0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Въпросът ми е следния:

Трябва ли след успешен първи опит и приложено лечение  да се правят на ново тези изследвания?
Променят ли се тези показатели след бременност?

Обсъждахме с моя позната тази тема и се зачудихме.
Някой има ли  опит?


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Въпрос относно генетични и имунологични изследвания.
« Отговор #1 -: Декември 06, 2009, 10:02:46 am »
Здрасти! Задавала съм този въпрос навремето, тъй като аз смятам, че съм с вторичен стерилитет (имам една бременност приключила с аборт преди много години). За генетичните показатели - не вярвам да се променят. Но имунологичните - може би е възможно. Особено, ако между успешната бременност и следващи опити е минало много време.
Поздрави!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Въпрос относно генетични и имунологични изследвания.
« Отговор #2 -: Декември 06, 2009, 10:12:22 am »
Аз мисля също, че имунологичните варират, преди следваща бременност според мен не е зле да ги повториш.Весели празници.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Въпрос относно генетични и имунологични изследвания.
« Отговор #3 -: Декември 06, 2009, 10:27:38 am »
Валя, имунологичните варират и то не само след бременност, при всички случай трябва да се повторят. Аз ще разбера моите резултати утре и ще ми е интересно дали ще са различни от първия път.
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Въпрос относно генетични и имунологични изследвания.
« Отговор #4 -: Декември 06, 2009, 16:31:18 pm »
И аз имам проблеми с имунологиятя.След неуспешен първи опит ми ги направиха.Бях почти цяла година на лечени и си направих и две контроли преди втория опит.Имах и вливания с интралипид.При успех трябва да правя нова контрола,така че задължително си ги ноправи.Успех! :crossfingers: osi_9
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Здравейте момичета, налага ми се да пускам генетични и имунологични изследвания- какво съдържат те? Колко парички излизат ориентировачно?
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Днес звъннах на имунолозите за да разбера резултата от имунологичните изследвания и ми казаха,че имам отклонения от нормата и аз от шаш паника пропуснах да питам какви ми са отклоненията. Назначиха ми лечение с Агапурин ретарт 400 мг. по 1 т. дневно и Оксибор 1 т. дневно. За какво се пият тези лекарства,при какви проблеми? 8O
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Нзй-вероятно имаш завишени НК клетки.
*
Благодаря ти mira_mimi! И с това лечение има ли шанс да вляза в норма? Хич не съм в час с тези проблеми. Дойде ми като гръм,не очаквах това.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Може и да влязат в норма, може и да не влязат. Индивидуално е, ще трябва да изчакаш, за да разбереш.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Вали, няма да ти е излишна една консултация с д-р Балтаджиева относно твоя статус. Предполагам сте правили контроли по време на бремеността и тя най-добре би те посъветвала!

Успех мила!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън