0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #920 -: Април 22, 2010, 22:01:03 pm »
kriska, стимулациите ще следи д-р Димитрова. Ако има спешни случаи, пункции или трансфери - д-р Владимиров ще е на линия обаче!  :wink: :lol:
petranka2002, не съм съвсем съгласна с теб, че пътуването ти е било грешка. Разбира се, че физическото и психическото ни състояние са важен фактор, но не и основен. Аз също пътувам колкото теб и то за всеки преглед, дори и за пункцията и трансфера. Имала съм и положителни, и отрицателни резултати. Освен това съм и жена на възраст, пътувам само нощем и на следващия ден съм на работа. Мисля, че успехът при първи опит е по-скоро късмет. А ти си достатъчно млада и времето е пред теб. Ще успееш! Каква е причината за прилагането на ин витро процедури при вас?
като се замисля и ти си права. не знам вече какво да мисля, а най добре ще е да спра за малко да се тормозя. аз имам един мисед аборт през 2007, завишени NK клетки, а съпруга ми морфология по крюгер 6,5% на първата спермограма от юни 2009, а на тази от февруари 2010 11%.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #921 -: Април 23, 2010, 09:20:08 am »
 :balk_69: май май всички сме били там в оня дъъълъг 21-ви април при доктора и се хилихме на телевизора  :lol: :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #922 -: Април 23, 2010, 09:51:58 am »
Хаха, даааа май така стана....точно предаваха Шоуто на Слави и един от актьорите се правеше на фолк звезда :lol:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #923 -: Април 23, 2010, 10:29:49 am »
Да....и аз бях там..., но имах късмет, че имах записан час за инсеминация, само около 30 мин. изчаках, но като видях какъв списък от чакащи има... :?.
На мен д-р Димитрова ми каза да търся д-р Владимиров след 10.05 евентуално за стартиране на процедура или просто да решаваме какво ще правим.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #924 -: Април 23, 2010, 23:09:05 pm »
Roxy  ,а  дано ни изненадаш  с един  :bfp:  и  да не се налага никаква процедура.Понякога се случват и чудеса  -дано е при теб!

Аз смених клиниката ,но да знаете ,че редовно ще ви следя за хубави новини!След няколко години посещения и незнам колко часа стоене на столчетата ,някак си ми е мило и успокоително всичко там и решението за смяна  не беше никак леко и лесно.


Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #925 -: Април 26, 2010, 19:35:46 pm »
Здравейте момичета искам да ви питам дали знаете дали е нужно да се пуска за втори път ДНК фрагментация на сперматозоидите.
Ние сме правила веднъж юни миналата година дали е нужно да правим и сега д-р Димитрова ни го назначи а преди втората процедура д-р Владимиров не ни го е назначавал.
Стана  много дълъг пост  :oops:ама щото не са малко185лв та се чудя предварително БЛАГОДАРЯ
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #926 -: Април 26, 2010, 20:02:51 pm »
А на мен ми пусна 7 хормона и сега като си мисля не ми ли ги пусна малко рано аз от утре съм на Марвелон ох не знам нещо съм се притеснила :oops:  8O
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #927 -: Април 26, 2010, 20:09:24 pm »
marykol, аз имам 3 иксита при Владимиров и той винаги преди процедура ни е пускал днк фр-ии.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #928 -: Април 27, 2010, 09:45:26 am »
marykol, и ние при първите прегледи миналата година пускахме ДНК ф-я, и сега преди процедурата ни го пусна отново.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #929 -: Април 27, 2010, 18:24:35 pm »
Момичета,знаете ли как е при Димитрова,чака ли се много?Утре ми е 4 ден и мисля да ходя на преглед,но съм от Пловдив и съм на работа.Ако отида по обяд,ще мога ли да мина на преглед до вечерта,или трябва рано сутринта да се запиша и да чакам
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #930 -: Април 27, 2010, 19:11:48 pm »
tanj74 petranka2002
Благодаря ви момичета за бързите отговори
ceci 75 аз ходих вчера при д-р Димитрова имаше мамичета почаках около час и малко успех утре
*

    norma

  • **
  • 88
  • обичайте се
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #931 -: Април 27, 2010, 20:24:40 pm »
Момичета,търся си квартира,ако може да е близко до клиниката на Владимиров,след 20 маи мисля да я ползвам,2ри опит,ако някоя от вас е ползвала.разбирасе да е евтино колкото може,не искам нищо луксозно просто почивка.смятам ,4е този път щее по добре да не пътувам постоянно.Споделете ми какви са условията.Благодаря
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #932 -: Април 28, 2010, 10:36:53 am »
marykol, аз имам 3 иксита при Владимиров и той винаги преди процедура ни е пускал днк фр-ии.
Което аз лично смятам за излишно. След първия тест не сме пускали друг, след първото Икси дори не сме пускали спермограма, нещата не се променят много категорично за месеци, когато става въпрос за умерено тежък МФ.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #933 -: Април 28, 2010, 12:03:53 pm »
marykol, аз имам 3 иксита при Владимиров и той винаги преди процедура ни е пускал днк фр-ии.
Което аз лично смятам за излишно. След първия тест не сме пускали друг, след първото Икси дори не сме пускали спермограма, нещата не се променят много категорично за месеци, когато става въпрос за умерено тежък МФ.
Мисля, че не е излишно, защото показателите се променят.Ние сме с мъжки фактор и за две години показателите ни на днк фр-ии много са се променили.Специално при нас са се увеличили двойно.Което почти обезсмисля следваща процедура без предприето лечение на мъжа ми преди това.Поне така ми казаха в Малинов (сега съм тяхна пациентка).д-р Стаменов ми каза, че иска още едно контролно сди прeди опита.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #934 -: Април 28, 2010, 15:46:29 pm »
момичета имонологични и генетични изследвания и консултация в клиниката на док. Владимиров ли се правят или някъде другаде. Предварително благодаря.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #935 -: Април 28, 2010, 15:55:21 pm »
Съжалявам за резултатите Танче, но до колкото разбирам ти сръвняваш резултати от две различни лаборатории, а това разбира се че не е правилно. Пък и аз говорех за
Цитат
нещата не се променят много категорично за месеци
Пожелавам късмет на всички!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #936 -: Април 28, 2010, 17:58:41 pm »
Да, evro разбирам, че имаш в предвид, че е излишно да се пускат ако са правени скоро :)
А при нас, какво да ти кажа просто се радвам, че сме ги пускали преди всяка процедура и горе долу е ясна цялата картинка.Последният ми опит е от миналото лято и тогава днк фр-ии ни беше около 34%, предишните са 18%, след това 29%, а сега през януари, но вече в новата клиника е 40%.И много бързо нещата си отиват към влошаване.Не знам ако продължава така докъде ще се стигне и се надявам, че с адекватно лечение поне временно могат да се подобрят резултатите  :(
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #937 -: Април 28, 2010, 18:50:31 pm »
Мисля, че д-р Владимиров подхожда индивидуално, според случая. Ние н-р сме правили само веднъж и то преди доста време и повече не ни е карал. В нашия случай, каза, че няма смисъл.  :(

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #938 -: Април 28, 2010, 19:02:07 pm »
Днес бях на преглед при Димитрова,около 14 часа,бях само аз.Прегледа ме,нямам задържан фоликул от утре започвам Диане 35.Пуснах изследвания-вирусология,LH,E2,Prol,TSH,FSH,AMH,Inh B.Другата сряда пак съм на преглед,тогава и мъжът ми ще прави изследвания-сперм"крюгер",DNK-фрагм,HBA-test,МБ,вирусология.Всички тези изследвания сме ги правили и септември преди първия опит инвитро.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #939 -: Април 29, 2010, 15:07:50 pm »
момичета имонологични и генетични изследвания и консултация в клиниката на док. Владимиров ли се правят или някъде другаде. Предварително благодаря.

аз правих и двете консултации в клиниката миналата година. момичетата на рецепцията ти записват час, понеже не сме от софия ги направихме в един и същ ден. дори се обадиха да ме предупредят за промяна в часа за консултация с имуноложката. имунологичните изследвания ги правих в александровска болница, а кръв за генетичните ми взеха на място след консултацията.