0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

крем от охлюви
« -: Ноември 16, 2009, 15:26:11 pm »
Здравейте на всички!
Случайно попаднах на статия в интернет, която обясняваше за действието на слузта от охлюв върху кожата. Поразрових се и намерих информация за фирмата, която ги вкарва. Имат няколко серии и доста се чудя какво да правя. Има доста добри отзиви от тези кремове, те регенерират кожата, отстраняват белези, бръчки, акне и пъпки. Разбрах че в световен мащаб са доста известни.Кажете ако някои има лични наблюдения за тези кремове. Дайте съвети и препоръки! Благодаря!!!
*
Re: крем от охлюви
« Отговор #1 -: Януари 11, 2010, 23:26:27 pm »
Моят съвет е да не се доверяваш на телевизионните реклами, които промотират тези кремове, а да заложиш на по-реномирани марки. Така като се замисля, не се сещам за козметичен гигант, който да предлага крем на основата на охлюви.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: крем от охлюви
« Отговор #2 -: Януари 17, 2010, 14:58:53 pm »
Моят съвет е да не се доверяваш на телевизионните реклами, които промотират тези кремове, а да заложиш на по-реномирани марки. Така като се замисля, не се сещам за козметичен гигант, който да предлага крем на основата на охлюви.
А дали ще напише ,че има в него от въпросния материял?

Едва ли Шанел,Диор,Живаншли или която  и да е от този клас марки би употебила такава съставка?
Сега ще вземат и охлювите да станат изчезващ вид :lol:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: крем от охлюви
« Отговор #3 -: Април 06, 2010, 15:25:28 pm »
zdraveite na vsicki! ne sim go polzvala tozi krem ot ohluvi no si imam edna druga prozedura sama si gi bera i se maja s tiah efekta e mn goliam opitaite!

Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Април 06, 2010, 17:01:41 pm от Елфи »
Re: крем от охлюви
« Отговор #4 -: Май 28, 2010, 11:15:07 am »
zdraveite na vsicki! ne sim go polzvala tozi krem ot ohluvi no si imam edna druga prozedura sama si gi bera i se maja s tiah efekta e mn goliam opitaite!

Пиши на кирилица!
8O Това направо ме разби  8O

Re: крем от охлюви
« Отговор #5 -: Юни 26, 2010, 04:27:11 am »
zdraveite na vsicki! ne sim go polzvala tozi krem ot ohluvi no si imam edna druga prozedura sama si gi bera i se maja s tiah efekta e mn goliam opitaite!

Пиши на кирилица!

Това беше на шега, нали? В противен случай съм потресена направо!

[/url]
Re: крем от охлюви
« Отговор #6 -: Август 26, 2010, 11:15:48 am »
Не се доверяваш на телевизионните реклами!
*
Re: крем от охлюви
« Отговор #7 -: Януари 30, 2011, 17:52:34 pm »
 8O има и крем със змийска отрова  :lol:
Re: крем от охлюви
« Отговор #8 -: Януари 30, 2011, 18:29:16 pm »
в кой аптеки ги има тези кремове или може би в магазини за козметика?
Re: крем от охлюви
« Отговор #9 -: Април 25, 2011, 22:31:02 pm »
Вие се смеете, ама наскоро гледах в някое от сутрешните предавания, не помня при Гала ли беше или друго, точно за охлювите говореха, че слузта им бил естествен ботокс! И действително се мажеха по лицата директно с охлюва!  8O

Личното ми мнение е, че никой от козметичните гиганти няма да обяви официално ефекта от нещо толкова естествено от природата, дори и да го използват. Нали хората ще спрат да купуват кремовете им. А не винаги цената, която плащаме е за свръх технологии. Най-често зад Марките стоят съвсем естествени съставки от природата..

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: крем от охлюви
« Отговор #10 -: Май 02, 2011, 21:18:27 pm »
Това за крема и охлювите  :wink: е съвсем вярно! Това, че не сте запознати с много и различни продукти, не означава, че те не съществуват и не се ползват в козметичната и фармацевтичната индустрия ....
Другояче стои въпроса, дали и как да се доверим на рекламите по ТВ и др. начини на реклама за подобни продукти. Аз лично си вземам козметиката за лице и тяло само и единствено от аптека.


Re: крем от охлюви
« Отговор #11 -: Август 08, 2012, 15:19:32 pm »
като говорите за охлювите, използвала съм на фирмата Гуто.

намира се в по-големите аптеки и онлайн.

пп Линковете са премахнати от модератор, заради предупреждение за вирус.
« Последна редакция: Август 08, 2012, 22:43:42 pm от Елфи »
Re: крем от охлюви
« Отговор #12 -: Октомври 04, 2012, 11:29:02 am »
8O има и крем със змийска отрова  :lol:

а за жаби някой чувал ли е?
Re: крем от охлюви
« Отговор #13 -: Май 01, 2013, 19:33:37 pm »
Здравейте!Първоначално като чух за крем от охлюви и бях  скептично настроена,но пък прочетох малко повече в нета.. и намерих многооо полезна информация-ботокс ефект,подмладява и регенерира кожата,помага при справяне с белези, и т.н,и т.н. Реших да пробвам.
Вече трети месец ползвам крема с екстракт от охлюви на Гутто.Като за първи път исках да е в голяма опаковка и да не е скъп.Намерих го в интернет страница (така ми препоръча моя позната) и съм безкрайно доволна.
Като ми свърши,мисля,че пак ще си взема точно такъв.  :D
А,да,сайта беше www.kremove.com
Re: крем от охлюви
« Отговор #14 -: Май 02, 2013, 00:04:19 am »
 :) и аз си имам кремче с охлювчета  :lol: хихи, но съм по-доволна от регенериращото гелче на мукофикс. първо гелчето ми подариха, бях доста скептична, след като попрочетох малко из нета го използвах, а кремчето ми дойде за 8-ми март  :lol: пак подаръчно

Re: крем от охлюви
« Отговор #15 -: Май 07, 2013, 12:17:47 pm »
Момичета, не мога да не споделя с вас колко много съм доволна от крема с ектракт от охлюви. Една приятелка ми го препоръча преди 2 месеца и останах доста доволна. Естествено преди да си го купя се поразрових тук- там и освен, че прочетох страхотни неща за този крем, го намерих в Гутто доста по евтин и по голяма опаковка.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: крем от охлюви
« Отговор #16 -: Май 08, 2013, 11:33:30 am »
В мрежата -търговската :wink: виждам, че има кремове с охлюви и то на фирми БГ производство, някой да е ползвал? Впечатления  :lol:


Re: крем от охлюви
« Отговор #17 -: Май 08, 2013, 13:12:00 pm »
В мрежата -търговската :wink: виждам, че има кремове с охлюви и то на фирми БГ производство, някой да е ползвал? Впечатления  :lol:

 :P да, на виктория бюти ми е кремчето, малко гъсто ми идва, но кожухчето става мекичко  :lol:, както споменах по-горе съм по-доволна от гела на мукофикс (също е бг призводство)

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: крем от охлюви
« Отговор #18 -: Май 08, 2013, 13:32:36 pm »
В мрежата -търговската :wink: виждам, че има кремове с охлюви и то на фирми БГ производство, някой да е ползвал? Впечатления  :lol:

 :P да, на виктория бюти ми е кремчето, малко гъсто ми идва, но кожухчето става мекичко  :lol:, както споменах по-горе съм по-доволна от гела на мукофикс (също е бг призводство)
Да, да май точно на бюти беше, кожухчето каза :jump12: Тези мукофикс, ей сега, ще ги изнамеря в нета  :lol:
Мецинка мерсаж  :bighug: