0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
моля за мнение ..
« -: Октомври 22, 2008, 10:28:36 am »
здравейте .., преди около две седмици имах спонтанен аборт в 6 г.с .., резултата от хистологията не показа каква е била причината .., при контролния преглед обаче се установиха кистички на яйчниците ми . док смята, че това най-вероятно е била причината за аборта ми .., днес започнах лечение с Дуфастон .., взех си и билката турта. само че не можах много добре да разбера всъщност това СПКЯ ли е или не?! моля споделте опит .., приблизително колко време е необходимо за да се повлияят тези кистички..,  или това е индивидуално ..

благодаря предварително ..  :bighug:
*
Материал за спермограма-как?
« Отговор #1 -: Октомври 22, 2008, 14:12:13 pm »
Здравейте на всички,вчера ми откриха микоплазам и вече сме на антибиотик аз и мъжът ми.След като мине лечението,микробиолога при който ходя,ми каза  да си направя една контрола и мъжът ми също и му поиска сперма за изследване.Тъй като се борим за бебе,а пък аз имах една неуспешна бременност заради лекарска глупост,никога не сме правили спермограма.Лекаря ми даде едно контейнерче и каза след 3 дни въздържание да му занеса сперма.Обаче ние малко сме в неведение и се надявам вие да ни отворите очите,как да стане това?
 Като стане от сън веднага ли да напълни контейнерчето или може когато си иска през деня?Трябва ли да се измие?Първата струйка ли да занесем или трябва да пръсне настрани първо и тогава останалото в контеинера?
 Извинявам се за може би глупавите въпроси,но понеже го первим за първи път,а и аз изобщо не се сетих да питам лекаря,се надявам вие да ме упътите.Благодаря !
Забременяване по време на стимулация
« Отговор #2 -: Октомври 22, 2008, 20:23:56 pm »
Момичета,случвало ли се е на някой -забременяване докато тече подготовката за инвитро?И как стои въпроса със секса по време на стимулация?Ако споделите ще бъде интересно и полезно :)
До момичетата с мисед аборт !
« Отговор #3 -: Октомври 22, 2008, 21:55:49 pm »
Здравейте,момичета! Отварям тази тема,защото съм притеснена и объркана и се нуждая от съвет.Преди два месеца претърпях мисед аборт :balk_145:и то за втори път.Не съм предполагала,че ще ми се случи отново и затова съм решила да си направя всякакви изследвания.Моята гинеколожка ме изпраща в София-Майчин дом при д-р.Кременски,но понеже всеки ми дава различни съвети се обръщам към вас да споделите вашия опит къде сте правили такива изследвания и вашите отзиви дали сте доволни от там.Благодаря на всички предварително,които ми обърнат внимание! :balk_173:

кърмене и инвитро
« Отговор #5 -: Октомври 24, 2008, 19:33:46 pm »
Здравейте,
Имам момченце на четири месеца от успешен първи опит инвитро. Догодина съм решила да пробвам още веднъж, като този път мисля да се възползвам от Здравната каса и да кандидатствам. Проблемът ми е, че съм кърмачка и нямам намерение да спирам да кърмя, а едно от изискванията за кандидатстване са хормоналните изследвания. Въпросът ми е, това че кърмя и все още нямам менструация ще се отрази ли на хормоналните изследвания?

Благодаря предварително за отговора
*

    Masha_kiew

Сувенирка для Киева и регионов
« Отговор #6 -: Октомври 25, 2008, 16:19:49 pm »
Добрый день,
Если не нужно вам - передайте тем, кому надо!
 
Мы производим и поставляем сувенирную продукцию - от ручек до зонтов, с нанесением лого.
Наносим печатью, гравируем лазером, вышиваем крестиком :)
 
У нас есть онлайновый магазин: http://www.promo-project.com
Там можно всё заказать и получить счет на оплату.
 
Заказы отправляем DHL-UPS-FedEx, передаем автобусом или делаем попутную загрузку (если большой объем)
 
Контакты:
+38 044 228 8858, 234 5246 - Киев
+ 49 176 26 8888 56 - Германия
 
Будем рады сотрудничеству!
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
С надежда за много +++(27.10-02.11)
« Отговор #7 -: Октомври 27, 2008, 00:10:34 am »
    НОВАТА НИ СЕДМИЧНА ТЕМА

    Светът е пълен с магия , просто трябва да го    повярвате... Така че , пожелайте си нещо ! Пожелахте ли си ? Добре . Сега го повярвайте.....с цялото си сърце !
Време е през тези седем дни да се случат много хубави неща!
Време е желанията да започнат да се сбъдват !

    НАШЕТО АЛБУМЧЕ  www.snimka.bg

Потребителско име:zachatie2008
Парола: 2008

ОЧАКВАЩИ

foreva5
koleva01
ivasweet77
saraapl         
mimcheto_85
Simoni
svetal4y
Meggy
rossy *
nomine
Sof
radost_I
Luba_boiko
Rouzi-Anna
lqlyo
mikivl
ne6i
eveishan
NOWILKA
Jael
malkoto_dqvolche
Vickson
bebebe
ВеТи
bibicа
tanj74
siska_rs
parsi
ВиЛиЛи
naskomimi
power
mishan
viki_vat
fatalwoman
biby21
bebence
(menche)
rositka13
evita1717
lawyer
desislava`
zifri
Tanita13
eillien
snejka_7
maktub
maeto
ladytoni
an_manisto
dgina
zayana
T770
ELIana

НАШИТЕ УСПЕЛИ МАМИ

sweet_baby
parsi
bobi 2
Iffi13
everything_possible
veni_I_koci
dianka
Andreaivano
Mary
Saule_Nova
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙
ladybebi
sisilia
summersun
DivaRoza
adi
happymery
mpia
pukanka
Григчо
stellla
sesano
anika 85
krasiko
ruzka1
siolina
sunny_flower
Hrisig
Svetid
STL
nin4eto76
Valyoka
beny13
elenakg
Assi
_Elfita_
Olimpia
tani77
dilein
biserche
prettily
Бубе
shushenceto
kriska
tancheto
bubichka
Здравейте момичета :D Пожелавам много сбъднати желения тази седмица :P
С молба за съвет
« Отговор #8 -: Октомври 27, 2008, 14:04:32 pm »
Здравейте, има много полезна информация в сайта, за което благодаря на създателите и всички, които се включват с желание!
Имам един въпрос ... малко ме е срам, но все пак :) ... от няколко месеца съм с приятеля си, много искаме да си имаме бебе. Само че, когато сме заедно, имам чувството, че спермата му не отива в мен, а се излива навън. Не знам дали всичко или само част .. Това нормално ли е ... В началото на годината бях на гинеколог и ми каза, че всичко е нормално, мога да имам деца .. Не зная дали някой друг е имал същия проблем ... моля, ако имате съвет за мен ... Чакам Ви!
Благодаря!
Прекалено мъжки черти при момиче
« Отговор #9 -: Октомври 27, 2008, 23:35:49 pm »
Аз съм едно съвсем младо момиче и имам прекалено мъжки черти. Ето какво ме притеснява малък бюст, огромно окосмяване и въобще прекалено мъжки черти. Гласът ми е мъжки и не клони към женски, а е нещо средно. Краката ми са доста окосмени, но се търпи. Имам си епилатор, но понякога ми писва.Като се погледна в огледалото гола приличам на мъжкарана. Много се притеснявам от гласа си. Ходила съм на психолог и ми казаха че съм добре психически, а здравето ми е перфектно. След това отидох на ендокринолог и там ми препоръчаха да се явя на лека хормонална терапия - тип естрогени, защото нивото ми на тестостерон било високо и нищо чудно като стана на 40 години да ми поникне брада. Помогнете ми. Кажете ми какви медикаменти ще ми бъдат нужни за да се почувствам една добра жена и да привличам мъжете.На 24 г. съм. Живея сама. Ако сте виждали мъж със срамни устни, нещо подобно съм аз. Една мъжкарана!
кървене със съсиреци вече 2 месеца след мисед
« Отговор #10 -: Октомври 29, 2008, 12:47:43 pm »
Преди 2 месеца преживях ужасната диагноза мисед в 11-12г.с,след последвало абразио(чрез вакуум) кървях силно 10 дни,след което имах слабо кървене до преди 20 дни,когато започна силно с големи съсиреци.Лекарката ми каза, че това е явно менструацията.
Но аз съм много притеснена,защото продъжава твърде дълго време без да намалява кървенето,дори последните дни с доста силни болки.
Трудно ми е когато върша по тежка работа и много бързо се изморявам, дали това са признаци на анемия от голямата загуба на кръв???
Тъй като нямам възможност да отида до София на преглед в близките дни МОЛЯ ВИ ако някой знае инфо по въпроса да пише!

ПП.Бях на преглед на 20 ден след абразиото и всичко изглеждаше нормално.

*
Препарат за почистване на фурни
« Отговор #11 -: Октомври 29, 2008, 15:11:51 pm »
Отдавна търся решение по въпроса, но не намирам за съжаление.
Някои има ли информация за изпитан препарат за чистене на фурни от мазнини, както и от загоряло.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Препарат за почистване на фурни
« Отговор #12 -: Октомври 29, 2008, 15:13:03 pm »
Отдавна търся решение по въпроса, но не намирам за съжаление.
Някои има ли информация за изпитан препарат за чистене на фурни от мазнини, както и от загоряло.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    sesi

  • ***
  • 218
  • Прави добро и ще получиш добро!
Бременност и високо кръвно
« Отговор #13 -: Октомври 29, 2008, 15:13:58 pm »
Здравейте момичета и аз бях няколко дни със зацапване но си спря от самосебеси,вчера бях на консултация и аиде пак проблем с кръвното 140-80 незнам вече какво да правя пия допегит 2 по 1/2 а от днес сутрин 1/2 вечер 1 някои имал ли е подобен проблем пишете моля ви.
Сега съм в 16г.с в петък съм на консултация и пак ще пиша.
Благодаря ви предварително че ви има,успех на всички
*
Препарат за почистване на фурни
« Отговор #14 -: Октомври 29, 2008, 15:21:33 pm »
Много моля да споделите опит, защото аз нещо не успявам да се справя с моята фурна.
Много препарати съм използвала, но досега никой не е вършил качествено работа.
Отделно преди няколко дни, ми загоря на пода сладък сос и няма изчистване. Не смея да пусна фурната, за да не запечата още повече загорялото.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Препарат за почистване на фурни
« Отговор #15 -: Октомври 29, 2008, 15:24:51 pm »
Много моля да споделите опит, защото аз нещо не успявам да се справя с моята фурна.
Много препарати съм използвала, но досега никой не е вършил качествено работа.
Отделно преди няколко дни, ми загоря на пода сладък сос и няма изчистване. Не смея да пусна фурната, за да не запечата още повече загорялото.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Каква песен пеете на детето си?
« Отговор #16 -: Октомври 30, 2008, 22:24:42 pm »
На моето дете се харесва "Сладкопойна чучулига!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Честит 1ви Рожден Ден на Боян, на Мама Коки!
« Отговор #17 -: Октомври 31, 2008, 16:34:12 pm »
:balk_16:Честит 1ви и Незабравим Ден Рожден,  :balk_184:Боби!



Мило дете, желаем ти здраве, желаем ти  :sunshine:,
безгрижни детски дни и послушни :flower:Мама и Тате!

 :wave:

:balk_5:Мишанка и :balk_2:Митак



Извиняваме се на набора, на 4 дневна патерица му чиститим! :oops:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Естрофем и нежелани реакции
« Отговор #18 -: Ноември 01, 2008, 09:44:59 am »
Здравейте момичета!
Пия естрофем от 1 месец, 3х1 на ден до 16 ден и тогава включвам и дуфастон 2х1 за десет дни.Въпроса ми е следния? Възможно ли е от естрофема да имам безсъние и вследствие на това главоболие.От една седмица съм с главоболие и ако не пия нещо болкоуспокояващо главата ще ми се пръсне.
Чета в листовката за естрофема като странични реакции са посочени безсъние ,главоболие и разни подобни.
Споделете как е при вас.Ще бъда благодарна да обменим мнения.
Предварително благодаря.

донор на яйцеклетки
« Отговор #19 -: Ноември 01, 2008, 17:47:29 pm »
здравейте момичета за първи път пиша имам нужда от помощ знае ли някоя как да търся донор моля пишете ми
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Адреси на медии - копирано от Българският великден
« Отговор #21 -: Ноември 02, 2008, 17:45:13 pm »
        медии - общи:
        start@bnt.bg, news@btv.bg, darik@plov.omega.bg, fmplus@plovdiv.techno-link.com, intersat@plovdiv.techno-link.com, novini@evrocom.tv, obstestvo@maritsa.com, office@capital.bg, office@mediapool.bg, pisma@dnevnik.bg, pl24@zgb.bg, pltrud@zgb.bg, dariknews@darik.net, pressclub@bta.bg, bulgaria@mediapool.bg, editors@capital.bg, office@pari.bg, sofia.newsroom@reuters.com,  editor@novinite.com, politics@banker.bg, editors@segabg.com, radionet@radionetbg.com, fmplus@fmplus.net, office@cash.bg, 168@press.zgb.bg, trud@zgb.bg, afpsofia@afp.com, eurocomnews@cablebg.net, bbc@ibn.bg, reporters@bta.bg, focus@focus-news.net, novinar@novinar.net, politica@novinar.net, vsekiden@vsekiden.com, dnesplus@dnesplus.com, info@monitor.bg, bnr@radiovarna.com, tema@temanews.com, bgradio@uno.bg, editors@actualno.com, info@investor.bg, radio@inforadio.bg, chiefeditor@radioplovdiv.bg, news@netinfo.bg, desk@parisvesti.com, sofiavestnik@mail.bg

        медии - лични на журналисти:
        desi@vsekiden.com, aneliab@abv.bg, biliva@abv.bg, eiotova@yahoo.com, irina_alexieva@btv.bg, "Karmelita Deneva - BusinessWeek>" <DENEVA@BUSINESSWEEK.BG>, lubar@btv.bg, luboslavar@dnevnik.bg, max@m3bg.com, milenas@pari.bg, miroslavi@dnevnik.bg, nedavelkova@hotmail.com, nikolina_t@abv.bg, petrichanska@hotmail.com, watchtv@abv.bg, koritarov@vsekiden.com, yuya@abv.bg, mariadimbg@yahoo.com, ntzaneva@yahoo.com, dimitar_anestev@btv.bg, don_dj@econ.bg, sveivanov@abv.bg, dtusheva@yahoo.com, iankulovad@abv.bg

        От лични контакти
        (в скоби накрая - кой е направил контакта; емейлите са ВЕЧЕ включени по-горе в "медии - лични на журналисти, НЕ копирай оттук!!!):
        - Диана Янкулова-Тренева, iankulovad@abv.bg - БНР Хоризонт (Краси Г.)
        -  Елена Кодинова e_kodinova@egoist.bg - сп. Политика, сп.Егоист, СЕГА, Новинар (Краси Г.)
        - Desislava Apostolova, редактор, desi@vsekiden.com, tel: +359 2 969 94 83
        gsm: +359 888 241 152, fax: +359 2 943 45 32 (Краси Г.)
        - Христо Дженев, Дарик, don_dj@econ.bg, 887 419 789 (Краси Г.)
        - Светослав Иванов, Дарик, sveivanov@abv.bg, 899 964 444 (Краси Г.)
        - Диана Тушева (ТВ 7 Дни), dtusheva@yahoo.com, 887 403 713 (Краси Г.)

        Уеб-форми:
        BBC българска редакция
        Balkan Times

        Властови институции:
        infocenter@parliament.bg, uzunova@government.bg, S.Petrova@constcourt.government.bg, press@president.bg, Chairman@sac.government.bg, svetla_iv@delbg.com, pr@justice.government.bg

        Парламентарни групи и комисии:
        kei@parliament.bg, kms322@nt52.parliament.bg, kvgo@nt52.parliament.bg, ndsv@nt14.parliament.bg, bsp1@nt14.parliament.bg, ons@nt14.parliament.bg, kileva@nt14.parliament.bg, novoto_vreme@parliament.bg, pgnv@nt14.parliament.bg,

        (SDS1@nt14.parliament.bg НЕ работи!)

        Политически партии:
        ndsv@ndsv.bg, a.rizova@ndsv.bg

        Организации:
        anticorruption@online.bg, office@biba.bg

        Отделни политици:
        "Борислав Бориславов Цеков" <tzekov@novotovreme.bg>, "Величко Стойчев Клингов" <klingov@novotovreme.bg>, "Владимир Иванов Димитров" <dimitrov@novotovreme.bg>, "Господин Христов Чонков" <chonkov@novotovreme.bg>, "Емил Илиев Кошлуков" <koshlukov@novotovreme.bg>, "Клара Петкова Петрова" <petkova@novotovreme.bg>, "Ралица Ненчева Агайн" <againe@novotovreme.bg>, "Радослав Николов Коев" <koev@novotovreme.bg>, "Сийка Недялкова Димовска" <dimovska@novotovreme.bg>, "Юлияна Дончева Петкова" <doncheva@novotovreme.bg>



"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Моля да коментирате моя наистина странен случей :
« Отговор #22 -: Ноември 03, 2008, 12:53:01 pm »
Момичета, ходих на преглед-дори на 3 различни доктори тези дни за пореден път след 9-10 дни чакане и нещата са доста странни Струва ми се, че колото и да изчаквам няма шанс да се развие нормална бременност......нищо не се вижда в 2-та плодни сака, втория, който се видя едва преди 2 седмици си върви доста по-малък, счкаш е закърнял , а големия продължава с някакво изоставане да расте и е вече 2,00 см . За съжаление обаче така и нищо не се вижда нито в единия , нито в другиа и това продължава все така от началото, вече влизам в 10г.с. /трансфера ми при инвитрото беше на 17 септември/ А онази бяла мигащта точка или запетйка , която трябваше да се появи - така и не се появи до сега и при това положение ще трябва да се прави аборт според 3-мата доктори които ме гледаха до сега. Единственото, заради което докторите не настояват веднага да отивам за аборт е това че не кървя изобщо и това малко ги озадачи, но са категорични че нищо няма да излезе.  :? Моля ви да коментирате моя наистина странен случей...


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Здравейте!
« Отговор #23 -: Ноември 05, 2008, 13:36:56 pm »
Здравейте на всички! Сега се рагистрирам и смятам да се присъединя към всички Вас с най-голямо удоволствие и да бъда съпричастна! Голяма прегръдка на всяка една от Вас! Лек и ползотворен ден! :)
*
Микотичен колпит
« Отговор #24 -: Ноември 05, 2008, 14:02:49 pm »
Здравейте ,момичета при гинекологичен преглед ми откриха това микотичен колпит  ими изписаха антибиотици по време на 3 поредни цикъла .Първия цикъл да пия Флажил 3орунгал ,2 път Рулит +орунгал ,3 -я цикълЦиплофлоксацин +орунгал.Въпросът ми е има ли някой с такова нещо и как се е лекувал защото този антибиотик ми се вижда ужасно силен и не го пия ,а преди година го пих заради хламидии!Моля пишете
*
листерия и спонтанен аборт ..
« Отговор #25 -: Ноември 07, 2008, 15:40:56 pm »
 оказа се че ми е много висок титъра антитела към листерия. и понеже не може да се разбере дали е настояща или минала инфекция профилактично трябва да направя един курс лечение с антибиотици. чудя се дали все пак има някакъв начин да се разбере дали това е причина за аборта ми и като цяло може ли минала инфекция да причини аборт..  :ask: ще съм благодарна за всяка информация, която може да ми дадете по въпроса ..
аз лично нямам никакви симптоми ., а  доколкото разбрах може и да е съпътстваща инфекция на стафилококи ..:crazy:
Графиката на radosttinka
« Отговор #26 -: Ноември 08, 2008, 14:17:24 pm »
Здравейте, момичета от доста време не съм писала във форума и не съм попълвала гарфиките си в календара, но този месец мисля да меря БТ сериозно и да проверя кога е това Ову, че иначе съвсем не можем да го уцелим. Тя графиката е още в началото, но моя въпрос е - по стойностите може ли да се определи кога долу-горе мога да почна с тестовете за Ову? Чудя се защото моя МЦ всеки месец е с различна дължина, както може да е 30 дни така може и 58 :?, или да се запасявам с няколко кутии тестове и да почвам всеки ден подред :D?
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Часът на мама
« Отговор #27 -: Ноември 10, 2008, 12:43:42 pm »
Момичета, чух, че утре в Часът на мама по бтв ще говорят за донорските яйцеклетки. Не можах да разбера дали ще е на живо или запис и кой ще участва, вие знаете ли нещо повече?
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Коледа в Роман
« Отговор #28 -: Ноември 11, 2008, 14:44:12 pm »
Пускам отделна тема за организиране на инициативата за Роман.
Сформирайте работна групичка и нека да решим точно какво ще правим. Имаше предложения за библиотека, за Дядо Коледа, за лекарства, за инициатива за по-големите и т.н.
Трябва да се организира транспорт, да се съгласува дата и да се уточнят желаещите за посещение на място. Важно е да сме повече! Децата са много и имат нужда преди всичко от внимание.

В този пост ще отбелязвам набраните до момента средства.

Сметката, на която може да изпращате дарения:
Банкова сметка: ПИБ - клон Витоша
IBAN - BG10 FINV 9150 10BG N0JD TK
BIC - FINVBGSF

с основание:
- Коледа в Роман
(за подпомагане на децата в дома)

Пощенски адрес за записи:

Мария Маринова Стирянова
ул. Климент Охридски 62, ап.3
6001 Стара Загора


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Коментирайте графиката на amby
« Отговор #29 -: Ноември 12, 2008, 11:20:00 am »
Здравейте Дами,

Този месец започнах да си меря БТ, тъй като тестовете явно не искат да ми покажат +. Четох доста за БТ във форума и май ми стана ясно, но все пак искам и вие да погледнете графиката ми и да дадете мнение. Според мен тези дни е Овуто  :00001754:

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=amby

Благодаря ви предварително и успех на всички в бебеправенето  :)
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Мнения по дневника на Silvanchence
« Отговор #30 -: Ноември 13, 2008, 17:46:43 pm »
Силве, пожелавам ти успешен край на процедурата и повече спокойствие:)
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
моля,разчетете ми изследванията
« Отговор #31 -: Ноември 14, 2008, 15:18:26 pm »
Днес ми излезе кръвната картина и урината. Моля да ми ги разчетете.Благодаря предварително..

левкоцити 5,56 /4-11/
еритроцити 4,05  /4-5,5/
хемоглобин 129  /120-160/
хематокрит 0,396 /0,35 - 0,55/
ср.обем на еритроцита 97,8  /82-98/
ср.хемоглобин в еритроцита МСН 31,8  /28 - 33 /
ср.хемогл.конц. в еритр МСНС 326 /330-350/
тромбоцити 288  /140-440/
глюкоза 5,35  /3,8-6,1/

белтък отрицателен /отрицателен/
белирубин отрицателен /отрицателен/
уробилиноген неувеличен /неувеличен/
урина седимент   плоски епителни клетки

хормонални изследвания / на 3 ден от ц. /

Testosteron 0.74  nmol/l  /0,18 - 2,55/
Prolactin  181.38 mlU/l   /90 - 523/
LH       4.82  IU/l       /1,9 - 8,0/
FSH       4.08  IU/l      /2,4 - 9,3/
Estradiol  0.310  nmol/l   /0,08 - 0,79/

Най много ме притеснява, че съм малко под границата за МСНС /концентрация на хемоглобин в еритроцитите/ , някой знае ли какво означава това, защото колкото и да е странно личната ми лекарка не можа да ми каже ?!?!?!?!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
МОЛЯ ВИ,милички коментирайте графиката ми!
« Отговор #32 -: Ноември 14, 2008, 18:26:52 pm »
                          Здравейте мили момичета!                           Щте се радвам на всеки коментар на графиката ми и на вашата помощ без която надали ще мога да хвана ОВ!Благодаря ви предварително и пожелавам успех и сбъдване на мечтите на всяка една от вас! :)
прокървяване...?
« Отговор #33 -: Ноември 18, 2008, 16:40:00 pm »
Здравейте, не знам от къде да почна, може би от там че когато цикъла ми закъсня с два дни си направих тест за бременност. Резултата - имаше втора бледа чертичка, след два дни повторих теста, но пак същия резултат. Последва трети тест, различен от първите два, и за мое учудване се появи само една чертичка. И така-реших да запазя час при гинеколог, които ми препоръчаха, но се оказа че може да ме приеме след 5 дни, и така докато чакам изведнъж получих прокървяване, притесних се и не знам какво да си мисля. Цикълът ми досега не е закъснявал, а най-странното беше че вчера от мен излезе много голям съсирек, не само от кръв а имаше и нещо което не мога да ви го опиша.А на моменти се превивам от непоносими болки в корема. Просто много се уплаших, не знам имало ли е бременност, има ли я още, но утре ще разбера. Дано всичко е наред! Моля ви споделете има ли някой с подобен случай
*
Честит рожден ден, слънчице
« Отговор #34 -: Ноември 23, 2008, 01:14:34 am »
Честит рожден ден, слънчогледова! Да си жива и здрава и все така да се либите с Танас!

Поздрав най-сърдечен от твоя адаш:
http://www.youtube.com/watch?v=wKbV-q_TEVQ&feature=related

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Това на нищо не прилича!
« Отговор #35 -: Ноември 26, 2008, 16:00:28 pm »
http://dnes.dir.bg/2008/11/26/news3656155.html


ГЛЕЕЕЕЕЕДАМ И НЕ ВЯРВАМ НА УШИТЕ СИ!!! :x
*
Преди Инвитро
« Отговор #36 -: Декември 01, 2008, 10:42:49 am »
На някой да са му изписвали месец или два преди започване на процедурата L-arginin и Kalimyn. Питам защото на мен са предписани, но ме притеснява малко дозата на L-arginin, тъй като на него пише препоръчителна доза по едно хапче на ден , а на мен са ми изписани по пет. От друга страна трябва да ги пия два месеца.
*
Протест пред парламента
« Отговор #37 -: Декември 12, 2008, 17:21:08 pm »
Момичета, трябва да се вдигнем на протест пред парламента - всички, за да ни видят колко сме и за да си защитим правата. Няма да стане с картички и декларации - погледнете какво направиха в Гърция....стига само се оплаквали по форумите - и накрая - нищо.
ПРЕДЛАГАМ радикални действия - протест пред парламента, ако не го направим - нищо няма да постигнем!
Който е за, който ще дойде - нека да се включи в темата!
*
Къде са другите теми от форума?????
« Отговор #38 -: Декември 13, 2008, 20:59:40 pm »
Къде са другите теми от форума. Имам додтъп само до >Репродуктивно здраве >ПРОТЕСТ!
останалите ги няма


благодаря Ви д-р Александров
*
С надежда за много +++(29.12-4.01)
« Отговор #39 -: Декември 29, 2008, 08:31:50 am »
          НОВАТА НИ СЕДМИЧНА ТЕМА

    Светът е пълен с магия , просто трябва да го          повярвате... Така че , пожелайте си нещо ! Пожелахте ли си ? Добре . Сега го повярвайте.....с цялото си сърце !
Време е през тези седем дни да се случат много хубави неща!
Време е желанията да започнат да се сбъдват !

НАШЕТО АЛБУМЧЕ  www.snimka.bg

Потребителско име:zachatie2008
Парола: 2008



ОЧАКВАЩИ   
prinston
ambur
Kylie
keksche
jasmin_veni
kremoni
tangra
rositka13
disi
viviq
Smile_baby
hriska
rashi
denisa12251
lora20
nincho
Koleva01
Радосттинка
violeta1974
saraapl         
mimcheto_85
Simoni
svetal4y
Meggy
rossy *
nomine
Sof
radost_I
Rouzi-Anna
lqlyo
mikivl
ne6i
eveishan
NOWILKA
Jael
malkoto_dqvolche
Vickson
bebebe
ВеТи
bibicа
tanj74
siska_rs
parsi
ВиЛиЛи
naskomimi
power
mishan
viki_vat
fatalwoman
biby21
bebence
(menche)
rositka13
evita1717
lawyer
desislava`
zifri
Tanita13
eillien
snejka_7
maktub
maeto
ladytoni
an_manisto
dgina
T770
ELIana


НАШИТЕ УСПЕЛИ МАМИ   

mikivl
Люба_Бойко
zayana
parsi
bobi 2
everything_possible
veni_I_koci
dianka
Andreaivano
Mary
Saule_Nova
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙
ladybebi
sisilia
summersun
DivaRoza
adi
happymery
mpia
pukanka
Григчо
stellla
sesano
anika 85
krasiko
ruzka1
siolina
sunny_flower
Hrisig
Svetid
STL
nin4eto76
Valyoka
beny13
elenakg
Assi
_Elfita_
Olimpia
tani77
dilein
biserche
prettily
Бубе
shushenceto
tancheto
bubichka   

Моля помагайте ми с графиката
« Отговор #40 -: Януари 05, 2009, 13:42:51 pm »
Здравейте мили момичета. Много ще се радвам ако ми помагате с разчитането на графиката, защото аз вече съм доста объркана и притеснена дали имам овулация. :?

Благодаря ви и пожелавам на всички, които очакват скоро да видят двете чертички на теста за бременност.  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
искам да попитам
« Отговор #41 -: Януари 07, 2009, 17:37:40 pm »
Здравейте на всички аз съм от съвсем скро във форума и сега се престраших да ви пиша.
Искам да попитам да ли някои е запознат с това кога може да се забременее след приклучването не личение на хипатит ц и колко време трябва да се изчака.Аз съм го приклучила преди 6 месеца успешно но незнам дали е достатъчно времето

Благодаря