0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Как исках га даря?????
« -: Януари 11, 2010, 22:59:26 pm »
уважаеми госпожи, аз съм съпруга на ddnchv и приех бана които наложихте преди време на съпръгата ми, но не можах да приема поста в друг форум на ваш Вип член me4kata: http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=460878.0
пиша тези редове с дълбоко разочарование от вас и модераторите ви.
Ние след като успяхме и иамхме нашата рожба и по точно Аз Николай реших да заделя от бизнеса си дарение за сдружение зачатие в размер на 25 х.лв. и дарение в размер на 15 х.лв. плюс голям камион от дрехи, подаръци и нужни вещи за дечицата от Роман Вие уважаеми госпожи наложихте БАН на различното от вашето мнение на акаънта на съпругата ми. до този момент си го слагах на х..я, но след директната обида на me4katа спрямо мен реших да се намеся. аз не разбирам вашата стратегия Вие се стараете да отблъсвате хората с различно мнение или не желаете парите им да помогнат на няколко семейства ???
вашето сдружение сартелит ли е на определена клиника по стерилитет и чий интереси обслужва, на малка клика потънали в кредити и ламтящи за пари лекари от София????
ако искате наистина да бъдете организация подпомагаща всички нуждаещи се - отворете се към тях.
така или иначе вие не издържахте изпита за дарение, което не означава че сме се тказали, просто трябва да засвидетелсвате нашите усия.
аз повече няма да пиша в този форум, който иска да акже нещо тел: 0898629068 винаги отговарям
успех.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Как исках га даря?????
« Отговор #1 -: Януари 11, 2010, 23:06:50 pm »
господине,

ако бяхте адекватни и нормални, щяхте да сте наясно, че като не сте дарили на децата от Роман, вие не сте си отмъстили на сдружение Зачатие, а по същество - на децата от Роман.

като не сте дарили за благотворителните кампании на Зачатие, вие не сте отмъстили на сдружение Зачатие, а на двойките с изчерпан яйчников резерв, на които раздадохме събраните дарения до последния лев....

какво повече да ви кажа... вашите прояви са тук - сами сте си ги публикували. хората имат очи да прочетат и мозък да преценят.
а някой отгоре гледа и отрежда...

бъдете здрави и сбогом
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Как исках га даря?????
« Отговор #2 -: Януари 11, 2010, 23:20:22 pm »
 8O
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Как исках га даря?????
« Отговор #3 -: Януари 12, 2010, 00:16:36 am »
Господине, ще помоля да престанете да ми звъните в полунощ!
Това е третият път, в който смущавате съня на детето ми.
Ако още веднъж го направите, ще подам оплакване за телефонен тормоз!


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: Как исках га даря?????
« Отговор #4 -: Януари 12, 2010, 08:56:34 am »
Е това не е за вярване  8O

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Как исках га даря?????
« Отговор #5 -: Януари 12, 2010, 09:17:39 am »
Лично аз мисля, че е много добре, че не сте дарили тези пари, които УЖ сте били имали намерение да дарите:). И пак лично мнение е, че най - добре ще е да престанете да бълвате глупост след глупост от новите си регистрации и да ни освободите от присъствието си защото в този форум пишат здрави хора а вие определено имате нужда от лекарска помощ.
И за да ви е по-ясно ще ви кажа, че пиша не като модератор този си пост а като човек успял да сбъдне мечтата си БЛАГОДАРЕНИЕ И НА ЗАЧАТИЕ.
 

Може да съдите и мен ако желаете:)
Петина Найденова
« Последна редакция: Януари 12, 2010, 09:22:27 am от Lisko »
*
Re: Как исках га даря?????
« Отговор #6 -: Януари 12, 2010, 10:06:00 am »
Който е искал да дари,ще дари безусловно.Благотворителноста нали е за това- да дадеш без да очакваш нещо в замяна.Направо съм потресена от логиката на  "недаряването". :ask:
Re: Как исках га даря?????
« Отговор #7 -: Януари 12, 2010, 10:18:11 am »
Ох боже,още ли има такива хора  8O
 "Исках да даря ама няма" това звучи твърде несериозно,нещо от рода на "на си ти куклите,дай си ми парцалките"
 Пораснете господиме  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Как исках га даря?????
« Отговор #8 -: Януари 12, 2010, 10:26:52 am »
Ох боже,още ли има такива хора  8O
 "Исках да даря ама няма" това звучи твърде несериозно,нещо от рода на "на си ти куклите,дай си ми парцалките"
 Пораснете господиме  :wink:

osi_9 osi_9 osi_9
*
Re: Как исках га даря?????
« Отговор #9 -: Януари 12, 2010, 10:27:20 am »
Да помогне на група хора или дадена кауза всеки може да се чувства свободен да направи и без посредничеството на дадена институция или организация. В този смисъл изречението с "недаряването" звучи алогично и незряло. Неслучайно и предизвика много сходни реакции у всички нас.
Re: Как исках га даря?????
« Отговор #10 -: Януари 12, 2010, 11:07:03 am »
То като започнеш от заглавието на темата,та до края ."Как исках га даря????".Тези въпросителни защо са,че не ми е ясно.Исках ,ама няма.Нека ви !Не сте заслужили!Подобни изказвания е ясно ,че са несериозни!Пази ,Боже ,от такива дарители!Нямам думииии! osi_15


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
Re: Как исках га даря?????
« Отговор #11 -: Януари 12, 2010, 12:24:50 pm »
Незнам как е възможно да съществуват хора, като вас , които изключително много държат да се самоизтъкват и да са център на внимание на всяка цена. Във всеки ваш пост лъха агресия, негативизъм и злоба. Дарението не се рпави от джоба, а от сърцето, явно на вас това не ви е известно за съжаление.
*
Re: Как исках га даря?????
« Отговор #12 -: Януари 12, 2010, 13:54:21 pm »
Извинете,че се включвам толкова късно,но сега се връщам от клиниката.

Сутринта погледнах набързо и видях поста на господина.Но чак сега имам възможността да напиша нещо.Във въпросната тема в бг мама не съм целяла обиди и  мисля,че не съм ги и направила.За съжаление се получи доста грозно.

Извинявайте,че станахте свидетели на междуличностни нападки.Мислех,че с г-н Николай снощи изяснихме на лични нашите различни възгледи.

Г-н Николай,нека спрем до тук и не замесваме повече потребителите на Форума с емоционалните ни спорове.Казвам това с най-добри чувства!




*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Как исках га даря?????
« Отговор #13 -: Януари 12, 2010, 13:59:19 pm »
me4kata, няма за какво да се извиняваш - проблемът изобщо не е в теб.  :hug2:
нещата тук не са от вчера и са сериозни...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Как исках га даря?????
« Отговор #14 -: Януари 12, 2010, 15:51:56 pm »
господине,

ако бяхте адекватни и нормални, щяхте да сте наясно, че като не сте дарили на децата от Роман, вие не сте си отмъстили на сдружение Зачатие, а по същество - на децата от Роман.

като не сте дарили за благотворителните кампании на Зачатие, вие не сте отмъстили на сдружение Зачатие, а на двойките с изчерпан яйчников резерв, на които раздадохме събраните дарения до последния лев....


Г-не, мисля, че това което е написала Jam е изчерпателно и пълно. Вие не лишавате сдружението нито му отмъщавате по някакъв начин. И защо в линка, който сте дали заплашвате me4kata с "прокурори и съдии"? Защото има мнение, различно от вашето ли? В темата не видях някъде тя да казва неверни твърдения или да засяга личността Ви по обиден начин.
[/url][/url]
*
Re: Как исках га даря?????
« Отговор #15 -: Януари 13, 2010, 12:40:50 pm »
Господине или Г-жо (не е ясно, но става въпрос за user non sence),
Явно  с темата целите да всеете раздор във форума, но също така е явно, че няма да го постигнете! Ние все пак не сме от вчера, както и не от вчера сме свидетели на това, което Зачатие прави! Всичко е видно и е ясно!
Щял да дари - не дарил - ерго виновни модераторите - дори и на децата е ясно, че това са глупости!
Който иска дарява, да не говорим, че обикновено даренията са анонимни, а не да пускаш теми защо не си бил дарил...
A това с изпита за дарение просто няма да го коментирам защото ще се наложи да слеза под нивото си...
И е добре или да се научите да пишете малко по-грамотно или да отидете на лекар, а може би и двете!

Re: Как исках га даря?????
« Отговор #16 -: Януари 13, 2010, 13:17:17 pm »
уважаеми госпожи, аз съм съпруга на ddnchv и приех бана които наложихте преди време на съпръгата ми, но не можах да приема поста в друг форум на ваш Вип член me4kata: http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=460878.0
пиша тези редове с дълбоко разочарование от вас и модераторите ви.
Ние след като успяхме и иамхме нашата рожба и по точно Аз Николай реших да заделя от бизнеса си дарение за сдружение зачатие в размер на 25 х.лв. и дарение в размер на 15 х.лв. плюс голям камион от дрехи, подаръци и нужни вещи за дечицата от Роман Вие уважаеми госпожи наложихте БАН на различното от вашето мнение на акаънта на съпругата ми. до този момент си го слагах на х..я, но след директната обида на me4katа спрямо мен реших да се намеся. аз не разбирам вашата стратегия Вие се стараете да отблъсвате хората с различно мнение или не желаете парите им да помогнат на няколко семейства ???
вашето сдружение сартелит ли е на определена клиника по стерилитет и чий интереси обслужва, на малка клика потънали в кредити и ламтящи за пари лекари от София????
ако искате наистина да бъдете организация подпомагаща всички нуждаещи се - отворете се към тях.
така или иначе вие не издържахте изпита за дарение, което не означава че сме се тказали, просто трябва да засвидетелсвате нашите усия.
аз повече няма да пиша в този форум, който иска да акже нещо тел: 0898629068 винаги отговарям
успех.
Аман от простащина ей  :( само това ми идва да кажа
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Как исках га даря?????
« Отговор #17 -: Януари 13, 2010, 13:54:10 pm »
ddnchv, обръщам се  към вас и към други.
На няколко пъти и мен лично  сте ме захапвала лекичко ;-) ,но аз не съм от хората дето се вързват.Чета и тук и в Зачатие.
Наистина защитавате и налагате  АГ Варна с нокти  и зъби  и това си е ваше право и решение.Била съм техен пациент и съм доволна от всичко там  с малки изключения ,които съм публикувала в една друга тема.За мен това не е клиниката в която успях ,но съм в супер отношения с всички работещи там.Просто има други обективни причини поради които се разделихме и надявам се не ми се сърдят.
Едната е наистина отричането в известна степен на имунологични и генетични изследвания там.Говорила съм с д-р Александров и той  бе на мнение ,че проблема при мен не е от там и не ме насочи за тях.Направих ги и имаше проблеми.При следващия ми опит в София и след много четене тук и в "Зачатие" изпълних препоръките на доц.Конова.Вторият ми опит бе успешен ,но дали причнината е проведената терапия Не се знае .
Всеки има право на мнение и не е нужно да го налагате чак така.Успели сте там да сбъднете мечтата си и да са ви живи и здрави децата.
Относно дарението ,което желаете да направите има много начини.Аз лично съм спонсорирана от един човек до последния лев нужен ми за успеха -д-р Милен Врабевски.Направете като него ако искате.Поемете едно семейство до момента ,в който видите да гушкат мечтата си.Вярвам ,че тогава сърцата Ви ще са истински щастливи, а лицата ви усмихнати.Не чакайте признание и слава от някой.Ще ги получите от сърце от този,които направите щастлив.



Пуснах това в Бг мама защото въпросните хора четат  там!
Тонът на това семейство наистина не им прави чест!
Едва ли екипът  на АГ Варна ще е щастлив от писанията тук ,защото те са в основата на конфликта според мен.
« Последна редакция: Януари 13, 2010, 13:57:07 pm от Vali :) »


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Как исках га даря?????
« Отговор #18 -: Януари 14, 2010, 10:02:36 am »
А леле 8O Някой много си е повярвал май....

Мече, пожелавам ти много късмет и попътен вятър!


Ех, пази Боже, сляпо да прогледа...


П.С. И аз не съм доволна от д-р Александров - сега и аз ли съм за съд????
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Как исках га даря?????
« Отговор #19 -: Януари 14, 2010, 11:30:39 am »
То е ясно, че това семейство търси шум около себе си, но не е ясно защо... Не мога да разбера защо се държат и двамата толкова неадекватно??? Чак със съд заплашват.

На мен лично отдавна ми е омръзнало да им чета заядливите коментари из форума и много ще се радвам повече да не пишат тук.

Мечо, и аз мисля, че няма за какво да се извиняваш  :D.