0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Адреси на медии - копирано от Българският великден
« Отговор #21 -: Ноември 02, 2008, 17:45:13 pm »
        медии - общи:
        start@bnt.bg, news@btv.bg, darik@plov.omega.bg, fmplus@plovdiv.techno-link.com, intersat@plovdiv.techno-link.com, novini@evrocom.tv, obstestvo@maritsa.com, office@capital.bg, office@mediapool.bg, pisma@dnevnik.bg, pl24@zgb.bg, pltrud@zgb.bg, dariknews@darik.net, pressclub@bta.bg, bulgaria@mediapool.bg, editors@capital.bg, office@pari.bg, sofia.newsroom@reuters.com,  editor@novinite.com, politics@banker.bg, editors@segabg.com, radionet@radionetbg.com, fmplus@fmplus.net, office@cash.bg, 168@press.zgb.bg, trud@zgb.bg, afpsofia@afp.com, eurocomnews@cablebg.net, bbc@ibn.bg, reporters@bta.bg, focus@focus-news.net, novinar@novinar.net, politica@novinar.net, vsekiden@vsekiden.com, dnesplus@dnesplus.com, info@monitor.bg, bnr@radiovarna.com, tema@temanews.com, bgradio@uno.bg, editors@actualno.com, info@investor.bg, radio@inforadio.bg, chiefeditor@radioplovdiv.bg, news@netinfo.bg, desk@parisvesti.com, sofiavestnik@mail.bg

        медии - лични на журналисти:
        desi@vsekiden.com, aneliab@abv.bg, biliva@abv.bg, eiotova@yahoo.com, irina_alexieva@btv.bg, "Karmelita Deneva - BusinessWeek>" <DENEVA@BUSINESSWEEK.BG>, lubar@btv.bg, luboslavar@dnevnik.bg, max@m3bg.com, milenas@pari.bg, miroslavi@dnevnik.bg, nedavelkova@hotmail.com, nikolina_t@abv.bg, petrichanska@hotmail.com, watchtv@abv.bg, koritarov@vsekiden.com, yuya@abv.bg, mariadimbg@yahoo.com, ntzaneva@yahoo.com, dimitar_anestev@btv.bg, don_dj@econ.bg, sveivanov@abv.bg, dtusheva@yahoo.com, iankulovad@abv.bg

        От лични контакти
        (в скоби накрая - кой е направил контакта; емейлите са ВЕЧЕ включени по-горе в "медии - лични на журналисти, НЕ копирай оттук!!!):
        - Диана Янкулова-Тренева, iankulovad@abv.bg - БНР Хоризонт (Краси Г.)
        -  Елена Кодинова e_kodinova@egoist.bg - сп. Политика, сп.Егоист, СЕГА, Новинар (Краси Г.)
        - Desislava Apostolova, редактор, desi@vsekiden.com, tel: +359 2 969 94 83
        gsm: +359 888 241 152, fax: +359 2 943 45 32 (Краси Г.)
        - Христо Дженев, Дарик, don_dj@econ.bg, 887 419 789 (Краси Г.)
        - Светослав Иванов, Дарик, sveivanov@abv.bg, 899 964 444 (Краси Г.)
        - Диана Тушева (ТВ 7 Дни), dtusheva@yahoo.com, 887 403 713 (Краси Г.)

        Уеб-форми:
        BBC българска редакция
        Balkan Times

        Властови институции:
        infocenter@parliament.bg, uzunova@government.bg, S.Petrova@constcourt.government.bg, press@president.bg, Chairman@sac.government.bg, svetla_iv@delbg.com, pr@justice.government.bg

        Парламентарни групи и комисии:
        kei@parliament.bg, kms322@nt52.parliament.bg, kvgo@nt52.parliament.bg, ndsv@nt14.parliament.bg, bsp1@nt14.parliament.bg, ons@nt14.parliament.bg, kileva@nt14.parliament.bg, novoto_vreme@parliament.bg, pgnv@nt14.parliament.bg,

        (SDS1@nt14.parliament.bg НЕ работи!)

        Политически партии:
        ndsv@ndsv.bg, a.rizova@ndsv.bg

        Организации:
        anticorruption@online.bg, office@biba.bg

        Отделни политици:
        "Борислав Бориславов Цеков" <tzekov@novotovreme.bg>, "Величко Стойчев Клингов" <klingov@novotovreme.bg>, "Владимир Иванов Димитров" <dimitrov@novotovreme.bg>, "Господин Христов Чонков" <chonkov@novotovreme.bg>, "Емил Илиев Кошлуков" <koshlukov@novotovreme.bg>, "Клара Петкова Петрова" <petkova@novotovreme.bg>, "Ралица Ненчева Агайн" <againe@novotovreme.bg>, "Радослав Николов Коев" <koev@novotovreme.bg>, "Сийка Недялкова Димовска" <dimovska@novotovreme.bg>, "Юлияна Дончева Петкова" <doncheva@novotovreme.bg>



"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Моля да коментирате моя наистина странен случей :
« Отговор #22 -: Ноември 03, 2008, 12:53:01 pm »
Момичета, ходих на преглед-дори на 3 различни доктори тези дни за пореден път след 9-10 дни чакане и нещата са доста странни Струва ми се, че колото и да изчаквам няма шанс да се развие нормална бременност......нищо не се вижда в 2-та плодни сака, втория, който се видя едва преди 2 седмици си върви доста по-малък, счкаш е закърнял , а големия продължава с някакво изоставане да расте и е вече 2,00 см . За съжаление обаче така и нищо не се вижда нито в единия , нито в другиа и това продължава все така от началото, вече влизам в 10г.с. /трансфера ми при инвитрото беше на 17 септември/ А онази бяла мигащта точка или запетйка , която трябваше да се появи - така и не се появи до сега и при това положение ще трябва да се прави аборт според 3-мата доктори които ме гледаха до сега. Единственото, заради което докторите не настояват веднага да отивам за аборт е това че не кървя изобщо и това малко ги озадачи, но са категорични че нищо няма да излезе.  :? Моля ви да коментирате моя наистина странен случей...


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Здравейте!
« Отговор #23 -: Ноември 05, 2008, 13:36:56 pm »
Здравейте на всички! Сега се рагистрирам и смятам да се присъединя към всички Вас с най-голямо удоволствие и да бъда съпричастна! Голяма прегръдка на всяка една от Вас! Лек и ползотворен ден! :)
*
Микотичен колпит
« Отговор #24 -: Ноември 05, 2008, 14:02:49 pm »
Здравейте ,момичета при гинекологичен преглед ми откриха това микотичен колпит  ими изписаха антибиотици по време на 3 поредни цикъла .Първия цикъл да пия Флажил 3орунгал ,2 път Рулит +орунгал ,3 -я цикълЦиплофлоксацин +орунгал.Въпросът ми е има ли някой с такова нещо и как се е лекувал защото този антибиотик ми се вижда ужасно силен и не го пия ,а преди година го пих заради хламидии!Моля пишете
*
листерия и спонтанен аборт ..
« Отговор #25 -: Ноември 07, 2008, 15:40:56 pm »
 оказа се че ми е много висок титъра антитела към листерия. и понеже не може да се разбере дали е настояща или минала инфекция профилактично трябва да направя един курс лечение с антибиотици. чудя се дали все пак има някакъв начин да се разбере дали това е причина за аборта ми и като цяло може ли минала инфекция да причини аборт..  :ask: ще съм благодарна за всяка информация, която може да ми дадете по въпроса ..
аз лично нямам никакви симптоми ., а  доколкото разбрах може и да е съпътстваща инфекция на стафилококи ..:crazy:
Графиката на radosttinka
« Отговор #26 -: Ноември 08, 2008, 14:17:24 pm »
Здравейте, момичета от доста време не съм писала във форума и не съм попълвала гарфиките си в календара, но този месец мисля да меря БТ сериозно и да проверя кога е това Ову, че иначе съвсем не можем да го уцелим. Тя графиката е още в началото, но моя въпрос е - по стойностите може ли да се определи кога долу-горе мога да почна с тестовете за Ову? Чудя се защото моя МЦ всеки месец е с различна дължина, както може да е 30 дни така може и 58 :?, или да се запасявам с няколко кутии тестове и да почвам всеки ден подред :D?
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Часът на мама
« Отговор #27 -: Ноември 10, 2008, 12:43:42 pm »
Момичета, чух, че утре в Часът на мама по бтв ще говорят за донорските яйцеклетки. Не можах да разбера дали ще е на живо или запис и кой ще участва, вие знаете ли нещо повече?
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Коледа в Роман
« Отговор #28 -: Ноември 11, 2008, 14:44:12 pm »
Пускам отделна тема за организиране на инициативата за Роман.
Сформирайте работна групичка и нека да решим точно какво ще правим. Имаше предложения за библиотека, за Дядо Коледа, за лекарства, за инициатива за по-големите и т.н.
Трябва да се организира транспорт, да се съгласува дата и да се уточнят желаещите за посещение на място. Важно е да сме повече! Децата са много и имат нужда преди всичко от внимание.

В този пост ще отбелязвам набраните до момента средства.

Сметката, на която може да изпращате дарения:
Банкова сметка: ПИБ - клон Витоша
IBAN - BG10 FINV 9150 10BG N0JD TK
BIC - FINVBGSF

с основание:
- Коледа в Роман
(за подпомагане на децата в дома)

Пощенски адрес за записи:

Мария Маринова Стирянова
ул. Климент Охридски 62, ап.3
6001 Стара Загора


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Коментирайте графиката на amby
« Отговор #29 -: Ноември 12, 2008, 11:20:00 am »
Здравейте Дами,

Този месец започнах да си меря БТ, тъй като тестовете явно не искат да ми покажат +. Четох доста за БТ във форума и май ми стана ясно, но все пак искам и вие да погледнете графиката ми и да дадете мнение. Според мен тези дни е Овуто  :00001754:

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=amby

Благодаря ви предварително и успех на всички в бебеправенето  :)
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Мнения по дневника на Silvanchence
« Отговор #30 -: Ноември 13, 2008, 17:46:43 pm »
Силве, пожелавам ти успешен край на процедурата и повече спокойствие:)
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
моля,разчетете ми изследванията
« Отговор #31 -: Ноември 14, 2008, 15:18:26 pm »
Днес ми излезе кръвната картина и урината. Моля да ми ги разчетете.Благодаря предварително..

левкоцити 5,56 /4-11/
еритроцити 4,05  /4-5,5/
хемоглобин 129  /120-160/
хематокрит 0,396 /0,35 - 0,55/
ср.обем на еритроцита 97,8  /82-98/
ср.хемоглобин в еритроцита МСН 31,8  /28 - 33 /
ср.хемогл.конц. в еритр МСНС 326 /330-350/
тромбоцити 288  /140-440/
глюкоза 5,35  /3,8-6,1/

белтък отрицателен /отрицателен/
белирубин отрицателен /отрицателен/
уробилиноген неувеличен /неувеличен/
урина седимент   плоски епителни клетки

хормонални изследвания / на 3 ден от ц. /

Testosteron 0.74  nmol/l  /0,18 - 2,55/
Prolactin  181.38 mlU/l   /90 - 523/
LH       4.82  IU/l       /1,9 - 8,0/
FSH       4.08  IU/l      /2,4 - 9,3/
Estradiol  0.310  nmol/l   /0,08 - 0,79/

Най много ме притеснява, че съм малко под границата за МСНС /концентрация на хемоглобин в еритроцитите/ , някой знае ли какво означава това, защото колкото и да е странно личната ми лекарка не можа да ми каже ?!?!?!?!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
МОЛЯ ВИ,милички коментирайте графиката ми!
« Отговор #32 -: Ноември 14, 2008, 18:26:52 pm »
                          Здравейте мили момичета!                           Щте се радвам на всеки коментар на графиката ми и на вашата помощ без която надали ще мога да хвана ОВ!Благодаря ви предварително и пожелавам успех и сбъдване на мечтите на всяка една от вас! :)
прокървяване...?
« Отговор #33 -: Ноември 18, 2008, 16:40:00 pm »
Здравейте, не знам от къде да почна, може би от там че когато цикъла ми закъсня с два дни си направих тест за бременност. Резултата - имаше втора бледа чертичка, след два дни повторих теста, но пак същия резултат. Последва трети тест, различен от първите два, и за мое учудване се появи само една чертичка. И така-реших да запазя час при гинеколог, които ми препоръчаха, но се оказа че може да ме приеме след 5 дни, и така докато чакам изведнъж получих прокървяване, притесних се и не знам какво да си мисля. Цикълът ми досега не е закъснявал, а най-странното беше че вчера от мен излезе много голям съсирек, не само от кръв а имаше и нещо което не мога да ви го опиша.А на моменти се превивам от непоносими болки в корема. Просто много се уплаших, не знам имало ли е бременност, има ли я още, но утре ще разбера. Дано всичко е наред! Моля ви споделете има ли някой с подобен случай
*
Честит рожден ден, слънчице
« Отговор #34 -: Ноември 23, 2008, 01:14:34 am »
Честит рожден ден, слънчогледова! Да си жива и здрава и все така да се либите с Танас!

Поздрав най-сърдечен от твоя адаш:
http://www.youtube.com/watch?v=wKbV-q_TEVQ&feature=related

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Това на нищо не прилича!
« Отговор #35 -: Ноември 26, 2008, 16:00:28 pm »
http://dnes.dir.bg/2008/11/26/news3656155.html


ГЛЕЕЕЕЕЕДАМ И НЕ ВЯРВАМ НА УШИТЕ СИ!!! :x
*
Преди Инвитро
« Отговор #36 -: Декември 01, 2008, 10:42:49 am »
На някой да са му изписвали месец или два преди започване на процедурата L-arginin и Kalimyn. Питам защото на мен са предписани, но ме притеснява малко дозата на L-arginin, тъй като на него пише препоръчителна доза по едно хапче на ден , а на мен са ми изписани по пет. От друга страна трябва да ги пия два месеца.
*
Протест пред парламента
« Отговор #37 -: Декември 12, 2008, 17:21:08 pm »
Момичета, трябва да се вдигнем на протест пред парламента - всички, за да ни видят колко сме и за да си защитим правата. Няма да стане с картички и декларации - погледнете какво направиха в Гърция....стига само се оплаквали по форумите - и накрая - нищо.
ПРЕДЛАГАМ радикални действия - протест пред парламента, ако не го направим - нищо няма да постигнем!
Който е за, който ще дойде - нека да се включи в темата!
*
Къде са другите теми от форума?????
« Отговор #38 -: Декември 13, 2008, 20:59:40 pm »
Къде са другите теми от форума. Имам додтъп само до >Репродуктивно здраве >ПРОТЕСТ!
останалите ги няма


благодаря Ви д-р Александров
*
С надежда за много +++(29.12-4.01)
« Отговор #39 -: Декември 29, 2008, 08:31:50 am »
          НОВАТА НИ СЕДМИЧНА ТЕМА

    Светът е пълен с магия , просто трябва да го          повярвате... Така че , пожелайте си нещо ! Пожелахте ли си ? Добре . Сега го повярвайте.....с цялото си сърце !
Време е през тези седем дни да се случат много хубави неща!
Време е желанията да започнат да се сбъдват !

НАШЕТО АЛБУМЧЕ  www.snimka.bg

Потребителско име:zachatie2008
Парола: 2008



ОЧАКВАЩИ   
prinston
ambur
Kylie
keksche
jasmin_veni
kremoni
tangra
rositka13
disi
viviq
Smile_baby
hriska
rashi
denisa12251
lora20
nincho
Koleva01
Радосттинка
violeta1974
saraapl         
mimcheto_85
Simoni
svetal4y
Meggy
rossy *
nomine
Sof
radost_I
Rouzi-Anna
lqlyo
mikivl
ne6i
eveishan
NOWILKA
Jael
malkoto_dqvolche
Vickson
bebebe
ВеТи
bibicа
tanj74
siska_rs
parsi
ВиЛиЛи
naskomimi
power
mishan
viki_vat
fatalwoman
biby21
bebence
(menche)
rositka13
evita1717
lawyer
desislava`
zifri
Tanita13
eillien
snejka_7
maktub
maeto
ladytoni
an_manisto
dgina
T770
ELIana


НАШИТЕ УСПЕЛИ МАМИ   

mikivl
Люба_Бойко
zayana
parsi
bobi 2
everything_possible
veni_I_koci
dianka
Andreaivano
Mary
Saule_Nova
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙
ladybebi
sisilia
summersun
DivaRoza
adi
happymery
mpia
pukanka
Григчо
stellla
sesano
anika 85
krasiko
ruzka1
siolina
sunny_flower
Hrisig
Svetid
STL
nin4eto76
Valyoka
beny13
elenakg
Assi
_Elfita_
Olimpia
tani77
dilein
biserche
prettily
Бубе
shushenceto
tancheto
bubichka