0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ИЗОПРИНОЗИН
« -: Април 25, 2006, 10:32:03 am »
МОМИЧЕТА, ИНТЕРЕСУВА ПРЕЧИ ЛИ ИЗОПРИНОЗИНА НА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ? НАЛОЖИ МИ СЕ ДА ГО ПИЯ, ТЪЙ КАТО МИ ОТСЛАБНА ИМУННАТА СИСТЕМА МНОГО, НО В СЪЩОТО ВРЕМЕ СЕ ОПИТВАМ И ДА ЗАБРЕМЕНЕЯ И ВСЕ НЕ СЕ ПОЛУЧАВА.
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
ИЗОПРИНОЗИН
« Отговор #1 -: Април 25, 2006, 12:09:26 pm »
и на мене ми е изписан и го пия. на листовката не пише нищо за бременност и майчинство. не се притеснявай.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
ИЗОПРИНОЗИН
« Отговор #2 -: Април 27, 2006, 11:56:46 am »
В противопоказанията пише, че не се прилага при бременност, период на лактация, подагра, нефроуролитиази, аритмии.
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
ИЗОПРИНОЗИН
« Отговор #3 -: Април 28, 2006, 00:08:07 am »
не че нещо...ама аз 3 пъти прочетох листовката (много внимателно) обаче там никъде дори не пише че има противопоказания. камо ли изброените от тебе. не знам какво да мисля.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
ИЗОПРИНОЗИН
« Отговор #4 -: Април 28, 2006, 00:17:00 am »
При противопоказания пише:"При бременни и кърмачки се прилага само при много строги показания!"
<br />
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
ИЗОПРИНОЗИН
« Отговор #5 -: Април 28, 2006, 00:19:20 am »
е не знам ква е тая мойта листовка обаче в нея изобщо няма противопоказания. не се заяждам. много ми е странно какви са тия различни листовки.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
ИЗОПРИНОЗИН
« Отговор #6 -: Април 28, 2006, 00:21:26 am »
аз не съм чела листовката и не знам там как е,четох го в лекарствен справочник.
<br />
ИЗОПРИНОЗИН
« Отговор #7 -: Април 28, 2006, 08:24:38 am »
Противопоказания:
Гиперчувствительность; беременность, период лактации, подагра, нефроуролитиаз, ХПН, аритмии.

www.webapteka.ru/drugbase/name2617.html
Аз го преведох от тук.
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
ИЗОПРИНОЗИН
« Отговор #8 -: Април 28, 2006, 10:27:34 am »
това е важна информация. много чудно защо липсва в мойта (българската) листовка.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
ИЗОПРИНОЗИН
« Отговор #9 -: Април 28, 2006, 10:55:25 am »
сега, то за почти всички медикаменти пише в листовката, че при бременност са противопоказни, даже и на тези, които все пак се прилагат за лечение при бременност.
добре е да се избягва вкарването на таблетки без нужда в устата при бременни жени, това е така.

ама все пак, ти още не си бременна, нали? така че, пий си лекарството, щом ти е предписано от лекар, пък ако живот и здраве забременееш, ще го спреш.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!