0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Орифлейм и Ейвън
« -: Октомври 26, 2009, 09:55:17 am »
Здравейте!
Имам въпрос. Има ли тук мацки от София, които са дистрибутори на Орифлейм и Ейвън и да живеят или работят някъде по центъра? Аз до сега си поръчвах от Разград, но Pepka вече не се занимава  с тях, а тук в София просто няма от кого да си поръчам. Една приятелка на братовчедка ми се занимава, и последно си поръчах душ гел и лосион за тяло чрез нея, но не я познавам, много се забави поръчката и .... Сега искам един ФДТ от Орифлейм и пак няма на кого да си го поръчам...луда работа  :lol: :lol: :lol: Та мисълта ми е ако някое момиче от пишещите тук е дистрибутор  да знам за по-натам да си поръчвам при нея. Ще е удобно и за двете ни :)
А мисля, че и други биха се възползвали :)
« Последна редакция: Октомври 26, 2009, 09:57:22 am от Елфи »
Re: Орифлейм и Ейвън
« Отговор #1 -: Октомври 26, 2009, 23:56:27 pm »
Мимс, утре ще ти звънна относно ФДТ, че сега е късничко ;0)
Re: Орифлейм и Ейвън
« Отговор #2 -: Октомври 27, 2009, 09:49:01 am »
И аз имам същия въпрос, ама се подвизавам в Люлин, та момичета, признайте си! Къде са дистрибуторките и има ли такива наоколо?  :lol: Не съм гледала каталози от сума ти време...
Re: Орифлейм и Ейвън
« Отговор #3 -: Октомври 27, 2009, 13:35:40 pm »
Аз съм консултант на Орифлейм и се занимавам професионално, изпълнявам поръчки в цяла София и правя консултация и тестване на кожата.Ако имате нужда ще се радвам да ви покажа каталога.
*
Re: Орифлейм и Ейвън
« Отговор #4 -: Октомври 27, 2009, 13:40:34 pm »
Каталога го има на www.oriflame.bg
*
Re: Орифлейм и Ейвън
« Отговор #5 -: Октомври 27, 2009, 13:41:52 pm »
Миме, знаем къде е каталога, даже съм си избрала ФДТ, идеята беше, че нямаше на кого да го поръчам ;)