0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: тестове за бременност
« Отговор #40 -: Февруари 15, 2010, 17:35:08 pm »
На коя фармацевтична фирма е този тест , който показва + или -? Къде можем да си го намерим? Благодаря предварително!
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: тестове за бременност
« Отговор #41 -: Февруари 15, 2010, 20:44:54 pm »
Надявам се някой да отговори на този въпрос,защото има доста момичета,които ги интелесува.В кой аптеки ги продават тези тестове?
07.10.2009
Re: тестове за бременност
« Отговор #42 -: Февруари 16, 2010, 18:39:30 pm »
Както бях писала по- горе някъде производството е на Procter&Gamble. Вносител за страната пишеше,че е Аришоп Фарма, но зажъаление хвърлих опаковката и не мога да дам телефона им да се обръщате към тях, но в нета сигурно може да ги намерите и от тях да получите по- подробна информация къде можете да намарете тестовете. Но наистина това е теста- няма чертички и да си чудиш колко са, ама не са ли са се събрали и ...В Ремедиум в София ги има.
Re: тестове за бременност
« Отговор #43 -: Февруари 19, 2010, 17:03:08 pm »
здравейте момичета,искам да ви попитам нещо.закаснява ми вече 3 ден и си направих тест,но той веше отрицателен.Възможно ли е теста да не отчете правилно.
*
Re: тестове за бременност
« Отговор #44 -: Февруари 19, 2010, 22:19:14 pm »
Да, възможно е да е рано за тест.
Re: тестове за бременност
« Отговор #45 -: Февруари 22, 2010, 15:13:25 pm »
хайде и тук да кажа информациата,дето получих.
 незнам дали знаете,но аз гледам някакви реклами по телевизията на някакъв тест за бременност (P&G-Clearblue),който показва на електронен екран не само дали си брменна,ами и от колко дена.просто изписва цифрата.


*
Re: тестове за бременност
« Отговор #46 -: Февруари 22, 2010, 21:08:29 pm »
Maritta,къде си гледала тази реклама?


*
Re: тестове за бременност
« Отговор #47 -: Февруари 22, 2010, 23:48:47 pm »
незнам дали знаете,но аз гледам някакви реклами по телевизията на някакъв тест за бременност (P&G-Clearblue),който показва на електронен екран не само дали си брменна,ами и от колко дена.просто изписва цифрата.

Ей това е продуктът http://www.clearblue.com/uk/new-clearblue-digital-pregnancy-test-with-conception-indicator.php

Мисля, че резултатите са подвеждащи, защото се основават на усреднени нива на ЧХГ при бременност и 28-дневен цикъл.
Re: тестове за бременност
« Отговор #48 -: Февруари 23, 2010, 12:58:18 pm »
аз го гледах по италианска телевизия.
ами при бременност винаги е подвеждащо и никой неможе да ти каже нещо наистина 100%.дори гинеколог и с видеозон пак ти казва приблизително.....сигурно е само,ако си ъасичаш овулацията и ънаеш точно кога си забременяла.теста сигурно показва наистина горе/долу на какъв период си бременна....не е господ :D


Re: тестове за бременност
« Отговор #49 -: Март 05, 2010, 12:07:57 pm »
И аз мисля ,че тези тестове на Клеарблу са заблуда! 8O




Re: тестове за бременност
« Отговор #50 -: Март 05, 2010, 12:51:56 pm »
Аз съм много доволна от Клер блу, и ползвам само такива!Дигитални са , отчитат седмиците орентировачно, опциите са бременна от 1-3г сед 3-6г сед и над 6г сед, могат да се правят и 4 дни преди цикъла, две мои приятелки засякоха точно тогава- четери дни преди цикъла бременност.
В момента съм си в бг и искам да попитам, дали на българският пазар има ранно очитащи тестове и каква марка са?
Re: тестове за бременност
« Отговор #51 -: Март 05, 2010, 15:35:12 pm »
А този дигитален тест има ли го някъде в БГ  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: тестове за бременност
« Отговор #52 -: Март 06, 2010, 08:06:53 am »
Здравейте да се включа и аз забременях 2009 г направих се тест един ден след като ми закъсня,беше отрицателен със Шуерчек,след 48 часа направих втори и тогава ми показа 2 чертички.Радостта ни беше кратка тогава последва спонтанен аборт в 9г.с.
Сега отново ми закъснява вчера си направих тест пак с Шуерчек отрицателен.Дайте ми съвет за други тестове които могат да се намерят БГ аптеки.
Re: тестове за бременност
« Отговор #53 -: Март 06, 2010, 09:49:04 am »
Ами моето мнение че за сега поне от това което аз знам шуърчек е най добрия на българския пазар.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: тестове за бременност
« Отговор #54 -: Март 07, 2010, 11:43:30 am »
Мonkey :) , все още тези тестове ги няма на българския пазар.
А да бест не е ли добър?Той нали беше преди закъснение?
Re: тестове за бременност
« Отговор #55 -: Април 29, 2010, 10:40:13 am »
Здравей те момичета.Не зная как  да го опиша,дали да се радвам или е ирония на съдбата.Вчера се усъмних и реших да си направя тест имам си симптоми,но по принцип ранните са като началото на МЦ.Направих теста 3 дни преди цикъла трябва да ми дойде на 30.04.Теста е на Шуерчек още на 1 мин. ми показа ясна втора чертичка мисля да изчакам и да направя 2 тест след датата ми.Дано наистина е тъка.
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: тестове за бременност
« Отговор #56 -: Април 29, 2010, 11:00:06 am »
Честито, Елина, разбира се, че ще се радваш.  :cheerleader: :cloud9:
Re: тестове за бременност
« Отговор #57 -: Април 29, 2010, 20:24:43 pm »
Благодаря Цвете , но още не мога да се зарадвам.Дай Боже
Re: тестове за бременност
« Отговор #58 -: Април 30, 2010, 09:31:40 am »
ааа радвай се :D ако са грешни показват по=скоро обратното.мисля,че малко трудно ще покаже втората черта неоснователно :D


*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: тестове за бременност
« Отговор #59 -: Април 30, 2010, 10:26:06 am »

М да обикновено са грешно отрицателни, а не положителни, така че лека и успешна бременност :)
Иначе други тестове на нашия пазар - пробвала съм Presto-той има основен и контролен тест, т.е. две в едно :)
Мисля че и на Clear - имат освен тестове за ову и такива за бременност, но не дигитални.