0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте момичета и момчета
Предлагам в тази тема да изказваме мненията си по произведенията на участничките.Така  ако има гласуване за фаворит на публиката,чрез коментарите и мненията от форума ще може да се насочваме към най вълнуващите произведения.Е това е само един вид предложение а дали ще ви хареса..вие си знаете :D

Какво ме подтикна да я пусна?Прочетох  "Постигни мъдростта на очакването"на участник № 1 ...Не мога да спра сълзите си.Много силно ми подейства и пожелавам на altea да има късмет в томболата и да осъществи мечтата си :D Както и на всички бъдещи участнички-всеки има право на шанс в живота!

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Тази година не е предвидена награда за фаворит на публиката. С оглед на това, всички участници да имат равен шанс за финансиране, ще има само теглене на жребий!

« Последна редакция: Ноември 13, 2009, 20:26:20 pm от sixsens »
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Момичета къде мога да прочета разказите на участничките ? Ако имам права за това де  :oops:  :oops:

П.П: Открих
Ето тук ! / в случай, че има и други заблудени като мен /  :oops:  :oops:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=40149.0

П.П.2 : Разказа на altea ме разплака още в началото, а на края вече ридаех. Толкова е тъжно. Искрено се надявам някой ден (съвсем скоро) да прочета хубавият му край. Нали всички приказки завършват добре ?
« Последна редакция: Ноември 13, 2009, 21:14:50 pm от crow »
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
от сърце пожелавам успех на Алтеа и догодина да ни разкаже разказ изпълнен с трепети около дечица им.
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Алтеа, миличката ми, винаги съм ти стискала палци, а след като прочетох изповедта ти, стискам и на краката, и на ръцете, и в душиата си. Късмет мила, дано Бог бъде благосклонен към толкова изстрадали, като теб! Знай, че винаги ще имаш подкрепата ми!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Алтеа, написала си един силен и разтърсващ разказ. Жалко е, че ти си главния герой  :(. Останах без думи, плачех през цялото време докато го четях. Дано вичките стиснати палци и цялата положителна енергия, която ще ти изпратим да допринесат поне малко за мечтания край на цялото това пътуване към щастието :bighug:
*

    altea

  • ***
  • 214
  • щастието не е крайна спирка, а начин на пътуване.
Момичета, благодаря за милите думи. Не искам моята история да ви разстройва, а да разберете това,което аз самата разбрах, а именно не зависимо ,че в живота ни има лоши моменти и ситуации,които не завършват така като ни се иска не бива да оставаме в тях и за изпадаме във всемирна скръб защото в живота има и много хубави неща,които чакат да ги открием. Аз тъжа  по един ден и на другия вече гледам напред така правете и вие.Успех
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Миличка Аltea, радвам се, че имам щастието да те познавам.  :)
Убедена съм, че в този наш объркан свят има поне мъничко справедливост. Дано тя най-сетне достигне до теб и скоро в твоя самотен дом да затупкат детски крачета!
Искрено ти желая щастие и успех!  :bighug:
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
         altea , изключително затрогваща е твоята история и аз вярвам,че ще я допишеш със щастлив край!Въпреки,че не те познавам лично,ти заслужи моето уважение и спечели сърцето ми.Искрено ти желая да постигнеш така очакваната , дълго-желана и изплакана мечта!  :bighug:
altea, разказът ти ме разтърси дълбоко! Толкова борбеност задължително ще се увенчае с успех, сигурна съм! Дано не чакаш дълго и скоро се сбъдне съкровеното ти желание!  :bighug:
*
Алтеа, изключително вълнуваща история си написала и според мен си много мъдра и силна жена! Сигурна съм, че скоро ще доведете борбата до щастлив край!
Прегръщам те и вярвам, че много скоро ще си майка!
Motek, това клипче направо ме разрева, а не съм от ревливите по принцип. Страшно въздействаща е и песента. Вярвам искрено, че ще успееш. Дано тази Коледа е твоята...
*
Таничка, вярвам в щастливият край на твоята приказка и в мечтите на едно пораснало и мъдро момиче. Много ме трогна разказът ти, отвсякъде ...
Пожелавам ти скоро да разказваш само слънчеви приказки на своите жадувани три дечица!
Прегръщам те! Успех!!!
*
Таничка, нали знаеш че с всяка изстрадана крачка се приближаваш все по-близо до целта, остана още малко, скоро ще си имаш твоите съкровища! :bighug:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Мили момичета от сърце ви желая новата 2010г.да сбъдне мечтата ви и да ви дари с така желаната рожбичка.Успех.
Танчо,  :bighug: Ще успееш, ще видиш!

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Момичета, благодаря за милите думи. Не искам моята история да ви разстройва, а да разберете това,което аз самата разбрах, а именно не зависимо ,че в живота ни има лоши моменти и ситуации,които не завършват така като ни се иска не бива да оставаме в тях и за изпадаме във всемирна скръб защото в живота има и много хубави неща,които чакат да ги открием. Аз тъжа  по един ден и на другия вече гледам напред така правете и вие.Успех

Прекланям се пред думите ти! Ще успееш, мило момиче! Много късмет!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Cygnus, Петенце, Рали,
Благодаря ви от сърце! :bighug:
Момичета, разплакахте ме.
Прегръщам ви и от сърце ви желая да прегърнете своята мечта!
  09.11.2007
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
  Мира ,miloto81 ,ani75 ,kartiche ,ETY ,nsb ,Pipi_M ,Tanita7,историите ви са толкова прочувствени.Motek ,страхотно клипче! Всички заслужавате своя шанс!Желая ви успех! :grouphug: