0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #440 -: Ноември 16, 2009, 14:37:03 pm »
Добре, ще чакаме  :D .
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #441 -: Ноември 16, 2009, 17:30:37 pm »
Здравей те момичета!
Аз днес бях в клиниката и беше невероятна лудница. Дори отменят часове защото не може да се прегледат всички.
На мен ми установиха проблем с щитовидната жлеза и сега трябва първо да я оправим нея!Бебеправенето ще го отложим за новата година! :balk_600:
silvanchence днес ми записаха час за м.Януари.Записват часове след 15 януари.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #442 -: Ноември 16, 2009, 19:19:08 pm »
И аз бях днес в клиниката , и падна голямооо чакане за инжекциите !Голям кошмар е това!Моят преглед приключи в 9 ч., преди това бях дала кръв и от 9 до 15,30 се мотах около клиниката , за да изчакам инжекцията .....Направо може да луднеш през това време  :wink:
Сега по същество някой може ли да ми напише реф.стойности на Пролактин в клиника Малинов ?
Имам и един странен въпрос , откакто съм в стимулация чувствам постоянно , че всеки момент ще ми дойде цикълът и ми е странно това усещане ...И още нещо имам чувството , че все нещо ми "изтича" , дали това са нормални неща за стимулация или има някакъв проблем при мен ?
Благодаря момичета предварително !
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #443 -: Ноември 16, 2009, 19:21:16 pm »

Сега по същество някой може ли да ми напише реф.стойности на Пролактин в клиника Малинов ?

/29.46 - 513.04/
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #444 -: Ноември 16, 2009, 19:35:07 pm »

Сега по същество някой може ли да ми напише реф.стойности на Пролактин в клиника Малинов ?

/29.46 - 513.04/

А моят защо е 15,48  8O 8O 8O
По принцип изследвах 2 пъти Пролактин в моя град и два пъти беше над нормата единият път доста /тогава съм нямала ОВУ/, а последният път малко над , но все пак си беше повече и затова д-р Стаменов ми назначи Достинекс по 1 табл.на всеки 4-ти ден , пила съм 3 общо до сега ...
Дали няма грешка , възможно ли е за 10 дни да се промени така , нещо не ми се вярва ...Докторите не ми казаха да спра да пия Достинекса , а би трябвало щом е паднал така , нали ?
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #445 -: Ноември 16, 2009, 20:50:43 pm »
Щом е паднал толкова, или ще ти намалят дозата или ще го спрат.Ти показа ли изследването на док?
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #446 -: Ноември 16, 2009, 20:59:02 pm »
Щом е паднал толкова, или ще ти намалят дозата или ще го спрат.Ти показа ли изследването на док?

То е при тях записано на картона ми , но с тях не съм се виждала днес , защото прегледа ми беше преди да е излязъл резулата , после бях само на инжекция  :needleani:!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #447 -: Ноември 16, 2009, 21:18:19 pm »
Ами на следващия преглед той ще ти каже какво да правиш. Предполагам ще е скоро щом си в стимулация.Не се притеснявай.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #448 -: Ноември 16, 2009, 21:43:38 pm »
Ами на следващия преглед той ще ти каже какво да правиш. Предполагам ще е скоро щом си в стимулация.Не се притеснявай.
Да да , в сряда съм отново на преглед и тогава ще попитам !
Благодаря ти Radosst!

А някой ще се включи ли с отговор на другите въпроси от поста ми , защото ме притесняват и те !
Явно съм доста стресната предвид това че ми е първо инвитро ... съжалявам  :(
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #449 -: Ноември 16, 2009, 22:17:32 pm »
Имам и един странен въпрос , откакто съм в стимулация чувствам постоянно , че всеки момент ще ми дойде цикълът и ми е странно това усещане ...И още нещо имам чувството , че все нещо ми "изтича" , дали това са нормални неща за стимулация или има някакъв проблем при мен ?
Благодаря момичета предварително !
Нормално е да имаш придърпвания,бодежи и т.н.ниско долу,от фоликулите е,които нарастват и създават такива усещания.
Течението също е нормално да го има с наближаване на пункция/овулация.
Не се стресирай и напрягай излишно,повече спокойствие и положителни мисли.
Успех.
« Последна редакция: Ноември 16, 2009, 22:19:47 pm от ninkata1 »

Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #450 -: Ноември 16, 2009, 22:18:13 pm »
evita1717, наистина си доста стресната и наистина предвид това, че ти е първо ин-витро(дано ти е последно). По повод останалите ти притенения- да, нормално е да усещаш дискомфорт като пред цикъл, нали все пак в яйчниците ти се развиват повече от обикновения брой яйцеклетки, и то стимулирани...от хормони...А това, коети ти "изтича" също е нормално, дори е добре( не мога да го обясня, но е от лигавицата). За собствено успокоение в сряда като идеш на предлед, не се дръж като гърмян заек(да не ми се обидиш за това сравнение), а си влез в правото на пациент и си задай някое друго въпросче на Док. Пожелавам ти много успешен финал на процедурата. А в кой ден на стимулация си?
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #451 -: Ноември 17, 2009, 09:49:39 am »
Здравей те момичета!
Аз днес бях в клиниката и беше невероятна лудница. Дори отменят часове защото не може да се прегледат всички.

Как отменят часове, за следващия ден ли.

Аз винаги си записвам часове късно вечер след работа и веднъж чух секретарката, че понякога лекаря отменя всички късни часове, защото е пренатоварено, затова се притеснявам пак.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #452 -: Ноември 17, 2009, 17:13:15 pm »
Казаха,че д-р разглежда графиците и сам преценява кои часове да остави. Много са станали пациентките му и не може да се успява. Така поне чух да казват на една жена от Шумен която я върнаха заради отменен час.
Аз лично винаги предпочитам по-рани часове защото съм от Русе и ми е по-удобно.
 
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #453 -: Ноември 17, 2009, 17:57:16 pm »
Казаха,че д-р разглежда графиците и сам преценява кои часове да остави. Много са станали пациентките му и не може да се успява.

На мен ми се обадиха в понеделника преди да тръгнат за последния си семинар за отмяна на часа, а ми беше много важен прегледа, имах късен час.

А на някой още обаждали ли са се за отмяна на час късен.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #454 -: Ноември 17, 2009, 23:28:04 pm »
Да на мен,имах час за 16.11.09 от 13.20 но в неделя ми се обади секретаркада да не ходя ...  :(
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #455 -: Ноември 18, 2009, 09:33:21 am »
Да ви питам, за следващата година успявате ли да си запишете часове?

Аз като ходих преди време, бях си изчислила кога през януари да ми е часа, и секретарката каза, че още не записват часове.
[/quot
 osi_9
Утре ще ходя до клиниката, да пробвам да си запиша час за януари, ако не бързаш ще дам информация по въпроса в сряда.   :balk_122:
Здравейте, вчера опитах да си запиша час за д-р Персенска за Януари месец, но ми отговориха, че все още не са започнали да записват часове за януари, да се обадя в началото на декември. Направи ми впечатление, че чакащите не са толкова много, колкото обикновенно, може би се дължи на това, че част от прегледите вече се правят на първия етаж. 8)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #456 -: Ноември 18, 2009, 11:34:27 am »
Имам въпросче към приключилите опит по фонда.
Дадоха ми подпечатан лист за изследване на хормони, почти приключих с опита, няма да ми трябва листчето.
На кого предадохте вашето? И взеха ли ви го изобщо?
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #457 -: Ноември 18, 2009, 11:50:30 am »
Имам въпросче към приключилите опит по фонда.
Дадоха ми подпечатан лист за изследване на хормони, почти приключих с опита, няма да ми трябва листчето.
На кого предадохте вашето? И взеха ли ви го изобщо?
Аз използвах възможността и за 10-те хормона и на последното изследване ми взеха листа в лабораторията. Наложи се да изследвам още 1 хормон и го платих.
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #458 -: Ноември 18, 2009, 14:09:31 pm »
Имам въпросче към приключилите опит по фонда.
Дадоха ми подпечатан лист за изследване на хормони, почти приключих с опита, няма да ми трябва листчето.
На кого предадохте вашето? И взеха ли ви го изобщо?
и на мен ми го взеха в лабораторията. ако не си ползвала хормони питай за по-сигурно къде да го оставиш, ако си ползвала в лабораторията защото там се отчитат паричките. успех и положителен резултат ти пожелавам.
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #459 -: Ноември 18, 2009, 17:28:10 pm »
А как вървят часовете при д-р Стаменов сега, има ли голямо закъснение пак, в смисъл, ако часа е за 18., в колко извикват.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.