0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Графиката на Foveri
« -: Януари 19, 2010, 00:09:51 am »
Ето и моята графика ,моля за коментар :bighug:
« Последна редакция: Януари 19, 2010, 00:14:35 am от foveri »
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #1 -: Януари 19, 2010, 08:28:40 am »
Ето я и моята историа .
Аз съм на 34 год.и от 3 месеца правим опити за бебе .досега не се решавах ,защото все лекувах нещо.То не беше висок пролактин ,То не беше срастване ,то не бяха куп проблеми .През 2006 ми правиха лапарослопия и там се установи ,че освен страстането на матка с яйчник ,имам и миомичен възел в дясно .Операцията мина успешно, но след почти година  пак се появи възелчето .Всички изследвания ,са идеални  и сега започваме с опитите .Дано всичко е ок от тук нататък ,че вече нямам сили да ходя по лекари и да ми слагат какви ли не диагнози .За  10 години ,какво ли не чух ,и поликистоза един я установяваше ,други я отхвърляха тази диагноза ,общо взето бях като опитно зайче в ръцете на докторите .
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #2 -: Януари 19, 2010, 09:43:55 am »
Здравей миличка и добре дошла в нашият клуб, засега графиката ти изглежда добре, според мен ову е била на 13-ти ден от МЦ, но можеби Денис ще даде по-компетентно мнение от мен.
Желая ти да не се задържаш много в тази тема и скоро да се похвалиш с  :bfp:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #3 -: Януари 19, 2010, 10:53:56 am »
Добре дошла и от мен :)
Пожелавам ти много скоро да се похвалиш с добра новина :)
Мисля, че О е била на 13 ден от МЦ. Добре е да правиш и тестове за О.
С тях + БТ - О. се определя по-точно
:)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #4 -: Януари 19, 2010, 12:04:33 pm »
Благодаря ви ,милички ..денис да от другия месец започвам и със тестовете за Ову.Дано всеки тук има огромен късмет тази година
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #5 -: Януари 24, 2010, 11:29:23 am »
Не мога да рзбера ,какво става с тоя цикъл .странно варира БТ .Ако ще идва да идва ,че се изнервям вече!!!!!!!!
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #6 -: Януари 24, 2010, 12:24:32 pm »
Здравей миличка, повечко кураж и силички и дано следващият месец е по-добър и да успеете  :hug2:

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #7 -: Януари 24, 2010, 15:28:31 pm »
Да ,наистина трябва голямо търпение и кураж.Благодаря ти .Тук в сайта наистина намирам доста подкрепа и ми е малко по лесно  :bighug:
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #8 -: Февруари 04, 2010, 18:30:32 pm »
здравейте момичета .Аз съм малко пообуркаан ,и ми трябва съвет.Този месец за 1-ви път ползвам Ову тестове.Смених си и термометъра ,с нов .Мц ми е на 26 дена .-след цикъл запоявам да меря БТ както винаги ,и на 6 и 7 ден ми показа 37.00-37.10 ,смених пак термометъра ,защото шпомислих че не е в ред нещо и започнах с тестовете от 7 ден на МЦ а не от 9 както трябва .До сега ,тестовете ен показват да е имало нещо .Чудя се дали е възможно О да е било на 6-ти ден от МЦ.направо се оплетох .
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #9 -: Февруари 04, 2010, 18:40:15 pm »
Миличка, ако съдя по графиката ти ову предстои. Продължавай с тестовете и до 1-2 дни ще си покаже. Успех  :crossfingers:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #10 -: Февруари 04, 2010, 19:04:26 pm »
Фовери, и аз си мисля, че Ову предстои! Действайте :crossfingers:
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #11 -: Февруари 04, 2010, 21:09:31 pm »
Миличка, ако съдя по графиката ти ову предстои. Продължавай с тестовете и до 1-2 дни ще си покаже. Успех  :crossfingers:

Цитат на: petqst link=topic=41059.msg677538#msg677538 date=1265303066
[b
Фовери[/b], и аз си мисля, че Ову предстои! Действайте :crossfingers:


Момичета ,Благодаря за бързото включване .Дано сте прави ,че направо ще полудея с това мерене ,и следене на всичко .Успех и на Вас. :grouphug: :bighug:
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #12 -: Февруари 05, 2010, 18:00:05 pm »
Искам да ти споделя, че с полудяване само ще влошиш нещата, няма да си помогнеш да стане по-бързо. Въоръжи се с търпение и се опитай да направиш досадното следене по-забавно. Аз си купих дигитални тестове за ову, които ти се усмихват, когато си в овулация и се разчитат без проблем. Казват се Клерблу и може да ги намериш в по-добрите аптеки. Меренето на БТ вече ми е толкова рутинно, че ако не го правя, сигурно ще ми липсва.
Дано при вас да се случи много бързо и успешно зачеването, но понякога е малко по-дълго отколкото очакваш, че ще бъде.
Успех и скоро да се похвалиш  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #13 -: Февруари 05, 2010, 18:35:53 pm »
Благодаря ти  Олив .Исками се да си взема от тези тестове,но туак в Испаняи са над 40 евро и няма как .На мен ми пращат от Бг.Но ще те послушам и ще се въоръжа с търпение.Добре ,че Ви има  ВАС Много ми помагате .Благодарна съм На всички  за подкрепата
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #14 -: Февруари 05, 2010, 19:10:34 pm »
Миличка, аз съм в Лондон и тук са £20.  Не става въпрос за компютърчетата, а за лентички пак, но вместо две линийки излиза усмихнато личице. Две кутии могат да покрият 3 цикъла, защото са по 7. Ето:
http://www.clearblue.com/uk/clearblue-digital-ovulation-test.php
Не вярвам да са повече от 20-25 евро, но ти си решаваш.
Аз преди много си блъсках главата с ову тестовете - достатъчно наситена ли е, не е ли :BangHead: сега само показвам личицето на мъжа ми и си знаем  :wink:
« Последна редакция: Февруари 05, 2010, 19:13:18 pm от ollivia »




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #15 -: Февруари 05, 2010, 20:14:33 pm »
Благодаря ти  Олив .Исками се да си взема от тези тестове,но туак в Испаняи са над 40 евро и няма как .На мен ми пращат от Бг.Но ще те послушам и ще се въоръжа с търпение.Добре ,че Ви има  ВАС Много ми помагате .Благодарна съм На всички  за подкрепата

Здравейте и се извинявам ако се повтарям но аз също съм от Испания и си купувам тестовете от  www.farmatest.es  за 7 месеца ми излизат 37 евро..това си е супер като се има превид че са за 7 месеца...а една обикновена опаковка от която и да е аптека струва най-малко 28 евро..така че foveri мила... ако имаш нужда от нещо да помагам казвай :) успех иначе де  :wink:
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #16 -: Февруари 05, 2010, 21:37:41 pm »
Благодаря ,момичета .Ще погледна и в двата сайта .Страхотни сте  :bighug:
И на вас много късмет ,и по скоро хубави новини
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #17 -: Февруари 11, 2010, 09:45:35 am »
Здравейте ,при мен нещата са такива -ановулаторен месец.Нищо скоро идва и другия месец.Ще го чакам.
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #18 -: Февруари 11, 2010, 10:40:33 am »
Foveri, здравей  :balk_64:. И аз този месец започнах да правя ОВУ тестове за първи път и все още се ориентирам, но ми се струва, че вече започва да се образува една двуфазност на твоята графика  :balk_602:. Като изключим 15-ти и 16-ти ден, когато БТ ти е висока /може да е от възпаление в гърлото, нали те е боляло/, според мен сега БТ ти се повишава. Ти на фоликулометрия ли определи, че този цикъл ти е ановулаторен?

*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #19 -: Февруари 11, 2010, 10:46:45 am »
Ами  не съм ходила на фоликуметрия.Сама го определих ,незнам как го установиь ,но като имам впредвид ,че ОВУ тестовете не показаха положителен резултат а и БТ е ниска според мен -от там си направих извод .Може и да греша ,В никакъв случай не съм много наясно .