0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Любс

  • ***
  • 418
  • Имам си една мечта....
OAE
« -: Април 29, 2006, 22:45:39 pm »
здравейте! аз живея в ОАЕ и тук и направих моя единствен и неуспешен :( инвитро опит. имам замразени, които пак ще опитам на есен. здравеопазването тук е на ниво, обаче държавата не ти поема нищо от разноските, всичко си заплащаш "като поп". лекарите са добри специалисти, доволна съм от отношението им към мен като чужденка. инвитрото ми излезе към 5000$ от първоначалния преглед до поставянето, трансфера на замразените ще е около 1000$. не знам друго какво полезно да напиша. ако някой има въпрос да пита. успех на всички ни!!
No body is perfect, i`m NOBODY!!

*
OAE
« Отговор #1 -: Май 05, 2006, 14:34:31 pm »
Здравей,
Моляте кажи с какви лекарства те стимулираха и по каква схема?
Когато фиксира цената от 5000 долара включи ли цената на лекарствата?

Как се чуства по време на третирането?
Кое беше най трудното за теб?
Благодаря :beerdr:

Има ли бира при вас? :lol:
*

    Любс

  • ***
  • 418
  • Имам си една мечта....
OAE
« Отговор #2 -: Май 05, 2006, 19:30:17 pm »
здравей, dan4e! първо по въпроса за бирата... ами, да, имаме си биричка и други неща :D чувствай се поканена да дойдеш да изпием по една, а може и по повече  :D  :D  сега за другото: първо ни направиха кръвен тест за HAEMOGLOBIN, HbsAg, HIV, IGG RUBELLA,  HEPATAITIS C и след като всичко беше ок ми биха DECAPEPTYL 3.71 mg. след това започнах с FOLLEGON 225IU -5дена, от шестия ми прибавиха и MENOGON 150IU (HUMEGON). след 10тия ден ми увеличиха дозата на FOLLEGON 300IU и MENOGON 150IU. ходех всеки 3дена на скан за да се види дали растат. на 13тия ден вечерта ми поставиха PREGNYL 10000IU и така бях готова за изваждането на яйциклетките на по-следващия ден сутринта. бях направила 13, от които само 7 добри за трансфер и замразяване. по принцип лекуващия ми лекар ми каза, че организма ми не реагира много добре и при такова количество лекарства би трябвало да има по-голям резултат- повече от 20 яйциклетки. през всичкото това време се чувствах много добре, като изключим, че ме наболяваше ду.. от инжекциите :? , не качих и нито кило.
в 5000$ се включват всички лекартва до тук както и трансфера след това. надявам се да съм била полезна. Успех!!!
No body is perfect, i`m NOBODY!!