0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дано не е така!!!
« -: Ноември 20, 2009, 13:35:51 pm »
Здравейте!Днес разбрах,че има изискване да има поне три години опити за бебе,за да те одобрят за финансиране.Това добре,но иам ли такова ограничение и след раждане на бебе,заченато инвитро.Защото аз съм без тръби и колкото и време да мине те няма да се появят отново от нищото.Искрено се надявам,че във фонда работят хора,които са наясно с проблемите ни.Не искам да прозвучи,сякъш се мъчи да упреквам някого,защото наистина се радвам,че ви има,но се надявам и че не се отрязват хора,заради такива абсурдни неща.
  
*
Re: Дано не е така!!!
« Отговор #1 -: Ноември 20, 2009, 13:42:10 pm »
Няма такова изискване.
Прочети правилника на Фонда и ще ти стане ясна системата на работа, но аз като възползвала се от него мога да кажа, че нещата са изготвени максимално в наша полза.
Успех!


Re: Дано не е така!!!
« Отговор #2 -: Ноември 20, 2009, 13:54:15 pm »
Благодаря ти!Аз ще подавам документи другата седмица и явно в клиниката са ме подвели.Наистина много се радвам,че вече в България някой се сети за нас и прави нещо по въпроса,защото е трудно,когато ти стоварят истината,няма кой да ти обясни и насочи.Да не пренебрегваме и финансовата страна,защото средствата са непосилни за повечето двойки.Ако ни одобрят,това ще ни е четвърти опит и може би щяхме да изпитаме затруднения,още повече,че вече имаме детенце,за което също трябва да мислим.Още веднъж-Благодаря Ви момичета,за всичко което правите.
  
Re: Дано не е така!!!
« Отговор #3 -: Ноември 20, 2009, 14:13:22 pm »
Димашки, за втори път казвам - този подфорум не е подходящ за тези въпроси.

Моля те, внимателно чети в кой подфорум питаш?

Това е правилния

http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=38.0

Всеки подфорум си има описание още в началната страница,
за да може всеки потребител да се ориентира къде каква информация има.
За подфорум " Опити за забременяване"  описанието е следното:

"Обща дискусия по проблемите на двойките, при които по различни репродуктивни причини
не се получава зачеване. Методи за определяне на овулацията,
менструален календар, температурни графики, слузен метод, тестове за овулация и бременност, сексуални контакти, необходими изследвания за партньорите, съвети, подготовка за бременността и др."


Моля те, чети внимателно!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!