0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kurabiika

  • **
  • 113
  • ммм....че вкусно...
проблем с аватара
« -: Януари 20, 2010, 23:24:41 pm »
Имам проблем с поставянето на лична картинка за аватар.Качих я в снимка.бг и копирах адреса където е указано като предварително я намалих.Въпреки това не излиза.Някой може ли да ми помогне?
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: проблем с аватара
« Отговор #1 -: Януари 21, 2010, 01:07:39 am »
Здравей,
а сигурна ли си, че указваш правилния адрес за тази снимка при качването
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: проблем с аватара
« Отговор #2 -: Януари 21, 2010, 13:45:36 pm »
Адреса, който си сложила води до този албум:
http://ananasche.snimka.bg/cooking/kurabiiki.461999.17028934
Предполагам това е снимката, която искаш да сложиш:

Ако е така, сложи това в подписа си:
[img]http://media.snimka.bg/5387/017028934-thumb.jpg[/img]
*

    kurabiika

  • **
  • 113
  • ммм....че вкусно...
Re: проблем с аватара
« Отговор #3 -: Януари 21, 2010, 19:11:33 pm »
Уф,нищо не се получава :( :( :(
Не виждам какво мога да греша-копирам точно "линк за споделяне" от снимка.бг
Черна роза-копирах и това което ми пращаш,но отново не става,само дето сега стои бяло квадратче с червено кръстче вместо снимката.Иначе адреса се е запазил в профила ми,но не се визуализира аватара.При предишните ми опити като натисна "обнови профила" адреса се изтриваше от там. :BangHead: :bonk:
*

    kurabiika

  • **
  • 113
  • ммм....че вкусно...
Re: проблем с аватара
« Отговор #4 -: Януари 21, 2010, 19:20:53 pm »
Успях! :balk_46: Копирах линка с "малка снимка за споделяне" и стана.Много съм щастлива.С упоритост се постига всичко,а толкова време се мъчих.Благодаря ви ,че откликнахте момичета :flower: