0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
proxeed plus
« -: Септември 26, 2009, 12:34:41 pm »
някой можше ли да се поохвали с добри резултати от проксид плюс....даите отзиви.мъжа ми го пи3 месеца и за сажаление никакав резултат,но познавам такива които постигнаха страхотни резултати относно подвижноста,ние сме с мъжки фактор.остана ми една кутия тя е за 2 седмици,ако някои има желание да пробва да пише на лични или на тел.0885243133
*
Re: proxeed plus
« Отговор #1 -: Септември 27, 2009, 22:07:40 pm »
Проксид + предписаха и на мъжа ми 3 мес преди пункцията и новата биопсия. Не сме стигнали още до тези моменти, но във форума чета, че не се постига желаното влияение от проксида и това ме притеснява. Вие втора биопсия ли правихте?
« Последна редакция: Септември 27, 2009, 22:11:04 pm от Lucky »
*

    Crystal

Re: proxeed plus
« Отговор #2 -: Февруари 08, 2010, 15:20:22 pm »
Благодарение и на Proxeed plus, след 4 опита ИКСИ, при 3 от които имаше бременности, завършили със спонтанни аборти, забременях по естествен начин и сега гушкам дъщеря ни! Последната ни спермограма беше с 4% нормална морфология по Крюгер, концентрация 41 млн/мл, активно подвижни 7%, неподвижни 58%, DFI 22.7%, HDS 37.4%.След тази спермограма решихме 6 месеца да пием Проксийд плюс в подготовка за следващ опит икси, но така и не стигнахме до него - месец и половина по-късно бях бременна!
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: proxeed plus
« Отговор #3 -: Февруари 08, 2010, 15:46:13 pm »
Честито Crystal, много се радвам за теб! :balk_47:

Би ли споделила дали преди асистираните опити са имала спонтанни бременности, дали при теб е имало установени проблеми или някакви други проблеми при мъжа ти като варикоцеле например.

Отново те поздравявам за прекрасния резултат. Да ви е жива и здрава дъщеричката!

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*
Re: proxeed plus
« Отговор #4 -: Февруари 08, 2010, 15:51:46 pm »
Честито и тук, Кристалче! Живи и здрави!
И аз бих искала да ни споделиш за проблема ви!
Ние сме с астенотератозооспермия и се чудя дали да не купя Проксиид за моичкият???
Та да видим какво ще излезе! :wink:
*

    Crystal

Re: proxeed plus
« Отговор #5 -: Февруари 08, 2010, 20:35:56 pm »
Благодаря за пожеланията, да се връща  :bighug:
Не съм имала спонтанни забременявания. Проблемът за незабременяването е мъжки фактор-астенотератозооспермия. Поради това правихме икси, а не инвитро. При мен проблемът е двурога матка, мислехме че заради нея са били спонтанните аборти и вече се бях отчаяла, че не мога да износя дете с тази матка(имам и операция на септума, но е изрязана само една трета от него, повече не е било възможно). Според докторите с тази спермограма и с инсеминация не мога да забременея, да не говорим за спонтанно...
Re: proxeed plus
« Отговор #6 -: Февруари 08, 2010, 22:28:44 pm »
Ние сме с астенотератозооспермия и се чудя дали да не купя Проксиид за моичкият???
Та да видим какво ще излезе! :wink:
Ние сме със същата диагноза Милен Кацаров ни препоръча вместо Проксийд да приема Фертилаид за мъже цената му е доста по ниска а по нищо не отстъпва на скъпия Проксиид сега 4акаме трите месеца за контрола и ще мога да споделя резултати макар че ние имаме подобение и от клостилбегит с който милото продължава и сега така че пожелавам успех на всички
*
Re: proxeed plus
« Отговор #7 -: Февруари 09, 2010, 09:34:26 am »
Благодаря ти Валерия!
Мисля да отскоча до аптеката и да взема! :D
Успех на всички!
Re: proxeed plus
« Отговор #8 -: Февруари 09, 2010, 09:56:46 am »
Благодаря ти Валерия!
Мисля да отскоча до аптеката и да взема! :D
Успех на всички!
Имай в предвид че на тази цена го има само в аптеки Санита иначе цената му е 55 лв
пожелавам ти успех мила
*
Re: proxeed plus
« Отговор #9 -: Февруари 10, 2010, 10:04:33 am »
Честито и тук, Кристалче! Живи и здрави!
И аз бих искала да ни споделиш за проблема ви!
Ние сме с астенотератозооспермия и се чудя дали да не купя Проксиид за моичкият???
Та да видим какво ще излезе! :wink:
Добре е преди да се приемат каквито и да е лекарства или добавки мъжа ти да се консултира с лекаря си.
*
Re: proxeed plus
« Отговор #10 -: Февруари 18, 2010, 10:15:14 am »
Мъжът ми в момента също пие Проксийд Плюс! В края на миналата година за 3 месеца пи Профертил, от който подобрихме подвижността - от 34% преди лечението на 46% след 3 месечен прием!Някъде май месец ще правим контролата след Проксийда и ще пиша пак!!!
Успех!