0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #40 -: Януари 20, 2010, 18:50:16 pm »
Ох, ами нали толкова я бистрихме тази тема, вси4ки уж казаха, ако няма мензис- отлагай прегледа докато ти дойде.

Може утре направо да отида да ми разяснят.....
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #41 -: Януари 20, 2010, 19:59:04 pm »
Дорис, и на мен не искаха да ми направят документите за втори опит. Два месеца ме мота Силвия и ме връща, но не ми каза защо. Искаше документи за инсеминации, които се оказа ,че във фонда не изискват при положение, че веднъж кме одобрени. Сега вместо около март да правим втория опит ще го правим към месец май, а междувременно понеже не мога да чакам толкова ще си направя един на мои разноски.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #42 -: Януари 20, 2010, 20:12:11 pm »
Момичета, искам да ви помоля за нещо. Ако има някоя от вас, която утре ще ходи до клиниката, би ли попитала в аптеката дали има преднизолон. Мъжа ми обиколи всички аптеки в града ни и никъде няма. А не мога да се свържа с д-ра да питам дали има заместител, който да купя.
Благодаря ви предварително!
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #43 -: Януари 20, 2010, 20:52:48 pm »
Момичета, искам да ви помоля за нещо. Ако има някоя от вас, която утре ще ходи до клиниката, би ли попитала в аптеката дали има преднизолон. Мъжа ми обиколи всички аптеки в града ни и никъде няма. А не мога да се свържа с д-ра да питам дали има заместител, който да купя.
Благодаря ви предварително!
Ако искаш да ти потърся във Варна?


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #44 -: Януари 20, 2010, 21:01:41 pm »
Благодаря ти! Утре едно от момичетата ще потърси в София и ако не намери, ще ти пиша. Благодаря ти още веднъж!
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #45 -: Януари 20, 2010, 21:12:06 pm »
Kremkaramel, аз разбрах, че нямало и по складовете(фармацептичните). Миналата седмица и моя свърши, та обиколих всички аптеки в моя град, докато си намеря. Утре ще проверя ако има останал в тази аптека евентуално и ще им ги купя всичките :wink:. То срамота- лекарство за 2 лв, а сега в каква беля ни вкарва липсата му. Нали до 11-12-та седмица се взимаха лекарствата?
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #46 -: Януари 20, 2010, 21:32:47 pm »
И аз ще проверя в Пловдив.. имам и рецепта за него..
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #47 -: Януари 20, 2010, 21:49:05 pm »
Kremkaramel, аз разбрах, че нямало и по складовете(фармацептичните). Миналата седмица и моя свърши, та обиколих всички аптеки в моя град, докато си намеря. Утре ще проверя ако има останал в тази аптека евентуално и ще им ги купя всичките :wink:. То срамота- лекарство за 2 лв, а сега в каква беля ни вкарва липсата му. Нали до 11-12-та седмица се взимаха лекарствата?

Аз съм в 11 г.с., но днес Сигридов каза да го продължа още малко. След 2 седмици съм пак на преглед и тогава ще каже дали да го спирам. Така, че става въпрос за една опаковка само. Аз по-лесно намерих неупоген, отколкото това за 2 лв.
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #48 -: Януари 21, 2010, 11:51:24 am »
Ако искате обадете се в аптеката на клиниката да питате.На телефон 9655711 от регистратурата ще ви кажат телефона на аптеката.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #49 -: Януари 21, 2010, 13:31:20 pm »
Момичета, благодаря на всички!
Снощи се обадих на всички момичета от нашия град, които правят ин витро и на повечето бяха останали по 5-6 таблетки Преднизолон, а една намери цяла опаковка. Така, че спасихме положението. :D
Още веднъж ви благодаря!
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #50 -: Януари 21, 2010, 15:54:45 pm »
Карамелче, радвам се, че спаси положението. Аз сега се връщам от обиколка на аптеките тук- няма преднизолон и това е. Миналата седмица като намерих в последната от обиколените аптеки имаше 4-5 опаковки- да бях ги купила всичките!!! Сега като смятам наличното количество преднизолон в къщи ще ми стигне до деня преди прегледа ми другата събота, а знам, че той се спира по схема, и дали изобщо ще ми кажат тогава да го спирам??? Но ще я мисля по- натам.
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #51 -: Януари 21, 2010, 16:33:35 pm »
А как вървят прегледите днес при д-р Стаменов, има ли закъснение.

Аз съм на работа до 17.30., пък на консултация в 18. и не знам ще успея ли да стигна.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #52 -: Януари 21, 2010, 16:45:12 pm »
Момичета, благодаря на всички!
Снощи се обадих на всички момичета от нашия град, които правят ин витро и на повечето бяха останали по 5-6 таблетки Преднизолон, а една намери цяла опаковка. Така, че спасихме положението. :D
Още веднъж ви благодаря!
Ако ти се наложи - имам останали около 30 таблетки в 2 блистера.
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #53 -: Януари 21, 2010, 16:45:43 pm »
Имах час за 14,15, влезнах в 14,20....
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #54 -: Януари 21, 2010, 17:11:49 pm »
Мерси  :) !
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #55 -: Януари 21, 2010, 19:41:28 pm »
И аз на 18.02 съм на преглед при д-р Стаменов от 16.45.Дана не се наложи да чакам дълго.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #56 -: Януари 22, 2010, 15:09:47 pm »
makiyaki kaкво става с теб.Аз вече трети ден кървя и си чакам датата за прегледа след лукрина.Но си кървя нормално, а не обилно както ми бяха казали.След 10 дена ми дойде МЦ от както ми биха лукрина.Ще отида на преглед на 6-ия ден когато вече ще ми бъде свършило.Дано да започнем със самата стимулация и дано всичко ми е нормално.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #57 -: Януари 22, 2010, 16:37:33 pm »
момичета, като пусках генетични изследвания в нашата клиника ми казаха, че стават за около 3 седмици, но не разбрах като станат готови към досието ли ги прилагат или трябва да си ги потърся някъде -  примерно при секретарките  osi_10 ?

*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #58 -: Януари 22, 2010, 16:40:19 pm »
момичета, като пусках генетични изследвания в нашата клиника ми казаха, че стават за около 3 седмици, но не разбрах като станат готови към досието ли ги прилагат или трябва да си ги потърся някъде -  примерно при секретарките  osi_10 ?
Моите бяха в досието. Но ако си ги поискаш от секретарките винаги могат да ги извадят от там.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #59 -: Януари 22, 2010, 16:44:21 pm »
мерси  :) значи е както и при останалите