0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните №47
« Отговор #40 -: Октомври 07, 2009, 10:32:15 am »
Момичета, разбирам, че и Klem4e е родила в понеделник през нощта. Дано някой се включи с новини за нея :))Да и честито бебонче! Живи здрави да са!!! :))
колко хубаво - бебета валят във Варна :)) Дай боже, такова щастие всекиму :))


п.п
Към модераторите, не пускам нова темачика в подфорума "честито", т.к нямам инфо за новата мама :))


*
Re: Тема на бременните №47
« Отговор #41 -: Октомври 07, 2009, 11:14:01 am »
Още една дългоочаквана новина,дано да са добре и Клемче и малкото й момченце!
« Последна редакция: Октомври 07, 2009, 11:43:25 am от TINI78 »

*
Re: Тема на бременните №47
« Отговор #42 -: Октомври 07, 2009, 11:38:28 am »
Ех че хубави новини! :D
Да са живи и здрави мама Клемче и малкия беборан!

Аз днес съм на жк да видим нашата беба как е.Снощи така риткаше,че чак коремчето ми подскачаше и няма да ви казвам какво удовостие беше за нашия тати :D

Re: Тема на бременните №47
« Отговор #43 -: Октомври 07, 2009, 12:07:31 pm »
Страхотна новина, дано Klem4e и малката са живи и здрави и всичко с тях е наред  :) Ще чакаме новини  :)
dion пожелавам ви на прегледа да видите вашето ембрионче и всичко да е наред ! Обикновено тук се ходи на преглед най- рано 10 дни след закъснение на цикъла, а сърчице се чува към 7-8 г.с.
*
Re: Тема на бременните №47
« Отговор #44 -: Октомври 07, 2009, 13:20:59 pm »
По последни данни,Клемче би трябвало да има момченце :wink:

*

    diva73

  • ***
  • 152
  • Вярвах и успях!
Re: Тема на бременните №47
« Отговор #45 -: Октомври 07, 2009, 13:31:27 pm »
има подфорум Честито в този за Дългоочаквана бременност, благодаря че го ползвате по предназначение  :D
Извинявам се за спама, не намерих отделна тема за Светлето, а исках да й честитя.

Чух се с Клемче набързо, не знам подробности, каза само най важното, че тя и малкия мъж са добре.  :)
Моля, който може да пусне отделна темичка и за мама Клемче. Предварително благодаря!
Господи, благодаря ти!!!
*
Re: Тема на бременните №47
« Отговор #46 -: Октомври 07, 2009, 13:49:57 pm »
Здравейте, момичета. :D

Отдавна не съм писала, понеже бях в командировка, а то тук имало страхотни новини...

Много се радвам, че Светлето и Клемче вече са се срещнали с прекрасните си бебоци!!! Да са им живи и здрави и дано скоро всяка една от нас, когато й дойде времето, гушне соето/своите бебе/ бебета.

При мен засега всичко е наред. Не съм прокървявала отново. Само един-два дена имах малко кафеникаво зацапване, ама моят доктор каза, че не било притеснително. Вече прекратявам пътуванията със самолет, колкото и да са недоволни шефовете ми. Иначе бебка (която вече си има и име- Ивана) е добре и не спира да рита за мое голямо облекчение. Резултатите ми за втория триместър са добри. Нямам анемия, нито диабет. В края на този месец започвам да посещавам часове за бъдещи родители и подготовка за раждането. Тук се дават от здравната каса и нямам търпение да се запозная с други майки, които ще раждат по същото време, когато и аз.

Пожелавам на момичетата, които броят дните до дългоочакваната среща с малките си сладури, безпроблемно раждане. На всички останали момичета- да се наслаждават на една лека и безпроблемна бременност.


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: Тема на бременните №47
« Отговор #47 -: Октомври 07, 2009, 14:39:45 pm »
Момичета, безкрайно ви благодаря за вниманието, пожеланията усмивките и доброто настроение, с които ме зареждате в момента. Аз все още съм в болницата, вече знаете, че родих в понеделник следобед.Сега ви моля да стискате палци за моята малка Вяра, която е в кувъоз, на палатка.... и която аз самата видях за първи път само преди два часа. Молете се с мен тя да се стъбилизира по-бързо и да си я гушнем във къщи!
Все още не съм си сменила лентичката.....
Клеми ми се обади, тя също е тук,родила - нормално-в понеделник късно вечерта. Мъжът се казва Тодор и мисля след обед да сляза да ги видя, а после мога да ви напиша подробности.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните №47
« Отговор #48 -: Октомври 07, 2009, 14:45:11 pm »
Момичета, безкрайно ви благодаря за вниманието, пожеланията усмивките и доброто настроение, с които ме зареждате в момента. Аз все още съм в болницата, вече знаете, че родих в понеделник следобед.Сега ви моля да стискате палци за моята малка Вяра, която е в кувъоз, на палатка.... и която аз самата видях за първи път само преди два часа. Молете се с мен тя да се стъбилизира по-бързо и да си я гушнем във къщи!
Все още не съм си сменила лентичката.....
Клеми ми се обади, тя също е тук,родила - нормално-в понеделник късно вечерта. Мъжът се казва Тодор и мисля след обед да сляза да ги видя, а после мога да ви напиша подробности.

Миличка, аз съм с теб (с Вас)! Можеш да разчиташ на мен! Господи помогни им и ги пази! Помогни на мъничката Вяра, да се пребори, като мама, която непрестана да вярва, че един ден ще бъде мама на две принцески  :D. честито Светле, още веднъж, и оттук! Обичкам си те .. ти знаеш де :))


*
Re: Тема на бременните №47
« Отговор #49 -: Октомври 07, 2009, 15:02:42 pm »
Светле,
Ще се моля малката Вяра скоро да е в ръцете ти и всички да се приберете вкъщи при тати и кака....


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
Re: Тема на бременните №47
« Отговор #50 -: Октомври 07, 2009, 15:09:17 pm »
Светле,рабира се че сме с теб и се молим Вяра по-скоро да е в обятията ти :hug2:
Чакаме повече новини за Клемче :)

Re: Тема на бременните №47
« Отговор #51 -: Октомври 07, 2009, 15:41:09 pm »
Altevs от сърце и душа се моля за твоето малко борбено момиченце и съм сигурна, че скоро тя ще е добре и ще се гушкате на воля !!!
Дано имаме новини и от Клемче скоро и тя и малкият мъж да са добре  :)
Re: Тема на бременните №47
« Отговор #52 -: Октомври 07, 2009, 17:33:21 pm »
Altevs моля се за товето момиченце с цялото си сърце, сигурна съм, че съвсем скоро ще си я гушкаш спокойна :)
Да е жив и здрав малкия мъж на Клемче и дано скоро имаме новини от нея :)
[/url][/url]
Re: Тема на бременните №47
« Отговор #53 -: Октомври 07, 2009, 18:02:11 pm »
Преди да са ни набили модераторите  :lol:, да ви кажа, че видях Клемче и Тодор  :lol:. Тошето е решил да се появи в понеделник в 22часа вечерта, бързайки и изненадвайки своите родители. Мама го е отгледала до 2 870гк и 47см. Вече са добре, въпреки, че мама изпитва доста болка при сядане  :D. И да ви напиша и нещо по темата - момичета, добре е абсолютно всичко за болницата да ви е готово, приготвено в чантата, че ако ей така малчовци решат да ви изненадат, просто да вземете чантата и да тръгнете подготвени.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Тема на бременните №47
« Отговор #54 -: Октомври 07, 2009, 20:26:38 pm »
Altevs моля се за вас малката Вяра бързо да се оправи и много скоро да се гушкате у дома.
Re: Тема на бременните №47
« Отговор #55 -: Октомври 07, 2009, 21:03:59 pm »
Светле,стиснати палци и от мен!Малката героиня ще се справи бързо и много скоро ще се гушкате вкъщи, вярвам в това  :hug2:
*
Re: Тема на бременните №47
« Отговор #56 -: Октомври 07, 2009, 21:31:20 pm »
Стиснати палци и от мен за малката Вяра!

Само да добавя за багажа - дори и да не е готов, добре е поне едно списъче с необходимите неща да има, та таткото на другия ден да ги набави и донесе. Така или иначе неща като сутиени, подложки за гърди и т.н не са от първа важност веднага. Инструкции от къде могат да се набавят нещата не са излишни ;)
Re: Тема на бременните №47
« Отговор #57 -: Октомври 07, 2009, 22:06:37 pm »
Дааа багажа е много важен!Аз като гледам Баракудката какъв списък ми е спуснала едва ли аз ще се справя без да забравя нещо, остава мъжа ми да занимавам той нищо не знае къде се намира вкъщи :lol:

*
Re: Тема на бременните №47
« Отговор #58 -: Октомври 08, 2009, 11:04:35 am »
Здравейте!Аз бързам да се похваля,че вчерашната жк мина страхотно!Всички изследвания са ми в норма,само утайката е завишена,но било нормално за бременни.Бебка е 440гр.,вървим една седмица напред,гледахме крачета,ръчички,главичка,дори пръсчетата :D Мъжа ми най-добре си я огледа понеже си гледаше на друг екран,точно срещу него,а не като мен с едно око.
Доктора ме успокои,че е нормално на този етап да не я усещам всеки ден.
Записахме се и на училище за бременни.Вие какво мислите има ли полза от такива неща?

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Тема на бременните №47
« Отговор #59 -: Октомври 08, 2009, 11:27:07 am »
         Светленце,стискаме палци с малкия Митко за сладката Вяра !
Дано бързо се възстановите и двете! Късмет!  :goodluck:

       Момичета,леки бременности и повече усмивки!
  :D :D :D