0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #100 -: Януари 13, 2010, 20:25:21 pm »
И какво ще правите на тази срещичка?  :D Или е само за "вътрешни" хора?

нищо, пошегувах се
просто на този ти въпрос ми изникна в съзнанието групичка вещерки правещи вуду магии
надявам се няма засегнали се
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #101 -: Януари 13, 2010, 20:40:41 pm »
И какво ще правите на тази срещичка?  :D Или е само за "вътрешни" хора?

нищо, пошегувах се
просто на този ти въпрос ми изникна в съзнанието групичка вещерки правещи вуду магии
надявам се няма засегнали се


Хахаха, ами не е лоша идея всъщност. Имам наум няколко лица, подходящи за подобна вещерска процедура  :lol: Ще си нося набор дебеееели карфици, ама с парцалените кукли ще се затрудня  :? Сега като сме 21-и век със снимки няма ли да стане?
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #102 -: Януари 13, 2010, 22:12:32 pm »
Хахахаха, и аз се разсмях!
Мини, какво ти е на главицата, бе душо???
Но сега сериозно - наистина ми стана интересно какво е това, но щом е така аз  :D :D :D :wink:
Jbrul, ще те очакваме! Ще се радвам да се запознаем!
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #103 -: Януари 13, 2010, 22:18:00 pm »
Завидях ви за срещата :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #104 -: Януари 13, 2010, 22:23:57 pm »
Ей, Маймун, защо така, бе???
Вие нали си правихте скоро и вие? А и вашите медальони ще дойдат и вие ще си имате!  :D
 А ако съм тогава във "Варна морето сините вълни", и аз ще дойда!  :D
Все пак съм на половина и северо-източна, а ма ха! :D
СОООООри за спама!
*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #105 -: Януари 13, 2010, 22:45:34 pm »
Май няма да има вуду... :( чувствам се прецакана  :lol: Значи да идвам без метлата, ще долетя с прахосмукачката (за заблуда на врага);)
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #106 -: Януари 13, 2010, 22:47:33 pm »
Ееееееееееееееее, чак пък прецакана  8O, нали ще се запознам брее???? :wink:
Утре като запазя маса ще пиша! :D
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #107 -: Януари 13, 2010, 23:07:17 pm »
хаха, закъсняла си, аз я взех и не слизам от нея   :P
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #108 -: Януари 13, 2010, 23:38:30 pm »
petqst
Шегувам се естествено. Вудуто ми хареса, ама нъц...  :lol: Хапване, пийване и лафче също ме устройва.

mini
Ами ще яхна хлебопекарната тогава хахха ;) В краен случай, мога да ползвам и автомобил, или краката си  :D
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #109 -: Януари 14, 2010, 07:53:44 am »
Тююю, от лоши по-лоши старозагорки беее  :D. Аз, нали съм си добра, ще дойда пеш, ще хапна доволно и ще се радвам, че ви виждам  :D.
     
*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #110 -: Януари 14, 2010, 08:53:36 am »
От мен приятно изкарване,което знам че ще е :).Ще правя рожден ден на малкия звяр.
*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #111 -: Януари 14, 2010, 13:49:53 pm »
Така, така да се отчета: Направих резервация за
Събота - 16.01.2010г. за 15,30часа  за 10 човека, в Пицария "Венеция"
Резервацията е на името на Петя Стойчева!
Който има желание да заповяда!
ПП: Местата могат и да се коригират, така че не е проблем ако станем и по-вечко  :D
Марби, Да ти е живо и здраво зверчето! И на теб приятно изкарване!
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #112 -: Януари 14, 2010, 19:02:11 pm »
значи скоро ще се видим :drunk:
Няма значение колко бавно вървиш, стига да не се отказваш от пътя си!

*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #113 -: Януари 14, 2010, 19:32:19 pm »
Мдаа Петя в действие  :D :D :D
Справила си се чудесно!
[/url]
*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #114 -: Януари 14, 2010, 19:34:22 pm »
Ехеееее, какво толкова съм направила???  :oops:
Всеки на мое място би го сторил  :D
*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #115 -: Януари 14, 2010, 20:54:21 pm »
Направих си римайндър с деня и часа, че каквато съм завеяна...  :oops: Еле ако съм била и на диско до зори...трудно ще се излюпя преди 14-15ч.  :lol: Мерси, че се заехте с организацията, ако съм "на линия" ще ви видя лично.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #116 -: Януари 15, 2010, 09:52:00 am »
И от мен приятно изкарване момичета. Аз ще прескоча този път, защото пак съм в "лежащ" период.
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #117 -: Януари 15, 2010, 21:03:06 pm »
И от мен приятно изкарване момичета. Аз ще прескоча този път, защото пак съм в "лежащ" период.
Ти сега полежавай, щом се налага. Важното е всичко да е наред с бебетата.
     
*
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #118 -: Януари 16, 2010, 10:44:08 am »
Хайде, не остана!
Има, няма 5-6 часа и ще се видим! :D :D :D
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Стара Загора - среща
« Отговор #119 -: Януари 16, 2010, 10:49:52 am »
съжалявам, аз ще пропусна
малечка е болна и не ми се иска да заразя някоя от вас
Петя, календарите са при Ники
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит