0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Dancing stars 2
« -: Октомври 31, 2009, 17:51:31 pm »
Момичета, какво ще кажете за новият сезон на Dancing stars?
Аз с нетърпение го чаках, защото ми харесват такъв тип състезания, а не можех да търпя водещите и глупостите от подобният такъв формат, започнал по-рано в друга телевизия.
Не знам миналата година кой е бил продуцент на предаването, но сега със сигурност е и Слави (ако не е само той) и личи професионализъм. Харесва ми, защото има много по-малко приказки, за сметка на танците, а нали всъщност това е най-важното? Харесват ми водещите - приятни, "обрани" откъм словоизлияния, като в същото време Митко пуска и шеги, но винаги на място и с мярка.
Харесват ми и участниците - някои особено колоритни  :lol: (за Краси и Годжи говоря ), но в същото време и пластични. Не съм съгласна с Илияна, че Краси бил манипулатор. Вярно е, че където е той, ръка за ръка с него върви и шоуто, но е много танцувален и пластичен, а това за него е похвално, като се има предвид физиката му  :lol:
Честно, лично аз се забавлявам с това предаване. Вие какво мислите?


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Dancing stars 2
« Отговор #1 -: Ноември 01, 2009, 22:54:01 pm »
Новия сезон много ми харесва, имам си фаворит и това е Краси.Днес еротичния му танц беше убийствен.Така не съм се смяла отдавна .


*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Dancing stars 2
« Отговор #2 -: Ноември 02, 2009, 08:21:15 am »
 :D :D :D
Новия сезон много ми харесва, имам си фаворит и това е Краси.Днес еротичния му танц беше убийствен.Така не съм се смяла отдавна .
Аз снощи не можах да го дочакам, че страшно много ми се спеше, но преди малко го гледах и беше чудесно начало на деня! :wink:
Невероятен е Краси!
 :D
« Последна редакция: Ноември 02, 2009, 08:23:19 am от naskomimi »


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза