0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

за колко време фонда дава отговор на кандидатите?
Re: Прибилзитално за колко време фонда дава отговор?
« Отговор #1 -: Декември 19, 2009, 15:41:04 pm »
Зависи по колко молби са разгледани,на мен ми казаха от 4 до 6 месеца!Успех

Re: Прибилзитално за колко време фонда дава отговор?
« Отговор #2 -: Декември 19, 2009, 17:30:57 pm »
Ние подадохме молба на 7.12 и ни казаха,че ще се обадят април или май най-късно.
Трябва да сме търпеливи.Важното е,че фонда го има и помага. :balk_81:Весела коледа на всички и успех през 2010г. tree2a
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Прибилзитално за колко време фонда дава отговор?
« Отговор #3 -: Декември 19, 2009, 18:25:12 pm »
До колкото аз знам,разглеждат на месец по 400 молби така че сметнато до моя номер,до шест месеца трябва да се обадят.Тези,които са подали през юни им се обаждат през септември,така че сметката е точно шест месеца.Търпение момичета ще дойде и нашия ред.Аз подадох на 10.12 и сега и аз чакам да се обадят.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
*
Re: Прибилзитално за колко време фонда дава отговор?
« Отговор #4 -: Декември 19, 2009, 19:03:36 pm »
Aз чаках от 08,05,2009 г. до 26.09.2009 г. / около 4 месеца /
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/text/4b0030aa4d119.gif[/img][/link]
*
Re: Прибилзитално за колко време фонда дава отговор?
« Отговор #5 -: Декември 19, 2009, 19:11:55 pm »
Аз пък чакам все още ...Подала съм документи май месец :(Според мене става доста бавно и вече си мисля че има нещо недогледано.Тъй като моята молба е разгледана и вече одобрена още преди месец ,а все още нямам заповед.И то добре че звъннах сама да се поинтересувам,иначе даже нямаше да знам че съм все пак одобрена ,за да съм по-спокойна.Не мога да си обясня МЗ как работи/и въобще работи ли.../Тъй че миличка,въоражи се с търпение и споко :wink:
« Последна редакция: Декември 19, 2009, 19:15:03 pm от dgina »
Re: Прибилзитално за колко време фонда дава отговор?
« Отговор #6 -: Декември 19, 2009, 23:58:01 pm »
Подадох молба в средата на юни,и тогава ми казаха, че ще стане преди Коледа. Преди две седмици звънях на д-р Лалев и той провери, всичко било наред, да чакам обаждане за заповедтта. Предполагам, че много ще ме забавят, защото съм нечетен номер и май ще ме потърсят към края на януари.6-7 месеца е чакането. Фонда работи бързо, но в МЗ се забавят с подписването на заповедите.
*

    ellysot

  • ***
  • 202
  • Животът не е навредил никому,но и почивката също!
Re: Прибилзитално за колко време фонда дава отговор?
« Отговор #7 -: Февруари 05, 2010, 15:20:17 pm »
Здравейте! :D
Аз днес си взех заповедта,номер 3260-ти сме.Документите ги подадох в началото на юни и последната седмица на януари ми се обадиха.
Виждам,че няма съвсем последователен ред...,но според мен нашите очаквания се оправдаха,за обещаните срокове!
Знам,че ще се повторя,но мили девойки....търпение му е майката!!
Хайде,скоро всички само с положителни новини!!! osi_9
« Последна редакция: Февруари 05, 2010, 15:24:12 pm от ellysot »
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Прибилзитално за колко време фонда дава отговор?
« Отговор #8 -: Февруари 05, 2010, 19:46:20 pm »
Здравейте, и аз днес си взех заповедта въпреки че моят номер е 1835, но при мен също имаше проблем защото трябваше да променя фактора по който кандидатствах, възхитена съм от доктор Лалев благодарение на него не отхвърлят молби на хората които не са пълни документита от там идват закъсненията а ен защото се бавят с разглежданията според мен разглеждат по повече молби от400 на месец, но не съм сигурна!Трябва да сме търпеливи защото сме много, а да се работи с хора е трудно!Успех на всички момичета и много много вяра! :D
*
Re: Прибилзитално за колко време фонда дава отговор?
« Отговор #9 -: Февруари 17, 2010, 17:08:11 pm »
Валерия, аз моите документи ги подадох края на Септември.
Миналата седмица са ни разгледали молбата, одобрени сме, но ще чакаме заповедта!
Успех!
*
Re: Прибилзитално за колко време фонда дава отговор?
« Отговор #10 -: Февруари 17, 2010, 22:57:30 pm »
Аз чаках от Май до Октомври.
Момичета чакането си заслужава,пожелавам ви моя резултат!
*
Re: Прибилзитално за колко време фонда дава отговор?
« Отговор #11 -: Февруари 18, 2010, 09:29:20 am »
Нашата заповед беше подадена на 30.06.09г. и на 15.02.10г. ми се обадиха да отидем да си я вземем.Има,няма 6-7месеца се чака.Успех желая на всички! osi_9
Re: Прибилзитално за колко време фонда дава отговор?
« Отговор #12 -: Февруари 18, 2010, 10:39:30 am »
ние подадохме документи на 02.юни и на 15.моември ни се обадиха за получаване. Около 5 месеца. Успех на всички :bighug:
Няма значение колко бавно вървиш, стига да не се отказваш от пътя си!

Re: Прибилзитално за колко време фонда дава отговор?
« Отговор #13 -: Февруари 18, 2010, 11:15:27 am »
Аз бях подала на 4 април и юни си я взех. После пуснах молба за отсрочка и ме одобриха за месец.

Но сега доста се бавят - до около 6 месеца.

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
Подадох документи на 13 април и началото на юни си взех заповедта.
Сега за втория опит подадох на 9 декември и казаха ,че през май месец да чакам обаждане.