0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #40 -: Май 05, 2006, 15:25:27 pm »
:grouphug:  :wave:  :bighug:  за Бени и всички момичета,които бяха с нас!
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #41 -: Май 05, 2006, 15:29:17 pm »
Цитат на: indi
Пиша за 4-ти път,дано се получи!Мила Бени стискам палци за спермограмата!И ние правихме при същия док.Астенозооспермия-37% нормокинетични ,след 1 м. прием на Л-карнитин 2 х 1 - 46%.Трябва да сме оптимисти и ще се получи!Не мога едно смайли за сложа...всичко ми изчезва!

Не се четеше с цвета, който беше избрала  :kiss:
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #42 -: Май 05, 2006, 17:51:53 pm »
Поправих грешката си! :lol:
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #43 -: Май 05, 2006, 18:46:56 pm »
Инди, Бени, поздравления и от мен за резултатите. Чакаме и други още по-радостни вести от вас:))))
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #44 -: Май 05, 2006, 21:59:34 pm »
Инди .Бени много се радвам за резултати!!!!супер!!!Сега ви пожелавам успех и смело напред! :lol:
*
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #45 -: Май 06, 2006, 10:19:27 am »
Indi, Beny пожелавам ви в скоро време да имате още по-хубави новинкиии.Браво на вас момичета. :bighug:
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #46 -: Май 09, 2006, 00:29:17 am »
Момичета да не отварям нова тема,реших тук да споделя.Утре 09.май ми предстои и на мен цветна снимка.Страхувам се от резултата,страхувам се и от болката.Искам само да ви помоля само за едно здраво стискане на палци всичко да е наред с тръбите.Аз съм с ендометриоза,лекувана съм със Золадекс преди 2 години но от тогава до сега без резултат и се страхувам да не се е върнала тази проклета болест и да ми е направила поразии по тръбите.Моля ви само стискайте ми палци.
Благодаря ви предварително момичета.Ще пиша резултата.
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #47 -: Май 09, 2006, 00:35:53 am »
Сънифлауър, не се притеснявай, всичко ще бъде наред, ще стискам палци и да пишеш като свърши всичко:)
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #48 -: Май 09, 2006, 07:03:59 am »
Сънифлауър, мила с теб сме и много  много ти стискаме палци.
Веднага пиши как е минали.Ще чакаме положетелни вести!!! :crossfingers:  :crossfingers:  :crossfingers:  yahoo_17
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #49 -: Май 09, 2006, 07:21:39 am »
Успех и от мен sunnyflower!

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #50 -: Май 09, 2006, 07:21:43 am »
Стискам палци!!! Знам, какво изпитваш в момента, но мисли позитивно! ПОжелавам ти всичко да е ОК!
*
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #51 -: Май 09, 2006, 09:13:44 am »
Миличка,Сънифлауър, с теб сме,стискаме палци и се надяваме да е наред!!!Това изследване е много важно за теб,какъвто и да е резултата,знай че си пристъпила към една толкова важна процедура!Успех,мила! :crossfingers:
*
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #52 -: Май 09, 2006, 17:21:57 pm »
Сънифлолер,
надявам се,че вече е минала процедурата и ще ни съобщиш хубавите новини.
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #53 -: Май 09, 2006, 23:07:08 pm »
Благодаря ви от все сърце за подкрепата момичета.Вече можете да пускате палците  :D
Камак ми падна от сърцето,резултатите са добри нямам запушени тръби,въпреки прекараната ендометриоза.И сега можем да продължаваме напред с изследвания и опити за бебче .Да ви кажа момичета страха ми беше наистина по голям от болката.Почти нищо не усетих,болката беше много минимална,явно при всеки човек е различно, но един час преди процедурата взех някакви хапчета, които те ми дадоха.Чакахме няколко момичета за тази процедура,първото момиче което влезе толкова много викаше, и аз така се стресирах чак се разтреперах.Съпругат ми беше до мен и през цялото време на процедурата,ми стискаше  ръката и ме разсейваше.
Та така протекоха нещата при мен момичета,сега като преминала през това мога да кажа не се стрхувайте от процедурата.
Благодаря ви още веднъж помогнахте ми много, много късмет на всички ни.
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #54 -: Май 09, 2006, 23:15:23 pm »
Поздравления за прекрасния резултат
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    Любс

  • ***
  • 418
  • Имам си една мечта....
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #55 -: Май 09, 2006, 23:59:59 pm »
браво за хубавия резултат! скоро да ни зарадваш и с други хубави новини! успех на всички!!
No body is perfect, i`m NOBODY!!

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #56 -: Май 10, 2006, 07:16:51 am »
Миличка,Сънифлауър  така се радвам за твоите резултати ,че все едно са мои!!! Суппер!!!!Сега вече се по успокой .От тук нататък само хубави неща да ти се случват ,и скоро и бебок!!!! :balk_602:  :balk_21:
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #57 -: Май 10, 2006, 08:18:52 am »
Sunnyflower :)
Много се радвам за теб!!! Нека от тук нататък да чуваме само такива неща! Това, че съпругът ти е бил до теб тогава е чудесно. Моят е на път и нямаше как да е с мен, но една приятелка дойде. Имах нужда от някъква подкрепа.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #58 -: Май 10, 2006, 08:55:23 am »
sunnyflower , поздравления!
Успех от тук нататък и само хубави новини ... :wink:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    Anonymous

В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #59 -: Май 10, 2006, 12:09:56 pm »
Браво! :balk_47: