0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #880 -: Април 13, 2010, 19:23:03 pm »
Криска,пиши като научиш за отсъствията на доктора.Днес се чух с него и мен ме вика в понеделник или вторник да занеса заповедтта и да ми каже кога почваме 2 опит.Да се опитам да ида в понеделник,че щом от 20 няма да го има,за какво да се разкарвам до София.Дали може да си сменя деня за получаване на заповедта,за да съчетая пътуването.
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #881 -: Април 13, 2010, 19:39:56 pm »
Криска,пиши като научиш за отсъствията на доктора.Днес се чух с него и мен ме вика в понеделник или вторник да занеса заповедтта и да ми каже кога почваме 2 опит.Да се опитам да ида в понеделник,че щом от 20 няма да го има,за какво да се разкарвам до София.Дали може да си сменя деня за получаване на заповедта,за да съчетая пътуването.

Цеци, мен ме вика на преглед на 21 /сряда/, така че споко, явно до тогава ще е там. Е, а дано и после  :)
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #882 -: Април 13, 2010, 20:50:25 pm »
До 22-ри ще е там, споко.  :wink: :lol:

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #883 -: Април 13, 2010, 21:04:20 pm »
pepi77,благодаря ти за въпроса!И аз се чудя каква е стратегията на док при спонтанните аборти.На мен през май също ми предстои трансфер на замразени ембриони.Моля те пиши ми на кой ден направихте трансфера,как става размраз.ако знаеш и каква е цената при това положение?Мен също ме е страх да не направя пак сп.аборт ако стане и сега.Попитах док дали може да се трансф.на 5ия ден,но той каза,че това се прави с фреш емрб.Попитах го за инв.матурация,но той каза,че нямам показания.Сега предстои да го потам за ко-култивиране,но това ще стане през май.Моля те ти ако ходиш преди мен го попитай за ко-култивирането.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #884 -: Април 14, 2010, 09:05:28 am »
 Здравейте, момичета!Аз съм с лоши новини-снощи ми дойде,а утре трябваше да ми бъде кръвния тест.Беше ми изключително гадно,но това е...Сега отивам при д-р Владимиров да ми каже какво да правя и смятам да подам документи за фонда.Всичко това се случва на фона на най-стриктно поставяне на 3по 2 Утрогестан и Фраксипарин.Междувременно станах на 39 год. :wink:Моля се при вас всичко да бъде добре!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #885 -: Април 14, 2010, 11:50:50 am »
angel333, не се предавай.Чакането за одобрение от фонда е максимално 6 месеца....не е кой знае колко.....подай си документите и смело напред.Хората казват - всяко зло за добро.....аз вярвам, че всеки човек си има съдба , от която не може да избяга.Това което ни остава е да се борим за това , което желаем и да вярваме.Явно на нас ни е писано да се потрудим малко повече за тази ни мечта, но важен е резултата все пак...независимо през колко опити ще минем, накрая като гушнем своите бебчета , ще забравим всички разочарования.Тежко е знам и никакви думи не са способни да ни успокоят в такива моменти, но няма как...преглъщаме и продължаваме.Пожелавам ти в най-скоро време да те одобрят и да ни зарадваш с един голяяяяяям плюс и поне две бебета.Всъщност пожелавам го на всички. :bighug:
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #886 -: Април 14, 2010, 12:17:38 pm »
Здравейте, момичета!Аз съм с лоши новини-снощи ми дойде,а утре трябваше да ми бъде кръвния тест.Беше ми изключително гадно,но това е...Сега отивам при д-р Владимиров да ми каже какво да правя и смятам да подам документи за фонда.Всичко това се случва на фона на най-стриктно поставяне на 3по 2 Утрогестан и Фраксипарин.Междувременно станах на 39 год. :wink:Моля се при вас всичко да бъде добре!
Ангелче, много съжалявам за неуспеха! Опитай се да гледаш на него като още една крачка към по-нататъчния успех и ще ти бъде по-леко да го приемеш.
Ако искаш сподели какъв протокол на стимулация приложихте и как вървяха нещата при теб.
Успех и  :bighug:
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #887 -: Април 14, 2010, 13:54:40 pm »
Момичета не се претиснявайте от отсъствията на доктора! Явно ще бъдат краткотрайни, защото мене ме вика на 21ви да стартираме стимулациите.

Ангелче горе главата и напред!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #888 -: Април 14, 2010, 13:58:14 pm »
Крискаааа мила успешен старт ти желая с двоен финал накрая  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #889 -: Април 14, 2010, 13:59:49 pm »
Крискаааа мила успешен старт ти желая с двоен финал накрая  :lol: :lol: :lol:

И на троен няма да се разсърдя  :lol:
Мерси мило Маймунче!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #890 -: Април 14, 2010, 14:15:21 pm »
Крискаааа мила успешен старт ти желая с двоен финал накрая  :lol: :lol: :lol:

И на троен няма да се разсърдя  :lol:
Мерси мило Маймунче!
Aми тога мила гребииииии с шепии колкото можеш заповядай  :bori_007: :bori_004: :bori_005: :bori_002: :bori_011: :bori_015: :bori_012: :bori_008: :bori_016: :bori_017: :bori_018: :bori_019: :bori_020: :bori_021: :bori_022: :bori_023: :babyflips: :babyflips: :babyflips: :sleepingbabygirl: :sleepingbabyboy: :triplets: newsm04 preggo preggo preggo
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #891 -: Април 14, 2010, 18:51:09 pm »
Успях да се обадя във фонда и си промених датата на връчване на заповедта за 21(сряда)и направо при Владимиров.Успех на всички момичета
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #892 -: Април 16, 2010, 16:51:07 pm »
Здравеите мина днеска и моят тест за съжаление пак е ----- за терти път и вече незнам какво да правия много сам объркана ако някои ме посъветва какво да правия дали не трябва някои изследвания нови да се направият,Успех на всички,
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #893 -: Април 16, 2010, 18:28:19 pm »
Руми,съжалявам! Вие пускахте ли имунологични и генетични,че не помня? Ако не сте,не е лошо да го направите
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #894 -: Април 16, 2010, 19:19:15 pm »
Руми много съжалявам!Смятам,че разговора какво следва от тук нататък е м/у вас с доктора.Поговори с него,какво мисли той и какво мисли да предприеме от тук нататък.Смятам,че нито една от нас е компетентна.Освен изследванията съществуват и др.методи-ко култивиране на ембриони,инв.матурация.Попитай го какво мисли за тях.Подходящ ли е един от тези при теб,защото има показания и противопоказания.И.....горе главата!Ще стане!!!!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #895 -: Април 17, 2010, 10:28:43 am »
Момичета,
в четвъртък бях при доктора. Понеже трябва да се ява при него при следващия цикъл, а той се пада началото на май,док каза, който и да е ден без 10 май.Така, че предполагам това означава, че ще отсъства този ден :)
Дано да съм ви от полза, ако планирате посещение при него около тези дни. :)
УСПЕХ на всички в процедури!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #896 -: Април 17, 2010, 16:32:49 pm »
Точно така! Ще отсъства на 10-ти май, но каза, че ако се наложи пункция, ще е на линия!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #897 -: Април 17, 2010, 16:52:49 pm »
А някой разбра ли кои дни ще е конференцията?
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #898 -: Април 18, 2010, 10:13:43 am »
Успях да се обадя във фонда и си промених датата на връчване на заповедта за 21(сряда)и направо при Владимиров.Успех на всички момичета

ceci 75, пак ли ще бъдеш по дълъг протокол или ще е различно този път? Късмет!  :D
« Последна редакция: Април 18, 2010, 10:15:52 am от sineva »
Няма невъзможни неща!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #899 -: Април 20, 2010, 10:29:00 am »
Здравейте момичета. Днес ми е 10 ден от трансфера и кръвния тест показа <0,1. какво следва сега? имам замразени 7 ембриона и ми се ще да знам как протича процедурата при Владимиров за трансфер на замразени ембриони. Пътувам от далеч, а и на работа трябва да ходя.Всяка информация ще ми е полезна с посещения, цени, лекарства. Мерси