0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #60 -: Ноември 03, 2009, 19:12:30 pm »
Сия,благодаря и аз за инфото относно памперсите.Ще го потърся :)

*
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #61 -: Ноември 03, 2009, 19:33:35 pm »
Парси, ето по точно инфо http://www.pigeon-bg.net/index.php?option=com_jumi&fileid=3&Itemid=3

А на ъгъла на бул. Патриарх Евтимий и ул. Цар Асен има бебешки магазин, та там имало турски Памперс (Прима). Ама и аз съм една изкукала вече, добре че се сетих да звънна на една приятелка да ми припомни  :lol:
« Последна редакция: Ноември 03, 2009, 19:40:03 pm от Малина »


*
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #62 -: Ноември 03, 2009, 19:52:21 pm »

Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #63 -: Ноември 04, 2009, 11:20:56 am »
Да се присъединя и аз към отбора.
Михаела е болна от събота. Уж не е нищо сериозно, но подобрението е много слабо.
Аз също съм в процес на разболяване.
Надявах се до четвъртък да се е оправила или поне значително да се е подобрила.
Проблемът е, че в петък трябва да сме в София. А за събота и неделя сме резервила стая в хотел в Рибарица. това е планирано някъде от преди месец. Представях си как детето ще изкара два дни на чист въздух и ще поиграе навън в Рибарица. Но не си представях, че ще е болна по него време. Иначе, тук в градския смог - как няма да ни боледуват децата! :(

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #64 -: Ноември 04, 2009, 12:25:27 pm »
Мда, нашата хрема си мина в лека кашлица и температура. Не аман, ами бахтъм направо...
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #65 -: Ноември 04, 2009, 13:00:26 pm »
Мда, нашата хрема си мина в лека кашлица и температура. Не аман, ами бахтъм направо...

и при моето чудо стана същата работа!  :(

Не знам, аз по-рано си мислех, че като я ваксинирам с превенар и като с вълшебна пръчица ще я избавя от всякакви болести. Ама -на! не било тъй!

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #66 -: Ноември 04, 2009, 13:22:55 pm »
Здравейте и от нас! За съжаление и ние сме болни, а таткото ни отгоре на всичко тръгна в командировка и сега до петък вечер съм сама с двете деца. Но явно си растат, защото снощи не бе чак толкова трагично положението. Иначе аз двете съм свикнала да си ги гледам сама през деня.Само че от лятото насам не сме спрели да боледуваме и на мен наистина много взе да ми писва. Аз вече 4-та седмица се влача с бронхит. Ходих на лекар, изпих си илачите ам аполза никаква.

За цените на памперс аз веднъж бях писала, че купувам турския на 26 лв от едно квартално магазинче в Слатина. Но последния път си купих от Кауфландф на промоция за 22 лв. А в един друг квартален магазин българския Памперс са го пуснали на 24,50. Продавачката разправяше, че вносителите му нещо се притреснили от конкуренцията на турския. Странно защо обаче в Метро не са разбрали, защото миналата седмица пакета беше над 30 лв.


*
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #67 -: Ноември 04, 2009, 13:40:23 pm »
Здравейте дами,

Все няма време за писане но днес си наваксвам.Моето Боре е на село с дядо си ( той принципно живее при нас в града ),защото вкъщи кипи усилен ремонт на банята.На село снегът от вчера е по натрупал и кефа е голям.За сега сме здрави дано така да е и за напред от лятото насам превъзмогнахме ясленските вируси и почнахме да плащаме пълна такса в яслата.С времето става все по интересна и забавна,след рожденния си ден направо прещрака и сега само си пее "честит рожден ден Бо-ри-са-ва" и ако я питате всеки ден има рожден ден.Доста време ми отне да разбера кой е дядо Кольо,понеже нямаме такъв познат а то се оказа,че бил дядо Коледа........ умна мама в кавички.За всичко което чуе и види казва "и аз искам".И понеже има много голяма коса в яслата редовно ми се оплакват че си махала ластиците и търчала по цял ден рошава и ръце не има останали да я решат ей такива слчки около нас.
А и нещо да попитам някой знае ли текста на песента Малкото мече Блуми,че само това и разбирам на Борето.
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #68 -: Ноември 04, 2009, 14:54:20 pm »
...кой е дядо Кольо,понеже нямаме такъв познат а то се оказа,че бил дядо Коледа

 :wink: май Борето е едни вълни с моя Дани. Рехабилитаторката му го заплаши, че ако не си направи упражненията, ще каже на дядо Коледа. А той каза, че и без това не харесвал много дядо Кольо, защото не си поддържа трабанта. Този дядо ни е съсед на село и явно тежко се е провинил в очите на мармота-автоманиак.

а пък за който не чете подфорум "Дневници", да ви кажа под секрет, че misi има :bfp: Иде ми да литна от щастие :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #69 -: Ноември 04, 2009, 15:01:46 pm »
Буми, малкото мече
от далече тук дойде.
С кожухче мекичко
Стъпва леко-лекичко.
Буми-Буми, Буми-Буми
бум-бум-бум.
А децата с весел глас
канят го: -Ела при нас!
Той им маха с ръка:
-Хей, приятел съм ви аз!
Буми-Буми, Буми-Буми
бум-бум-бум.
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #70 -: Ноември 04, 2009, 15:13:32 pm »
Дели,
завиждам ви за това, че си имате село. При нас няма такава екстра. И двете баби са в града. Нямаме село. Няма къде да заведа детето за някой и друг ден да подиша чист въздух. Или пък да види на живо кокошка, конче, пате и т.н. - все неща, които ги гледа само в книжките си.

затова сега съм си решила: оздравяла, не оздравяла, вземаме я и в събота и неделя дано се оправи от чистия въздух в Рибарица.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #71 -: Ноември 04, 2009, 15:20:48 pm »
а пък за който не чете подфорум "Дневници", да ви кажа под секрет, че misi има :bfp: Иде ми да литна от щастие :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
Страхотна новина! Браво! :P :dance2:
Така се зарадвах и стискам палци всичко да върви добре! 
*
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #72 -: Ноември 04, 2009, 15:24:17 pm »
Мармотче, четем четем  :wink:
Аз цял ден съм така 
:smiley_abxb: :smiley_abxb: :smiley_abxb: :smiley_abxb: :smiley_abxb: :smiley_abxb: :smiley_abxb: :smiley_abxb: :smiley_abxb:
*
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #73 -: Ноември 04, 2009, 16:06:07 pm »
Да се включа и аз в темата, докато не е свършила седмичката :) Хубаево обсъждате пишките, че на нас в Токуда ни казаха да я оставям нагоре. Вашите синчета сигурно с с малко по-голям размер веч, но при нашето мини макаронче, бейби морковче и не знам си още какво този номер не става, т.е пампито хлопа и няма кой да го държи във вирната позиция.

И да питам, понеже явно са ни изписали със стафилококова инфекция от болницата (масово наличие на тъмно жълти сополи), преди време се обсъждаше темата за помпчките за нос за прахосмукачка. Някой ако се сеща или има представа да ми даде някакви насоки. Иначе за да не чакаме резултатите от назален секрет почваме Бактробан по съвет на педиатърката. Добре, че жената дойде днес до нас, че да поизчисти малко нослето :?
*
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #74 -: Ноември 05, 2009, 08:07:29 am »
Хей Мими златна си за Блуми  :D.
Да си жива и здрава
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #75 -: Ноември 05, 2009, 10:23:08 am »
Аничка, заповядай: http://shop.danet.bg/product.php?ProductID=1960
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #76 -: Ноември 05, 2009, 10:47:06 am »
ооо, сещам се сега за това Буми. моят син по едно време мъмлеше нещо за Буми, когато ходеше на ясла, но аз кой знае защо схванах, че става дума за зайче и все го карах да ми изпее за зайчето Буми. па то било мечка...  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #77 -: Ноември 05, 2009, 11:16:33 am »
Аничка, заповядай: http://shop.danet.bg/product.php?ProductID=1960


Благодаря!
А някакви отзиви?  :oops:
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #78 -: Ноември 05, 2009, 11:26:19 am »
nikitali, помня ви с Никол от миналогодишното коледно парти, но не знаех, че си имате вече и още едно съкровище. Да ви е жива и здрава и много да те радва пълната ви къща!
Извинявам се за офф-а, ама толкова рядко се случва някоя от нас да се окаже тройна мама, освен ако не е наведнъж :)
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #79 -: Ноември 05, 2009, 11:37:27 am »
Извинявам се за офф-а, ама толкова рядко се случва някоя от нас да се окаже тройна мама, освен ако не е наведнъж :)

мармотче, що питаш?  :wink: да няма нещо... ?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!