0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Лукрин депо и дълъг протокол
« -: Октомври 30, 2009, 14:37:44 pm »
Момичета, искам да питам тези, които са били по дълъг протокол с блокаж с лукрин депо възможно ли е препарата да предизвика закъснение на цикъла или някакви други странични ефекти? Аз досега съм била само по къс протокол и този път док ме изненада с това решение. Обаче цикъла ми закъснява след поставянето на лукрина и почвам да се притеснявам. Освен това имам страхотно главоболие но не съм сигурна разбира се, че има връзка.
Re: Лукрин депо и дълъг протокол
« Отговор #1 -: Октомври 30, 2009, 15:55:22 pm »
Момичета, искам да питам тези, които са били по дълъг протокол с блокаж с лукрин депо възможно ли е препарата да предизвика закъснение на цикъла или някакви други странични ефекти? Аз досега съм била само по къс протокол и този път док ме изненада с това решение. Обаче цикъла ми закъснява след поставянето на лукрина и почвам да се притеснявам. Освен това имам страхотно главоболие но не съм сигурна разбира се, че има връзка.

Здравей anelka и аз съм на Лукрин Депо , по дълъг протокол и очаквам тези дни да ми дойде , по принцип датата ми е около 1-2 число на Ноември.Главоболие нямам , единствено първият ден след поставянето на инжекцията бях леко замаяна и с главоболие !
Относно Лукрина и цикъла , мен доктора ме предупреди , че от него сигурно ще ми е по - дълъг от обичайното и да не се шашкам от това !
Успех ти желая !
Ще следя темата.
Re: Лукрин депо и дълъг протокол
« Отговор #2 -: Октомври 30, 2009, 19:09:08 pm »
Аз съм с лукрин и ако всичко е добре на 5.11. трябва да започваме по дълъг протокол.
Предупредиха ме ,че цикълът ми може да е по-обилен..както и стана. Главоболие нямам,но знам  че може да ти закъснее или да продължи по-дълго.
Успех!
-Това е невъзможно - казала Причината.
-Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът.
-Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
-Опитай... - прошепнала Мечтата.
*
Re: Лукрин депо и дълъг протокол
« Отговор #3 -: Октомври 30, 2009, 19:28:27 pm »
Благодаря ви момичета! И мен ме предупредиха, че сигурно ще е по-дълъг цикъла но за закъснение не ми казаха, а нали има срок, в който трябва да се почне стимулацията.
Желая ви успех!