0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ами днес се случи следното .... едно симпатично момиченце влезна в офисът ни и ни разказа на кратко ситуацията със ин витро-то и проблема при забременяването,след което ни предложи да си купим картички за по 2 лева ( 1 вид дарение) и понеже не съм безразличен към тази тема реших и си купих 5 картички ... Та въпросът ми е следният ... найстина ли има някаква такава кампания или е поредният измамник ? :).... Дано не съм си хварлил парите на вятъра!

PS:
Сайтът е изписан на гърба на картичката,затова задавам и въпросът си по темата тук.

С най-добри чувства: Пламен-Варна :D
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Дано задавам въпросът си на правилното място.
« Отговор #1 -: Ноември 25, 2009, 17:06:15 pm »
Похвално е, че си купил и благодарим за споделеното мнение.
Моля прочети http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=913&Itemid=31 тази статия за повече инфо. Разпознаваш ли картичките, които закупи днес?

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Дано задавам въпросът си на правилното място.
« Отговор #2 -: Ноември 25, 2009, 17:09:14 pm »
Дам , точно такива са :) е радвам се че съм помогнал.

Благодаря за светкавичният отговор ! :)
*
Re: Дано задавам въпросът си на правилното място.
« Отговор #3 -: Ноември 25, 2009, 17:34:29 pm »
Благодарим ви за съпричастността  :D
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Дано задавам въпросът си на правилното място.
« Отговор #4 -: Ноември 25, 2009, 18:32:58 pm »
Благодарим ви от сърце. :D
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Дано задавам въпросът си на правилното място.
« Отговор #5 -: Януари 10, 2010, 10:17:09 am »
Дано има повече хора кото теб.
Браво и благодарим.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html