  :lol: :lol: :lol:
Раши, съчувствам ти за данъците... :( Та тъкмо ми напомни, че имам разсрочено задължение за една лада(момичетата знаят случая) и до края на месеца трябва да платя следващите 100 лв... :(

*
Re: Мразовита , но хубава седмица : 25.01.10 - 31.01.10.
« Отговор #19 -: Януари 26, 2010, 15:51:18 pm »
 Душе ,тя тая лада златна ще ти излезе най-накрая  :lol: