0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Привет на всички.Значи моята история е много дълга,но ще кажа само на кратко пробваме за бебче вече почти 5година и нищо-да минали сме през всичко,и всички изследвания без ин-витро-оказа се че при мъжът ми е проблема-много неподвижни сперматозоиди-много увредени с една дума почти никакъв шанс-но ние засега не се отказваме пил е почти всичко възможни хапчета но никакво подобрение .Сега от два месеца пие билки +маса та въпроса ми е някой да знае нещо повече за мака пише много добри неща но някой да ли го е пил по дълго време (и за билките от Поп Богомил-за мъже) :oops:
Re: Мака (Lepidium meyenii) - тропически лек за либидо
« Отговор #1 -: Януари 08, 2010, 19:36:31 pm »
Виж в тази тема, може някой да е споделил нещо за мака   http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=9.0 , успех ти желая  :)

Re: Мака (Lepidium meyenii) - тропически лек за либидо
« Отговор #2 -: Януари 10, 2010, 22:05:15 pm »
аз пих мака в комбинация със стимулин но засега нищо.само качих 10 кила отгореси.жена ми вече незнае с какво да ме зоби че да се получи.
Re: Мака (Lepidium meyenii) - тропически лек за либидо
« Отговор #3 -: Януари 11, 2010, 14:03:03 pm »
Благодаря-а колко време си го пил,сигурно от симулантите където ги пиеш си качел кг.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Мака (Lepidium meyenii) - тропически лек за либидо
« Отговор #4 -: Януари 12, 2010, 18:58:59 pm »
Здрасти,моя мъж пи Мака.Пи го в продължение на 6м със един месец почивка.3месеца,последва операция от Варикоцеле и след това още 3м на Мака и добавки + витамини.В този период забременях спонтанно след 2г опити и едно неуспешно инвитро :)

Успех
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Мака (Lepidium meyenii) - тропически лек за либидо
« Отговор #5 -: Януари 13, 2010, 09:39:50 am »
Благодаря значи няма да навреди ако го пие,това ме интересуваше.Съжалявам за това че не се е получило при вас но не трябва да се отказваме, ако го желае ме .Успех :wink: