0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: тестове за бременност
« Отговор #20 -: Януари 24, 2010, 14:57:00 pm »
До колкото зная Д-р Александров от Варна е добър.
Re: тестове за бременност
« Отговор #21 -: Януари 26, 2010, 14:21:55 pm »
Благодаря ти Sia ще пробвам да отида при някой специалист.
Re: тестове за бременност
« Отговор #22 -: Януари 26, 2010, 20:36:32 pm »
Бих желала да споделя и моето мнение по отношение на тестовете. Преди три дни ми се наложи да ползвам тест ими препоръчаха на P&G. Не знаех че правят такива работи Проктър и Гембъл, но реших да се доверя на марката все пак. За първи път подадам на ест, който наистина не ти дава никакъв повод за разсъждение при резултаа- вместо черти резултата се показва под формата на + или -. Просто супер. С 1 лев е по- скъп от всички подобни тестове, но според мен си заслужава. Фармацефтката ми предложи идигитален, но се въздържах. Той пък ти показваше усмихнато бебче при положителен резултат. Clearblue е марката им за тези коитрешат да ги пробват.
« Последна редакция: Януари 26, 2010, 21:02:51 pm от milky »
супер тест за бременност
« Отговор #23 -: Януари 29, 2010, 15:00:57 pm »
аз незнам тук ли мястото точно (ако не моля модератор да премести темата,кудето и е мястото),но отдавна се каня да кажа за моя тест,който ми показа бременнсот.чета тук от известно време и ми прави впечатление,че май никой не си е открил брменност толкова рано и категорично като мен.просто моят тест ми показа категоричната втора чертичка (формата на плюс)на 15 ден от оплождането и един ден след закъснението.не беше бледа,а ясна и точна.нямах капка съмнение.последната ми менструация беше на 19.10.09,забрменяла съм на 04.11.09 и направих теста на 19.11.09.казва се Clearblue.незнам само при мен ли действа така,но бях длъжна да го кажа.аз самата знам как 100 пъти съм се надявала да съм бременна и съм се чудела кой тест наистина отчита ранна бременност.опитайте с него.


Re: тестове за бременност
« Отговор #24 -: Януари 29, 2010, 15:37:49 pm »
Това не е ранна бременност! Всеки тест направен след закъснение ще покаже бременност ако има такава.Успех ти желая и лека бременност  :P
Re: тестове за бременност
« Отговор #25 -: Януари 29, 2010, 15:48:41 pm »
Бих желала да споделя и моето мнение по отношение на тестовете. Преди три дни ми се наложи да ползвам тест ими препоръчаха на P&G. Не знаех че правят такива работи Проктър и Гембъл, но реших да се доверя на марката все пак. За първи път подадам на ест, който наистина не ти дава никакъв повод за разсъждение при резултаа- вместо черти резултата се показва под формата на + или -. Просто супер. С 1 лев е по- скъп от всички подобни тестове, но според мен си заслужава. Фармацефтката ми предложи идигитален, но се въздържах. Той пък ти показваше усмихнато бебче при положителен резултат. Clearblue е марката им за тези коитрешат да ги пробват.
Къде има дигитален тест за бременност и колко струва?Благодаря предварително!
Re: тестове за бременност
« Отговор #26 -: Януари 29, 2010, 16:03:53 pm »
аааа дидито не е точно така :D аз съм направила много тестове в живота си,имам две несполучливи бременности,един син и сега съм брменна,както е ясно и повярвай ми не бях виждала друг път толкова сигурен и ранен реъултат.винаги ми отчиташе някъде седмица след закъснение и аз се чудех защо в листовката заблуждават горките нас,като пишат,че на първи ден от закъснение отчита.на мен лично не ми се беше случвало,ама всеки все пак е различен де.аз просто реших да споделя опит,а не листовка.
(незнаех,че теста,за който говоря е P&G)
успехче с чертичките..знам какво е :P


Re: тестове за бременност
« Отговор #27 -: Февруари 02, 2010, 18:04:49 pm »
Здравейте, явно всички много се вълнуваме от втората чертичка, но при всеки е различно. Не може при едни да е вярно, а при други не. Навярно силното желание за бременост е по- голямо от всичко. И при мен беше така,все се надявах и малко да е оцветено и да се счита за + тест. Късмет на всички и леки бременности на щастливите майки.
Re: тестове за бременност
« Отговор #28 -: Февруари 06, 2010, 11:24:51 am »
zdr  zna4i predi edna godiana si napravix tes i mi izleze 1 4erti4ka minase kolko se mina i razbrax ot doktora 4e sum bremenna iskam da vi kaja mnogo ne se doveriavaite na testovete
:P
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: тестове за бременност
« Отговор #29 -: Февруари 07, 2010, 08:49:52 am »
zdr  zna4i predi edna godiana si napravix tes i mi izleze 1 4erti4ka minase kolko se mina i razbrax ot doktora 4e sum bremenna iskam da vi kaja mnogo ne se doveriavaite na testovete
Може да е било рано за тест. В началото на бременността, когато ЧХГ е по-малко, теста може да е и (-).
Ако си била с късна О. дори и да направиш тест в дните на закъснение - пак може да е рано за тест.
Теста отчита, когато ЧХГ е над определена стойност - да не говорим, че и при различните жени, тази стойност може да е различна в един и същи ден на закъснение.

ПП. Много съжалявам за това което ти се е случило

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: тестове за бременност
« Отговор #30 -: Февруари 07, 2010, 09:38:56 am »
Аз вече си мисля,че няма да видя тия две чертички.
Много се радвам за вас момичета,които си чакате бебчетата,а на тези ,които все още пробват като мен,за сега неуспещно,много късмет скоро всички да видеме :bfp:
Успех
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: тестове за бременност
« Отговор #31 -: Февруари 08, 2010, 20:12:31 pm »
Да и аз желая късмет на всички, и независимо какъв е теста и по кое време е направен,  дано всички скоро видим две чертички. :D
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: тестове за бременност
« Отговор #32 -: Февруари 08, 2010, 21:19:47 pm »
Момичета,кажете от къде ги взимате тези дигитални тестове и тези дето показват +, защото аз досега не съм попадала в аптеките на такива.
07.10.2009
Re: тестове за бременност
« Отговор #33 -: Февруари 09, 2010, 08:19:05 am »
 power , поръчват се по интернет, но не помня от къде можеше.

Да кажа за моите тестове, тъй като аз направих много (не правете като мен, много е затормозяващо!). Значи - на 14 ден засякохме 2 чертички на теста за ову и съответно поработихме по въпроса. На 25 ден направих 1вия тест за бременност от тези, които са в коплекта с овулационните - категорично отрицателен! На 26 ден сутринта направих 2ри тест, същия като предишния и след около 20-30 минути се появи много бледа 2ра чертичка, така, че за следващата сутрин се въоражих с един шуър чек, който на следващата сутрин (27 ден) показа 2ра бледа, едва видима чертичка около 10тата мин. На 28 ден Хоум тест показа бледа втора чертичка в края на минутите за отчитане (3 мисля бяха), така, че се въздържах от вода и вц и след няколко часа престо ми показа 2ра бледа черта във времето за отчитане. На следващия ден (в деня на очакваната менструация) сутринта 2рия престо ми показа мн., мн. бледа 2ра чертичка, а по обед шуър чек бледа, но ясна и добре видима 2ра черта още на първата минута на тестването.

Много дълго стана, но пък си е една добра статистика. Изводът е - тестовете отчитат най-точно и ясно от деня на очакваната менструация (което си го знаем отдавна). Освен това да кажа, че веднъж ми се е случвало, преди време да видя и изпарителна линийка на тест за бременност доста след времето за отчитане, така, че и това е възможно.
Re: тестове за бременност
« Отговор #34 -: Февруари 09, 2010, 16:34:10 pm »
Честито Ребека, бременна си.Теста ти е бил рано затова ти отчита бледа втора черта,но категорично си бременна .Почакай да мине малко време /стига всичко да е наред с теб/ отивай на преглед за да потвърдят и да се успокоиш.Желая ти късмет и лека бременност. Стискаме палци всичко да е наред с бебчо и с теб.
Re: тестове за бременност
« Отговор #35 -: Февруари 09, 2010, 21:23:00 pm »
 Мерси,
знам, че чертичката е бледа защото още е рано и се надявам всичко да е на ред! Просто реших да споделя за статистиката, предполагам е интересно за тези, които чакат заветните чертички и се чудят да правят ли тест или им е рано.

Благодаря за стиснатите палци и пожелавам това щастие да споходи всички в най-близко бъдеще! yahoo_17
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: тестове за бременност
« Отговор #36 -: Февруари 10, 2010, 08:51:30 am »
rebeka04 Честито!
Лека и спокойна бременност

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: тестове за бременност
« Отговор #37 -: Февруари 11, 2010, 17:56:45 pm »
Rebeka, честито! Дано се радваш на приятна и безпроблемна бременност! :crossfingers: yahoo_17




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: тестове за бременност
« Отговор #38 -: Февруари 11, 2010, 19:08:31 pm »
Rebeka честито.Лека и безпроблемна бременност и на финала да гушнеш най сладкото бебче. :bori_001: :bighug:
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: тестове за бременност
« Отговор #39 -: Февруари 15, 2010, 10:19:47 am »
Къде има дигитален тест за бременност и колко струва?Благодаря предварително!
[/quote]

Със сигурност дигиталния го има в по- големите аптеки и цената му е около 12-13 лева. На половин цена е този който показва ПЛЮС или МИНУС в зависимост от резултата. Цената си заслужва защото резултата е недвусмислен.