0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #60 -: Ноември 25, 2009, 14:38:00 pm »
Пицария "Венеция" устройва ли ви? Широко и незадимено е.
     
*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #61 -: Ноември 25, 2009, 18:29:12 pm »
Тази на Алана ли?
*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #62 -: Ноември 25, 2009, 19:01:14 pm »
Да бе, на Алана. Аз друга Венеция незнам да има. Мисля, че там ще е еднакво удобно за всички, тъй като е по-централно.
     
*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #63 -: Ноември 25, 2009, 19:03:30 pm »
Амиии, то и аз не знам, за това и попитах, че знам ли??? Не съм много веща в заведенията :oops: :oops: :oops:
Аз съм ЗА! :D
*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #64 -: Ноември 25, 2009, 21:35:59 pm »
Ще се опитам да дойда.Ако бабата не ми погоди някой номер и измисли причина да си отиде до село :x.
*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #65 -: Ноември 26, 2009, 08:22:09 am »
Значи да запазим места за "Венеция", нали така? Там по обедно време обикновено има повечко хора и е хубаво да сме резервирали.
     
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #66 -: Ноември 26, 2009, 08:48:14 am »
днес ще мина да запазя, за колко човека долу горе
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #67 -: Ноември 26, 2009, 09:08:30 am »
ПП: Току що преброих : петяст, мини, вивия, дани, марби и милетка  :D
Очакваме и други попълнения  :D
До колкото чета, друг не се е включил  :(
Аз още не знам дали и мъжът ми ще дойде.
ПП: От миналият път се гласяха да дойдат и : Xepa, daliana, bebe2009, dsst, eterna.
Ако знаете нещо за тях, или ги чуете, предайте им.
А и ledena luna да не  пропускаме  :D
« Последна редакция: Ноември 26, 2009, 09:14:46 am от petqst »
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #68 -: Ноември 26, 2009, 09:20:59 am »
запазвам за 10 човека, пък който реши е добре дошъл- градината е голяма и все ще се сместим, ако случайно пък станем повече
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #69 -: Ноември 26, 2009, 09:24:45 am »
Точно така! :D
*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #70 -: Ноември 26, 2009, 09:52:19 am »
Очаквайте ме  :).
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #71 -: Ноември 26, 2009, 09:53:56 am »
Очаквайте ме  :).
Ще, ще! Радвам се, че се появи!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #72 -: Ноември 26, 2009, 17:37:05 pm »
запазих маса за 13 часа на името на Мария Стирянова
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #73 -: Ноември 26, 2009, 19:28:07 pm »
Благодаря ти мини!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #74 -: Ноември 27, 2009, 19:24:28 pm »
някой от новите момичета иска ли да става членна сдружението, за да разпечатам молби за членство
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #75 -: Ноември 27, 2009, 19:29:28 pm »
Мини, ти вземи за всеки случай!
Ехооо, няма ли нови попълнения????
Утре - 28,11,09г. в пицария Венеция / на Алана / в 13ч. - Заповядайте!
« Последна редакция: Ноември 27, 2009, 19:31:15 pm от petqst »
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #76 -: Ноември 28, 2009, 18:56:09 pm »
хубава среща се заформи и доста хора бяхме
радвам се, че се видяхме, момичета  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #77 -: Ноември 28, 2009, 19:01:48 pm »
Добър вечер!
Дааа, хубава си беше, ама не успяхме да се снимаме  :oops:
Момичета, много сте готини! Радвам се че се запознахме! :D
Дано да не секват тези срещи!
*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #78 -: Ноември 28, 2009, 20:36:23 pm »
Даааа за снимките аз съм виновна толкова се подсещах да не забравя фотоапарата !
А то забравих да снимаме ужасно съм разсеяна и като се и разприказвахме и .....
нооо  другия път пак ще го нося ве някога ще се сетя да го извадя от чантата си  :D :D :D :D
Така долу горе се ориентирах кои са заралийките и като ми се наложи нещо да питам поне да знам към кого да се обърна с въпрос !
И аз се радвам че се запознахме !
[/url]
*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #79 -: Ноември 29, 2009, 08:12:03 am »
Мдаа, много добре се получи срещата, радвам се, че се видяхме. Скоро не бяхме се събирали толкова хора.
Петя, честито членство  :wink:.